[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 17-12-2008, 04:33 PM   #4401
..h..
Member

..h.. is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
sa 18godina trebaju potpisat 5-ogodisnji ugovor...do 23...5 sezona je mislim dosta za HNL...
nema HNL veze sa time, ako je igrač dobar u juniorima i ako si siguran da će postat igračina, možeš mu dat ugovor koliko oćeš i on će sa 18 to potpisat prije nego uđe u 1. momčad, ako ne želi potpisat neka ide di želi, interes KLUBA mora bit na 1. mistu a ne igrača i njegove karijere. Šta sad Hajduku znači da Srna ide u Reala, ništa, proda je stipu i srnu za 2 miljona dolara a vride skupa oko 20 M eura. Zaboli mene neka stvar za šahtar, dynamo kijev i sve igrače koji su otišli ako gledan kako gubimo od šelburna, debrecena i drugih amatera
Za 3 godine kad Tičinović počme dobivat ponude od šahtara i drugih i formira cinu ka i kalinić sada, klub će ga morat prodat jer neće sebi smit dopustit da uđe u novu sezonu bez ugovora kojeg on tada neće tit potpisat
..h.. is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 04:42 PM   #4402
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

ma ne ide ca...izdzat ce recimo 3 sezone,u vrh glave 4 sezone...ako se doakae sa 21 mu mozes dati jos 3,4 dodine ko sta trebaju s kalinicem...
sve je to lipo sta vi kazete..ali zaboravljate jednu cinjenicu...
da igraci ne potpisuju ugovore vec njiovi menaderi...a nijedan menader nece potpisat s klubom na 10 godina...jer mu to nije u interesu...

Hajduk ne bi proda Kalinica da se ne radi o takvoj cijeni..i da se ne radi o nekom velikom klubu...tesko je reci u 12 misecu NE naprimjer Valenciji ako stavi 10 mil eura za njega...nije u interesu ni Hajduka ni Kalinica...dobija je jednostavno priliku...Hajduk zasluzene novce...sad je jedino stvar ima li Hajduk porjekt da zadrzi Kalinica za ueropu...pa da mu kaze gledaj momak...na lito dolaze krizanac taj i taj...zelimo nesto veliko s Hajdukom molim te ostani...to je druga stvar...a posto cemo mi tesko u europu onda kad dodje ponudu ju treba prihvatiti ako je ona 10-15 mil eura...ogromni su to novci...iako zamjene za njega nema...
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 05:14 PM   #4403
..h..
Member

Da smo zadržali, srnu, pletikosu,tudora samo 3 godine više vjerovatno bi i rezultati bili puno bolji a i blagajna punija. Njega menađer može dat di oće ako sa 17 neće potpisat za hajduk, neka ide u karlovac sebi postizat cinu ili međimurje...nećeš sa svakim juniorom...
Old 17-12-2008, 05:43 PM   #4404
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ..h.. View Post
Da smo zadržali, srnu, pletikosu,tudora samo 3 godine više vjerovatno bi i rezultati bili puno bolji a i blagajna punija. Njega menađer može dat di oće ako sa 17 neće potpisat za hajduk, neka ide u karlovac sebi postizat cinu ili međimurje...nećeš sa svakim juniorom...
Da je uprava bila pametnija i bilo bi tako.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 06:51 PM   #4405
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ..h.. View Post
Da smo zadržali, srnu, pletikosu,tudora samo 3 godine više
propali bi ka šta su propali carević,deranja,miladin...nažalost
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 06:51 PM   #4406
zoranvulic
Senior Member

e da je ovo da je ono...zasto to sad ne napraviti...jedino Kalinic moze otici...ostali imaju 3 godine biti u Hajduka minimalno...pa neka idu vanka tek kada se nadje adekvatna zamjena ili neki junior(T.Ivic)..
kad bi razmisljao tako onda bi sad prodao ibiricica i kalinica...s njihovom lovom kupio sharbinija i zeca te krizanca...i 3 godine ih dao u ruke ante mise!!
ako zele ostat 2-3 godine kale i ibro super...ali tesko jer jedini sad imaju neki cijenu...
i napravio bi rang listu igraca u 6 kategorija...tako da niko ne bi bio podplacen ili preplacen...

Mujdza isto u nas!(potvrda za dva dana)

Last edited by zoranvulic; 17-12-2008 at 07:17 PM.
Old 17-12-2008, 10:59 PM   #4407
shot_caller
Senior Member

shot_caller's Avatar

shot_caller is on a distinguished road

Quote:
e da je ovo da je ono...zasto to sad ne napraviti...jedino Kalinic moze otici...ostali imaju 3 godine biti u Hajduka minimalno...pa neka idu vanka tek kada se nadje adekvatna zamjena ili neki junior(T.Ivic)..
kad bi razmisljao tako onda bi sad prodao ibiricica i kalinica...s njihovom lovom kupio sharbinija i zeca te krizanca...i 3 godine ih dao u ruke ante mise!!
ako zele ostat 2-3 godine kale i ibro super...ali tesko jer jedini sad imaju neki cijenu...
i napravio bi rang listu igraca u 6 kategorija...tako da niko ne bi bio podplacen ili preplacen...

Mujdza isto u nas!(potvrda za dva dana)
jebo te sharbini,znaš di !!!čovjek kojem je svejedno di ce ic u dynamo ili u Hajduk je za mene prekrižen!!šiptarsko govno kojem su samo pare na pameti,anuse nisi i nikad nećeš bit dobrodošo
shot_caller is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 11:55 PM   #4408
pravdac
Banned

pravdac is on a distinguished road

El Chino kaže,
Čovječe Božji...ti proklamiraš budućnost Hajduka ubacivanjem u momčad odjednom nekakvih Čurjurića, Milića, Kukoča, Obšivača i sličnih poletaraca.
Tko od njih može danas pronaći mjesto u Hajduku, pod uvjetom da ovi stariji ne odu? Može li Ćurjurić izbaciti Andrića iz ekipe? Može li Milić biti bolji od Gabrića? Ne može li...nego hoće li?
Pravdac odgovara: Ja zagovaram spoj iskustva (7 igrača starijih) i četiri mlađa od 19 -21godinu u prvom sastavu.Kriterij je brzina snaga i da igrač koristi glavu u igri dakle da ima mota.Jer svi stručnjaci se slažu da se vrhunski nogomet igra glavom.Nogomet je kolektivna igra i sociometrijskom metodom utvrditi koji je igrač za kolektivnu igru a oni asocijalni tipovi igrača koji djeluju negativno na ekipu njih pod hitno eliminirati. Ka šta kaže Ivić i Poklepović znanost je ušla u nogomet nije to više umjetnost igranja ka šta je bila 50 -70 godina prošlog stoljeća.(Čurjurić Milić Oremuš i Tičinović abecednim redom navedeni imaju dobre reference za moderni europski nogomet).Tić je najmlađi i njegovo tijelo još nije pripremljeno za veće napore, bez sumnje talent, ka Štimčev igrač medijski prerano provikan.Oremuš desno krilo cilu prošlu godinu sam ga zagovara bija je nesritno odbačen šta je psihološki ga zakočilo, unilo mu je stanovitu nesigurnost.Čurjurić zadnji vezni može odma igrati u prvom sastavu i njega je pomutila situacija bija je razapet sa ponudama da ode u Grenoblu ili Lille u Francuskoj te se kasno na jesen uključija u trenažni proces.Milić je ka mladi igrač (18) bija pozvan u 9 misecu kod Jarnija da prijeđe u seniore.Kad je počeja za nekoliko dana je intervenirala jedna osoba da se vrati nazad u juniore kako bi njegov igrač ima prostora iako nije bija bolji od Milića.Na proljeće je opet pozvan i debitira protiv Dinama u Zagrebu, na ljeto je došla nova trenerska struka te je namirno zaboravljen od Fia jer Osijeku triba platiti 500 tisuća.Da bi se bez profi ugovora opet pojavio ove jeseni protiv Zagreba ka nagradu šta je u drugoj momčadi u biti bija najbolji (znan da će sad skočiti oni ljubomorni ali činjenice su evidentne.Dakle Milić na poziciji lijevog krila.Svim tim mladićima trebamo dati psihološku podršku a ne ih maltretirati.
Nisam spomenio Kukoća jer taj osim snage koju svakodnevno prikuplja na Marjanu nažalost nema čistu glavu to svi znaju koji ga poznaju..Surač zna oduševit ka napadač ima dobar dribling ali mu je glava problem.Može igrati u nekom našem prvoligašu ali za europski Hajduk nema kvalitete.Trebotić ima tehniku,veliki problem glava,bolji u malom balunu nego u velikom.Obšivač ima nešto,fizički najzgodniji od njih još je u procesu sazrijevanja treba ga pratiti.Jozinović osrednji igrač, največa kvaliteta borbenost ili ti kako bi rekli vjetar na refule nakon nekoliko napada umori se i izgubi možda bi moga igrati za nekog našeg prvoligaša.
Samo da Vas podsjetim šta je taj Mamić(od protivnika se može najbolje naučiti) napravija sa takom kombinacijom starijih i mlađih bija je sedmi prve godine pa smo mu se svi sprdali i smijali.No slijedeće godine je već bija prvi a treće ekipa mu je briljirala u Europi.To je recept za europski Hajduk 2011 godine.Triba se riješiti igrača panjeva i večine onih koji su se vratili iz Europe di nisu uspili.Evo naprimjer taj Vručina nije uspija vanka i sad ga triba dovest u Hajduk a zabija samo na domaćem terenu.Očito mu nešto fali.Kao i taj Brkljača notorni kockar kojeg nisu tili vani a posta je rezerva u Zagrebu.Medić ga se riješava jer uvodi mlađe.Bolje riskirati i dati mlađima i neafirmiranima nego odbačenim povratnicima koji nemaju više perspektive u Europi.Kao u svakom poslu bez rizika nema profita tako i u nogometu ako ne riskiraš ne dobijaš i to taj Mamić zna koliko ga mi ne volili ka konkurenta nemožemo pobići od istine da je napravija neki rezultat samim time što je dobro proda 6 -7 igrača.
pravdac is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008, 12:16 AM   #4409
zoranvulic
Senior Member

moj chino...jel bi ibricic presao u dinamo da je mogao?! jel bi brkljaca presao u dinamo?! idemo dalje..Rubil,Jertec,M.Buljat...svi bi otisli ili igrali u dinamu...kojii je tebi k..decko dragi...sta u hajduka moze igrat samo onaj koji ima tetoviran grb Hajduka...u kojem ti svijetu zivis...
a dovoljno govori ovo vrijedanje igraca...to siptarsko govno je hajduka unistavalo!!!
stvarno si mi fora kad mozes to napisat na internetu i da te jos ljudi podrze u tome...
boli me kifla jel neko siptar jel neko egipcanin ako daje 110 posto meni je dobrodosao!!!

pravdac...daj mi objasni ovo notorni kockar..molim te...u zagrebu ja mislim nema muskarca koji to ne radi...a da on pretjeruje bas ne bi rekao...nije bas poznat po tome ko loncaric,lajtman i ostali..
molim te ne seri o njemu zbog branjenja milica...
reci ti meni jel taj Milic bolji do tica i tomasova?! zeli igrat livo krilo...jel bolji od njih dvojice?!
Old 18-12-2008, 12:20 AM   #4410
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Quote:
moj chino...!
S kim ti ratuješ?

'ebote zadnjih dana sam svakome na pameti.
Brine me što su to samo muški
Old 18-12-2008, 12:29 AM   #4411
zoranvulic
Senior Member

nemam nista kontra tebe..ali me iritira vrijedanje....po cmeu je siptar manje vrijedan od nekog crnca...a taj crnac bi isto reka dinamo ili hajduk...jebate radi se o karijeri a ne o ljubavi...ja volim dinamo pa cu cekat do 35 da me se oni sjete...svi hrvatski igraci bi trebali odjebat dinamo!! jer ovo sta rade je smjesno...na lito nece imat dva hrv igraca...
ali s vecim gustom ocekujem nase da igraju kontra njih....jer talentiraniji smo 6 puta sigurno...andric je za tog calleju gattuso...ali neka...
veci gust ce biti dobiti mamic latinospicke 22.2.
Old 18-12-2008, 02:14 AM   #4412
pravdac
Banned

pravdac is on a distinguished road

Pravdac vam odgovara:
Kao prvo gospodo Sharbini je Arap a ne Šiptar njegov je otac iz Sirije vjerojatno Palestinac.Mamić daje dva igrača i 2 milijuna za njega.Mamić mu je bija prvi skrbnik i ima neke neraščišćene račune s njim to sam večeras pročita.
Drugo glede tog Milića pitam vas da li ste ga gledali i jednu utakmicu u kojoj je igra od početka.Prije neki dan u jednom društvu u kojem su sjedili emisari iz inozemstva koji procijenjuju sve mlade igrače Hajduka naveli su podatke koji su i mene iznenadili.Rekli su da je Tomasov i Milić veći talenti nego Gabrič koji svoje nedostatke kompenzira borbenošću.Tičinović je također talent samo ga je Štimac prerano ubacija preskoćivši juniore a u kadetima da skoro pa ni jednu utakmicu nije odigra do kraja šta su potvrdili i Poklepović i trener Španjič koji su bili protiv da se prerano baca u vatru mali Tić.Inače on je psihološki najači od njih navedenih.Da ga nisu makli on bi totalno tjelesno puka. Nadalje tvrde da je najbolje u ekipi imati četiri do pet livaka.I na kraju da podsitim na izjavu Vinka Vukovića o prčevitom Miliću poslin utakmice sa Dinamom ili ovu zadnju izjavu da Milić nije dobija priliku da odigra cilu utakmicu ka neki drugi.Ne zamjeram mojim oponentima ,zato šta nisu dovoljno pratili mlađe selekcije nego što su dobijali medijski servirane informacije iz prve ekipe od novinara ala Reić Alfirević itd. Mali Milić (sa 17 godina je pobiga iz Osijeka od Glavaša patološkog mrzitelja Dalmatinaca,priča mi je čovik šta mu je glavaš sa svojim dinamovcima činija, kapetan Osijeka Milardovič (Imočanin) prije nekoliko godina nosija je Hajdukov lančić i zbog toga bija izbačen iz Osijeka sada igra u Cibaliji.A i Milić (Zagvozd) je po roditeljima iz Imotsko -Sinjske krajine (Tijarica).U posljednje vrime pitam se žašto mi zapostavljamo naše Slavonce dalmatinskih korijena.Miše po rođenju Slavonac a po čači dalmatinac je iznenađenje ove jeseni nemojte se iznenaditi da Milić ne bi bija drugo iznenađenje iz Slavonije.
pravdac is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008, 08:45 AM   #4413
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

psihijatrija says: treba vas sve osim el china,malduka,i još nekolicine malo u moj nick bacit
psihijatrija is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008, 08:52 AM   #4414
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Quote:
nemam nista kontra tebe..ali me iritira vrijedanje....po cmeu je siptar manje vrijedan od nekog crnca...
Ja te opet pitam....s kim ti ratuješ? Kakvi crnci, kakvi šiptari, kakve vrijednosti?

Pravdac..sve je ok to što ti govoriš, no daj mi kaži što bi konrketno značilo Hajduku da dobije 3 ili 5 milijuna eura za Kalinića? Reci mi, nazire li se u Hajdukovoj blizini neki igrač sličnih kvaliteta, koji bi na igračkom planu mogao njega zamijeniti?

'ebe me se, ja nisam dioničar pa me ne zanima koliko će Hajduk zaraditi na kraju godine i ne veselim se dividendi
Old 18-12-2008, 08:54 AM   #4415
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by pravdac View Post
Pravdac odgovara: Ja zagovaram spoj iskustva (7 igrača starijih) i četiri mlađa od 19 -21godinu u prvom sastavu.
nije sastavljanje momčadi pravljenje kolaca .......pola kile brašna,pola litre mlijeka,malo praška u pecivu i šlag iz keruma,ne stariji od 2-3 mjeseca

pravdac mislija san,ali ozbiljno da si pinkicu pametniji,često provlačiš tezu da nama mediji serviraju stanje u mlađim kategorijama Hajduka i to je istina,zato malo tko i prićča o mlađim uzrastnim kategorijama,jer ih rijetko gledamo,i onda ti nasjedneš na floskule o spoju mladosti i iskustva..............pravila nema,da dobru momčad je bitno mali miljun stvari od kolektivnog duha,međusobnih odnosa...........ne kažem da nije bitno iskustvo,ali evo pada mi na pamet Arsenal koji ti je sjeba teoriju o 7 iskusnih starijih igraća...................da ne spominjem ako je 7 igraća ala dino drpić onda radije biram iskustvo i zrelost prosječnog kadeta

hoću reći,slaganje momčadi nije slaganje lisnatog,pravila nema,neke pravilnosti su primjetne i treba ih se držati ali nema pravila

Quote:
Prije neki dan u jednom društvu u kojem su sjedili emisari iz inozemstva koji procijenjuju sve mlade igrače Hajduka naveli su podatke koji su i mene iznenadili.Rekli su da je Tomasov i Milić veći talenti nego Gabrič koji svoje nedostatke kompenzira borbenošću.
da ponovim prijatelj od tvog prijatelja je sjedio u društvu s emisarima štranjskih klubova i onda je prijatelj koji je tvoj i od tog šta je sjedio i prisluškivao tebi rekao da Gabrić nije talent i da nedostatke nadoknađuje borbenošću

ne znam što da kažem,mislim da to do sada nitko nije primjetio,hvala Bogu da su stigli ti emisari i otvorili nam oci ili tebe muci smao klasicni hrvatski kompleks,ono što mi zaključimo nije istina,ali kad to kažu EMISARI velikih europskih klubova onda je to to

de ako su još tu po gradu u điru,zamoli prijatelja da ih pita jel gatuzo talentiran ili borben

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008, 09:09 AM   #4416
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
nije sastavljanje momčadi pravljenje kolaca .......pola kile brašna,pola litre mlijeka,malo praška u pecivu i šlag iz keruma,ne stariji od 2-3 mjeseca
..................
hoću reći,slaganje momčadi nije slaganje lisnatog,pravila nema,neke pravilnosti su primjetne i treba ih se držati ali nema pravila
ko o cemu, siptar o bakljavi
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008, 09:53 AM   #4417
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
ko o cemu, siptar o bakljavi
a Chino o dionicama ..

najradije bi zakljuca ovu temu no onda ce se imbecili razmilit i pootvarat masu novih ..
Old 18-12-2008, 09:54 AM   #4418
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
a Chino o dionicama ..

Tribalo bi zatvorit forum dok je prijelazni rok ili bar zabranit registraciju novih clanova
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008, 10:04 AM   #4419
..h..
Member

Quote:
Originally Posted by shaka_zulu View Post
propali bi ka šta su propali carević,deranja,miladin...nažalost
možda bi bilo baš suprotno. da bi deranja uz njih i s rezultatima sebi digli cinu
Old 18-12-2008, 10:17 AM   #4420
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Deranja, Carević i ekipa su propali zbog nesposobnosti uprave, a i svoje lakomosti. Generacija Pletikosa, Sablić, Vuković, Miladin, Deranja, Andrić pa uz dodatak Srne, Carevića je mogla puno napravit i za dobre se novce prodati, no nesposobnost uprave kao npr 2004. godine kada je ugovor isteklo 14 igrača a od toga cijeli kostur šampionske momčadi: Tomislav Rukavina, Dean Računica, Srđan Andrić, Petar Krpan i Nino Bule, Hrvoje Vejić. Prije se svakako radilo a danas se vide neki pomaci......

Moje pitanje je svakako zašto se čekalo toliko sa ugovorom za Gabrića, a zašto se javno ne ponudi ugovor, ali dobar, Kaliniću.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules