[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 19-09-2012, 12:48 PM   #21
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Moram kazat da Brbic osim problema sa financijama,jako dobro istima barata po ocjenama nadzornika zaduzenim za taj dio (dosta toga je srezao)
Najveci problem je sta mnogi mogu sjesti na racun kluba radi starih dugova,a novac od transfera nije sjeo,kao ni kredit

Ono sta me veseli cuti je to sta je napravio poslovnik o radu,te kompletnu sistematizaciju posla koja bi na slijedecoj sjednici NO trebala biti odobrena i djeluje obecavajuce

STa se tice utakmice s Belupom,nadam se da ce se pokrenuti,nazalost nijedna ponuda marketinske agencije nije zadovoljila ukuse Brbica tako da taj dio vodi Laura koliko sam svatio,a ona je PR a ne neki marketinski strucnjak
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2012, 01:52 PM   #22
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
moze i jedno pitanje za tebe vulicu ..

kolike su place clanova uprave?
mislim kad si toliko upucen ..

moze i u grubo .. ali nemoj mi nagadjat ..
nego ako znas napis, ako ne, ne .. sve pet
Maleš je kao predsjednik uprave imao bruto plaću od 50 000 kn, znači nešto manje od 4 000 eura neto plaće.

Ukupni bruto trošak plaća radne zajednice za 2011. godinu iznosio je nešto manje od 10 mil. kn, a godinu prije 8,5 mil. kn.
U to se ne ubrajaju igrači i sportsko osoblje, što bi značilo da su ostali zaposlenici u 2011. godini primili ukupno 5,5 mil. kn.
Old 19-09-2012, 01:53 PM   #23
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Davno sam ja presta bit optimista. Iskreno, bez obzira šta bi ja želija da uspije ovaj model koji je sada u Hajduku i šta smatran da se Hajduk može samoodržavat na visokoj razini ako ima kvalitetan proizvod, ono šta se može vidit u prošlih nekoliko mjeseci ne daje nadu. Dani prolaze, a mijenja se - ništa!

Da se vratin na gore spomenutu proizvodnju... Da bi ima dobar proizvod moraš imat i dobre zaposlenike. Vi spominjete marketing... Pa ne treba bit nikakv marketinški mag da primjetiš da ti u jebenoj prvoj rečenici teksta/proglasa stoji ogromna greška:

S golemim nestrpljenjem iščekujemo pravu nogometna poslastica kojoj ćemo svjedočiti u dvoboju Hajduka i vrlo dobrog Slaven Belupa u nedjelju u 19 sati na Poljudu.

I to nitko ne primjeti tri dana?! Pa ne triba tu ni klasično lektoriranje, ali mi bi tribali bit jebena institucija sa ozbiljnin webon, a ne neka studentska web stranica di se tekstovi ni letimično ne pregledavaju prije objave!

Dalje, prije par dana mi je prijatelj proslijedija jedan e-mail koji me iznervira samo tako. Pa ne tribaš bit nikakvi veliki stručnjak da se ne sramotiš i ne šalješ ove mejlove sa đimejla koji su prije par dana poslani hrvatskim turističkin agencijama:

----------------------------------------------------------

-------- Original Message --------
Subject: POSJET STADIONU POLJUD
From: <visithajduksplit@gmail.com>
To: visithajduksplit@gmail.com

Poštovani,

Budući je počela sezona učeničkih ekskurzija, želja nam je ukazati Vam na još jednu mogućnost koju učenici uglavnom objeručke prihvaćaju.

Naime, od ovog ljeta moguć je organizirani posjet stadionu Poljud I HNK Hajduk.

Organizirani posjet traje tridesetak minuta I obuhvaća kratku edukaciju o važnijim datumima iz Hajdukove povijesti, razgled trofejne sale, izlazak u VIP ložu i spuštanje na travnjak, uz fotografiranje na svim lokacijama prema željama učenika.

Cijena organiziranog posjeta iznosi samo 15 kn po osobi, te vjerujemo kako ćete ekskurzijama (I ne samo njima) koje dolaze u Split I okolicu predložiti ovakvu mogućnost, jer su prethodna iskustva s djecom iz svih regija Hrvatske više nego pozitivna.

Posjete su moguće svakog dana, a stadion je zatvoren za posjetitelje samo na dan utakmice.

Za sve dodatne informacije I eventualne rezervacije možete nam se obratiti putem ovog e - maila ili na mob. 091/33 528 33.

Ukoliko su Vaše aktivnosti vezane za druge aspekte turističke djelatnosti, molimo da zanemarite ovaj e mail i primite našu ispriku.

Srdačan pozdrav !

Odjel Poljud tour

Šta je sad ovo? Jel se ovo neko igra ili je ovo zaozbiljno? Ako je zaozbiljno zašto ovoga nema na web stranici? Zašto nije poslano sa službene domene nego sa nekog đimejla? Zašto je naslov napisan velikin slovima? Zašto su svi veznici i napisani velikin slovom?

Možda se vama ovo čini ka sitnica, ali mene ovo živcira do kosti, jer za ispravit ove stvari ne tribaju nikakva ulaganja ni velika filozofija, samo je bitno da ti je stalo, a unutar kluba je, čini mi se, ljudima stalo jedino do svoje guzice!
Old 19-09-2012, 02:09 PM   #24
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

ovo zadnje očito šalje agencija
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2012, 04:48 PM   #25
zoranvulic
Senior Member

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
moze i jedno pitanje za tebe vulicu ..

kolike su place clanova uprave?
mislim kad si toliko upucen ..

moze i u grubo .. ali nemoj mi nagadjat ..
nego ako znas napis, ako ne, ne .. sve pet
Naravno da moze,ako znam odgovorit cu,nisam dolje pa neznam sve detalje

Clanovi uprave su imali 156 tisuca kuna bruto mjesecno(Males 56)
uz njih velike ugovore od 50 tisuca mjesecno su imali Matkovic i Grbic

Nizetic je smanjio svoje ugovore,a ova ostala cetvorica su otisli iz kluba(Matkovic i Cicareli su na sudu,Males otisao bez potrazivanja,a Grbic je kao bolestan pa je on na placi HZZO-tako nesto)

Koliko imaju Brbic i Kresic nisam pitao,jer danas je samo Brbic Uprava
Kresic je sportski,Prgomet financijski,Viskovicka marketing,Bilic odnosi s javnoscu,Vjerocka tajnica,Mikulandra team menager,Fredi administrator kao neke glavne funkcije u klubu!
Old 19-09-2012, 06:35 PM   #26
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by maith an fear View Post
Davno sam ja presta bit optimista. Iskreno, bez obzira šta bi ja želija da uspije ovaj model koji je sada u Hajduku i šta smatran da se Hajduk može samoodržavat na visokoj razini ako ima kvalitetan proizvod, ono šta se može vidit u prošlih nekoliko mjeseci ne daje nadu. Dani prolaze, a mijenja se - ništa!

Da se vratin na gore spomenutu proizvodnju... Da bi ima dobar proizvod moraš imat i dobre zaposlenike. Vi spominjete marketing... Pa ne treba bit nikakv marketinški mag da primjetiš da ti u jebenoj prvoj rečenici teksta/proglasa stoji ogromna greška:

S golemim nestrpljenjem iščekujemo pravu nogometna poslastica kojoj ćemo svjedočiti u dvoboju Hajduka i vrlo dobrog Slaven Belupa u nedjelju u 19 sati na Poljudu.

I to nitko ne primjeti tri dana?! Pa ne triba tu ni klasično lektoriranje, ali mi bi tribali bit jebena institucija sa ozbiljnin webon, a ne neka studentska web stranica di se tekstovi ni letimično ne pregledavaju prije objave!

Dalje, prije par dana mi je prijatelj proslijedija jedan e-mail koji me iznervira samo tako. Pa ne tribaš bit nikakvi veliki stručnjak da se ne sramotiš i ne šalješ ove mejlove sa đimejla koji su prije par dana poslani hrvatskim turističkin agencijama:

-------- Original Message --------
Subject: POSJET STADIONU POLJUD
From: <visithajduksplit@gmail.com>
To: visithajduksplit@gmail.com

Poštovani,

Budući je počela sezona učeničkih ekskurzija, želja nam je ukazati Vam na još jednu mogućnost koju učenici uglavnom objeručke prihvaćaju.

Naime, od ovog ljeta moguć je organizirani posjet stadionu Poljud I HNK Hajduk.

Organizirani posjet traje tridesetak minuta I obuhvaća kratku edukaciju o važnijim datumima iz Hajdukove povijesti, razgled trofejne sale, izlazak u VIP ložu i spuštanje na travnjak, uz fotografiranje na svim lokacijama prema željama učenika.

Cijena organiziranog posjeta iznosi samo 15 kn po osobi, te vjerujemo kako ćete ekskurzijama (I ne samo njima) koje dolaze u Split I okolicu predložiti ovakvu mogućnost, jer su prethodna iskustva s djecom iz svih regija Hrvatske više nego pozitivna.

Posjete su moguće svakog dana, a stadion je zatvoren za posjetitelje samo na dan utakmice.

Za sve dodatne informacije I eventualne rezervacije možete nam se obratiti putem ovog e - maila ili na mob. 091/33 528 33.

Ukoliko su Vaše aktivnosti vezane za druge aspekte turističke djelatnosti, molimo da zanemarite ovaj e mail i primite našu ispriku.

Srdačan pozdrav !

Odjel Poljud tour

Šta je sad ovo? Jel se ovo neko igra ili je ovo zaozbiljno? Ako je zaozbiljno zašto ovoga nema na web stranici? Zašto nije poslano sa službene domene nego sa nekog đimejla? Zašto je naslov napisan velikin slovima? Zašto su svi veznici i napisani velikin slovom?

Možda se vama ovo čini ka sitnica, ali mene ovo živcira do kosti, jer za ispravit ove stvari ne tribaju nikakva ulaganja ni velika filozofija, samo je bitno da ti je stalo, a unutar kluba je, čini mi se, ljudima stalo jedino do svoje guzice!
HA!
Evo,prije možda 7 dana se sa ekskurzije vratija mali od prike.14 godina.I bili su na Poljudu,ali je mali bija duboko razočaran!Te ga nisu tili pistit na travnjak,te se nije moga slikat di oće (iako sad vidin ovo),te mu nisu znali/tili objasnit kako da dođe do KN-a kod murve doli,ono...Kupija je marsupio (kako se to doli kaže,ona borša oko pojasa?),majicu,upaljač.I meni upaljač jer zna da san u tome.
Znači,šta reć,malo zvuči grezo,ono,aj dođite i organizacija NULA (jbg,držin maloga za rič),al eto,bar se usput proda nešto suvenira.A sad,drugi je par rukava šta kolko košta i kome ide u džep.I to mi je momak spomenija,kako je sve to moga masu jeftinije uzest negdi u gradu.
Aj baš si me dobro sitija,nazvaću malog da mi kaže,jer mi se čini i da mi je reka nešto ka da je išlo samo njih par...
Možda su ih i zato ovi doli "po kratkom postupku"
Old 21-09-2012, 08:40 PM   #27
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by splitami View Post
Amo Hajduče pobijedi Slavena,a i Split Zagreba i eto ti fešte pod marjanom.
Naš gradski dvojac juri prema vrhu i dogodine svaku sedmicu europa u splitu.
Je ovo Luka svoje dobro poslozio veceras ili van je piture nestalo ?
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2012, 06:43 PM   #28
bahrija
Senior Member

bahrija's Avatar

bahrija is on a distinguished road

dojava-2 razlike u našu korist sutra protiv slavena!
bahrija is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2012, 11:11 PM   #29
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Daj sjaši sa tin dojavama.Ili ako si mudonja pa stvarno imaš dojavu,reci odakle ti.
Old 23-09-2012, 08:25 AM   #30
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Hajduk danas MORA dobit utakmicu. Bilo kako. Slučajnim golom, na silu... nema veze,ali MORA dobit!
Ajmooooooooooooooooooo!
3:1
Vuković,Caktaš,Kiš/Vugrinec.
8946 gledatelja

Radim drugu,slušam na radiju!
Old 23-09-2012, 09:49 AM   #31
roso
Senior Member

roso's Avatar

roso is on a distinguished road

Kakva se posjeta ocekuje? Ima li traga nervozi pred utakmicu u splitu?
Priprema li novo vodstvo Torcida kakvu koreografiju ili bar navijanje

2:1 za Hajduk uz jasnu i izrazenu dominaciju u prvom poluvremenu kada nakon brojnih sansi napokon uspijevamo nekako sretno/spretno ugurati loptu za 1:0! Opca euforija! Cak i baklje lete u teren!
Pocelo drugo poluvrijeme. Slaven je pritisnuo, zaredao nekoliko kornera. Igra se 59 min i sijeva kontra, ona prava hajducka i nakon 3 brza dodavanja izmedju radosevica koji je ukrao jednu loptu na centru i 30 metarskim dodavanjem izbacio caktasa na krilu koji vuce loptu nekih 10m i salje poluvisoko nabacivanje u 16m gdje natrcava kis i glavom u padu salje loptu pored ukopanog vratara slavena!!! Jaaoooo!! Euforija!!!! Baklje su opet u terenu!! 5 min prekid!
Nakon sto se dim razisao nastavljena je utakmica. Hajduk se takticki povukao da goste iznenadi 'kontroliranim rizikom' taktikom koju je osmislio sam mourino a prvi ju prezentirao i usavrsio njegov najveci prijatelj Kurcic!
Lopte frcaju oko blazevica slijedecih 25min. Igra se 2min sudacke nadoknade od 6 koliko je glavni sudac pokazao i sve mirise na nova 3 boda i prikljucivanje vrhu ljestvice no jedno losije ispucavanje blazevica sijece belupo i salje okomitu loptu koja dolazi do vugrinca koji laznjakom baca na pod malocu i sa ruba kaznenog udarca salje plasiranu loptu u raslje nemocnog blazevica koji galami na malocu sto se valja po podu!
Pojavili su se prvi zvizduci sa sjevera i sto je jos strasnije za ovu mladu momcad hajduka i velika zila kucavica na misinom celu!! Strah!! Nevjerica u ocima igraca dok vuhrinec trci sa loptom na centar!
Nakon sto smo izveli loptu sa centra ona dolazi do blazevica koji ju salje daleko naprijed gdje nema nikog od nasih. Slaven nabacivanjem u 16erac dolazi do sanse utakmice! Vugrinec je zaboravljen na petercu i neometan glavom puca u blizi kut no odnekud se stvorio blazevic i vrskom prstiju izbacuje u 12 korner za goste u drugom dijelu!
96min je u tijeku no sudac pusta jos da se izvede udarac iz kuta. Folazi i gostujuci vratar u kazneni prostor hajduka! Lopta leti u peterac, blazevic boksa no na odbijenu prvi dolazi igrac slavena i upucuje prizemni sut kroz sumu nogu! Lopta zapinje u guzvi i dolazi do avdije koji ju nabija i pogadja cini se andrijasevica u ledja i odbija se na nogu vugrincu koji ju sa 7m salje preko grede!!
Miso je izgubio glas i sada im hebe majku preko prvog pomocnika!

Sudac svira kraj. Rutinska pobjeda Hajduka pred derbi

Eto
Old 23-09-2012, 02:44 PM   #32
Torcida-Kamenjar
Senior Member

Torcida-Kamenjar is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by roso View Post
Kakva se posjeta ocekuje? Ima li traga nervozi pred utakmicu u splitu?
Priprema li novo vodstvo Torcida kakvu koreografiju ili bar navijanje
Novo vodstvo se bira tek za 2 tjedna
Torcida-Kamenjar is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2012, 02:50 PM   #33
svabo87
Slavonijo, tko te nije volio

svabo87's Avatar

svabo87 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by bahrija View Post
dojava-2 razlike u našu korist sutra protiv slavena!
haha cuj da bi dobili sa dva razlike trebali bi zabit najmanje dva gola - cak i da nam sude 5 penala nebi zabili dva komada...
svabo87 is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2012, 03:27 PM   #34
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

A ko nam uopće sudi danas?Ne bi se čudio da malo potegne za nas,jbg dvi muve jednin udarcem.Malo nategnu za Hajduk pa da bude "šta se žalite" a i malo sataru Slavena koji se bome lipo zahukta.
Old 23-09-2012, 06:20 PM   #35
zoranvulic
Senior Member

Blazevic-Vrsajevic,Maloca,Milovic,Joza-Radosevic,Milic-Bencun,Andrijasevic,Caktas-Vukovic
Old 23-09-2012, 06:35 PM   #36
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

splitami is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Sergio View Post
Je ovo Luka svoje dobro poslozio veceras ili van je piture nestalo ?
Popušit dobivenu u 87. može samo Split,nadan se da će Hajduk većeras dobit.
Ovu u krančevićevoj nisan gleda,ali mi je svjedok reka da ih jeŽužul na lučkom napa.
Brojin dane kad će Bašić otić,ni u vrtiću nebi ima autoriteta.
splitami is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2012, 06:47 PM   #37
bubi
Senior Member

bubi's Avatar

bubi is on a distinguished road

ima li ko link?
bubi is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2012, 06:58 PM   #38
Županjac
kupuje sve o `Ajduka

Županjac's Avatar

Županjac is on a distinguished road

http://darquo.site90.net/

www.zlaja.de
Županjac is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2012, 07:08 PM   #39
splitami
Senior Member

splitami's Avatar

splitami is on a distinguished road

http://veetle.com/index.php/channel/...1d21a819185ed3

nije neka slika ali se može pogledat
splitami is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2012, 07:28 PM   #40
Hajduk91
Senior Member

Hajduk91 is on a distinguished road

Andrijasevic danas ko pijan :@ Nezna pogodit loptu kako triba a tako mi se svidio dosad
Hajduk91 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules