[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-12-2008, 11:32 PM   #4361
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by malduk View Post
Žalosno je ovo šta se maloga Tičinovića gurnulo skroz u drugi plan, jer triba igrat nekakav Ibričić, koji je 4 godine stariji, nije igrač, niti će ikad bit, a sve zato jer su uložene pare u njega pa da ne propadnu, a dovođenje debila od Sharbinija bi bila 3 koraka unazad...
da 3... 25 koraka vjeruj mi 8 godina sam trenirao s njim...
psihijatrija is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 11:36 PM   #4362
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Uostalom, šta se vas tiče za koliko će Kalinić otić, u svakom slučaju Hajduk neće profitirat u nijednom pogledu, proda je Mamić Ćorluku, Eduarda i Modrića, pa kakva korist, di su pare, koga se dovelo, pravog igrača nemoš platit, triba ga proizvest, a ako ga oćeš i dovest, moraš to napravit dok nije ni p od pravog igrača, još dok je samo talentiran momak, a takve virujte mi Iko Buljan neće nikad nać, takve uzmu top klubovi europe odma u startu, jer su ljudi jednostavno preorganizirani kad u pitanju skautiranje, zato mi je smišno kad jedan Iko Buljan oće ić na neki turnir skautirat, a na taj isti turnir dolaze skauti Arsenala i Ajaxa, i šta će onda taj Buljan nać tamo, može nam dovest eventualno još pokojeg novog Munhoza i sl...
malduk is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 11:38 PM   #4363
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
da 3... 25 koraka vjeruj mi 8 godina sam trenirao s njim...
Pa skuzija san da je covik top redikul tamo u Rijeci, da mu nikad ništa nevalja i da je napuvani kreten...

Takav jedino može donit nered u Hajduk...
malduk is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 11:38 PM   #4364
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by LUDI BIK View Post
trazimo viskog plavog,dobro situiranog stopera starijeg od 25 a mladjeg od 30 godina...
vedran ješe
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 11:42 PM   #4365
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by El Chino View Post
Najveća pojačanja Hajduku bi bila da ne prodaje nikoga od ovih koji sada igraju i da se riješi svih onih starih iscjedaka koji sjede na klupi i ono malo minuta što igraju kradu mladim igračima....
kratko i jasno, a sve receno ..
Old 16-12-2008, 11:42 PM   #4366
..h..
Member

..h.. is on a distinguished road

Tako je, tribalo bi malome Tičinoviću odma sad dat ugovor na 10 godina po 300 000 euri jer će za 2 godine vridit 5 miljona a klubu će ostat još sezona dvi da ga nagovore na ostanak, umisto da daju aračićima, rodićima, imaš igrača koji vridi ka kalinić sada a vezan je za nas pa ako netko oće dat 15 milja slobodno ako neće, još i bolje. U idealnoj situaciji, hajduk je mora daleko više, pogledajte koji su sve igrači stasali u klubu a zadržali bi se sezonu dvi najvše 3. Samo neprodavanjem možemo naprid, pod time mislim na ključne igrače. Pravi klubovi koji igraju svake godine LP-Milan, real, lyon nema potribu prodat nikog, milan drži maldinija od juniora od '85.-e ajde to je extrem ali eto lyon drži juninha skoro 9 godina...
Moga je i hajduk imat svih ovih godina tudora, srnu, pletikosu,rukavinu,rapajića pa i križanca da su ga pripoznali navrime...to je već druga priča
..h.. is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 12:08 AM   #4367
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

ajde ljudi moji ne pretjerujte molim vas....niti je ticinovic formiran igrac niti ista...ima 17 godina...i triba ga cuvat ako je pokaza neki talenat...
hajduk prema naprid ima formiranu momcad...sad mozemo razgovarat o nijansama
kada ubaciti tica,kada oremusa...jel bolje uzet sharbinija,zeca ili imat ibricica..
i ovako prema naprid i na boku je Hajduk dobar...
mene brinu dva stopera...mislim da snjima u nesto ozbiljnije ne mozemo...niti je pandza neki igrac...bulajt je ok ali blesav u glavu...kreten onaj ko nesto vidi u maloci...zivkovica necu ni racunat....TU JE PROBLEM HAJDUKA!! taj jedan stoper...molim Boga kad bi uspjeli dobit Krizanca da uci igrat buljata,jonjica ili nekog drugoga...

i ne bi htio branit sharbinija ali decko je stvarno pravi igrac i moze se razvit u igracinu...psiho je onda igrao protiv mene

ovo za kalinica...neka njega sta duze u nas..jer takvog igraca na vidiku nema...a naravno ako enko da 10-15 M E da cemo ga morat dati jer ipak tako mora biti...ali dok nije tako taj momak nema di ici...
produziti ugovor njemu,andricu i gabricu mi je bitnije nego dovodenje rodica!!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 12:35 AM   #4368
Spider
Senior Member

Spider's Avatar

Spider is on a distinguished road

Šarbini je strašan igrač i njegovim dovođenjem dobili bi duplo, igral bi za nas a ne za Dinamo, njima baš takav igrač treba....e da nam je jedan takav isprid Skoke i Andrića ...
Old 17-12-2008, 12:54 AM   #4369
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

taj sharbini koliko je dobar igrač toliko je gadan karakter...to mu je prevelik nedostatak,a on i nije baš tolika igračina da će neko samo tako trpit njegova sranja...
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 12:57 AM   #4370
zoranvulic
Senior Member

Krizanac -2 M e
Vrucina ili Zec- 1 M e
Mujdza-300k e

N.U. kalinic-300 k,andric-200 k,gabric-200k,rubil-150k,buljat 150k

napustaju klub-Zivkovic,Linic,Bartolovic,Busic,Jertec,Leko

Hajduk od zime-
1.momcad
subasic-rubil,krizanac,buljat,strinic-andric,skoko-gabric,ibricic,tomasov-kalinic
klupa:Tomic,Mujdza,Jozinovic,Pandza,Aracic,Buljat, Curjuric,Brkljaca,Ticinovic-Vrucina,Oremus

posuditi-maloca,milic,jonjic,trebotic,vukusic,makarin,surac ,obsivac,kukoc

eventualno ako ode Ibro-Sharbini uskace
Old 17-12-2008, 01:00 AM   #4371
zoranvulic
Senior Member

Quote:
Originally Posted by shaka_zulu View Post
taj sharbini koliko je dobar igrač toliko je gadan karakter...to mu je prevelik nedostatak,a on i nije baš tolika igračina da će neko samo tako trpit njegova sranja...
ma di ce radit sranja...pa Bilic ga gleda...nema zajebancije..na tribinu nakon jednog sranja...ej odma samarcina od andrica...pa da te vidimo momak...
zamislite gabric-sharbini-tomasov...svi mladi potencijalni reprezentativci s kalinicem
Old 17-12-2008, 01:39 AM   #4372
promatrač
Senior Member

promatrač's Avatar

promatrač is on a distinguished road

-------------------Šubasić---------------------
Goce Rubil-Gradimir Crnogorac-Taribo West-Strina
--------Joža Jumper----------Andro-------------
Sweetheart Gabrić-----------------------M. Buljat
----------------------Ibričimović----------------
------------------------Kale---------------------

-Ante Mouse
Old 17-12-2008, 08:28 AM   #4373
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Navodno R. Kovac dolazi, ali nemojte nikome rec!!

P.S. A kako nas fali u vezi moga bi negov brat Niko takodjer
Ovo drugo se zahebajem...
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 09:06 AM   #4374
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
Krizanac -2 M e
Vrucina ili Zec- 1 M e
Mujdza-300k e

N.U. kalinic-300 k,andric-200 k,gabric-200k,rubil-150k,buljat 150k

napustaju klub-Zivkovic,Linic,Bartolovic,Busic,Jertec,Leko

Hajduk od zime-
1.momcad
subasic-rubil,krizanac,buljat,strinic-andric,skoko-gabric,ibricic,tomasov-kalinic
klupa:Tomic,Mujdza,Jozinovic,Pandza,Aracic,Buljat, Curjuric,Brkljaca,Ticinovic-Vrucina,Oremus

posuditi-maloca,milic,jonjic,trebotic,vukusic,makarin,surac ,obsivac,kukoc

eventualno ako ode Ibro-Sharbini uskace

Old 17-12-2008, 10:08 AM   #4375
euskadi
Senior Member

euskadi's Avatar

euskadi is on a distinguished road

ma sta ce nam onaj umisljeni ananas malo procitajte sta je izjavljivao i kako se podcjenjivacki odnosio prema nama i jest da mi je sugradjan al neka ga sta dalje od Poljuda i nek ode kod redikula u metropolu,a steta za Vejica i mislim uz 1 napadaca nam ne treba vise i da ce bit dovoljno za borbu za naslov
euskadi is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 11:00 AM   #4376
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

http://albania-sport.com/mat.php?idm=9936
Dolazi nam novi igrac
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 11:08 AM   #4377
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
HNK Hajduk Livno

P.S.
Pemetno zbori Peros:
- Rekao bih samo da prijelazni rok službeno nije ni počeo. Mi kontaktiramo s određenim brojem nogomnetaša za koje smatramo da bi nam bili pojačanja. No, isto tako držat ćemo se postulata da nikakve, pa ni poluslužbene informacije nećemo davati sve dok ne okončamo posao.
- Znam da ćemo time otežati život vama novinarima, ali će nas navijači razumjeti, jer šutnja je zalog da ćemo poslove dobro i uspješno privesti kraju. Olakšavamo sebi rad, a vama je nezahvalno, bitno je da na kraju budu zadovoljni svi kojima je stalo do Hajduka.
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 11:09 AM   #4378
..h..
Member

..h.. is on a distinguished road

[QUOTE=zoranvulic;164240]ajde ljudi moji ne pretjerujte molim vas....niti je ticinovic formiran igrac niti ista...ima 17 godina...i triba ga cuvat ako je pokaza neki talenat...

To da ga triba čuvat je najgluplja floskula ikad, ako ima naznaka da će postat odličan igrač triba ga vezat ugovorom za klub na 10 godina, jeftinije će se proć tako nego mu za 2-3 godine nudit još produšenje za godinu dvi i fiksnu odštetu. Pogledajte sad Kalinića, da ima još 5 godina ugovora bila bi skroz druga priča, ne bi ga morali prodavat, imamo odličnog igrača u napadu a možemo ga prodat kad oćemo. A sad mu se ugovor bliži kraju i moramo razmišljat o prodaji jer on ne želi novi ugovor.
..h.. is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2008, 11:27 AM   #4379
Spider
Senior Member

Spider's Avatar

Spider is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by shaka_zulu View Post
On može bez problema igrat u bilo kojem klubu iz liga petice, samo da se sputa njegov ego a to se u Rjeci ikad neće dogodit jer njega drže tamo ko boga jer ovise o njemu, jer kad Šarba igra onda možda mogu do boda a ako ne ništa od toga....Treba njega stavit u novu sredinu di ga se neće držat na dlanu di će stariji igrači malo i dignut glas pa ćeš vidit kakav je to igrač...
Old 17-12-2008, 11:52 AM   #4380
Mago
Senior Member

Mago's Avatar

Mago is on a distinguished road

Mi se igramo da smo veliki klub. A jedino veliko u našem klubu je ime i velika povijest. Ovo što je sada u Hajduku ovo slići na komediju.....ako odeš u trgovinu i želiš kupit mljeko, a cjena mljeka je 5 kuna onda ako želiš mljeko moraš platit pet kuna.....ako neželiš platit 5 kuna odeš na plac i nađeš nekok glumca od kojeg kupiš mljeko za 3 kune....i to je Hajduk ako ste svatili, kod nas nema pravila, kod nas nema zakona, ovo je kao na placu, nitko nezna tko je tko i tko je zašto zadužen, koje su njegova prava i koje su njegove dužnosti...ruku na srce BALKAN. koja je realna vrjednost jednog XY to se zna, to se može provjerit, i može cjena varirat miljun gore ili dole i to je to...a ne da netko traži za XY 200% više nego vrijedi i u novinama sa pomočju korumpiranih novinara diže cjenu svog XY...SRAMOTA-BALKAN...ja ne razumijem vodstvo ovog kluba ili bilo kojeg u hrvatskoj, ako misliš da imaš talent u igraču, zašto onda se onda sa njim ne podpiše ugovor za recimo 5-10 godina (a u tom ugovoru možeš stavit klauzulu koliko treba da ode, ako igra toliko i toliko dobije više novca, ako odigra super može se mu plača svake godine povisit za 5,10,15 % i to je to....), onda dolazimo so pravog problema, korumpirani novinari i manageri koji guraju svoje igrače, dovuku jih u veliki klub , što jim omoguči da pored imena igrača piše ime veilikog kluba, podpišu ugovor na godinu dvije, a onda se prodaju za čitaj 0.000.000,00 € i sav novac uzme igrač i njegov manager...ako želiš podpiši na 5-10 godina, ako ne onda igraj u teheranu...i još jedan problem a to je standard života u hrvatskoj ili u svim siromašnim zemljama, podpisati miljunski ugovor kod starosti 20 godina i onda ko j... nogomet....uspejt če onaj koji če polako graditi svoju karieru 99 % sigurno, korak po korak...ćitam za vejića da neće doć, i sve što ću reći na tu temu, NEMA RIJEĆI......a što se tiće ovakvih tema, mene smeta to da je HAJDUK SPLIT postao klub u kojeg dolaze oni kojim su propali transferi, ako odeš sa 16 godina van onda tamo ostani, ako su napustijo klub na ružan način neka ti onaj pomogne kamo si otišao, svi ovi "veliki Hajdukovci" koji ne nađu angažman vani dolaze natrag i govore kako jim je bilo Hajduk prvi pick, što lažu i lažu ljude, ako bi jim bio hajduk svetinja onda bi za njega dali sve a ne da od njega traže samo novac, recimo tudor, dobar odnosno jedan od najboljih hrvatskih igrača, znalo se je za njegovo zdr stanje ali oni ipak njega dovedu i to za veliku plaču (koliko igraš toliko dobiješ, takav ugovor je bio njegov), onda ovaj rosso itd. itd. ne razumijem tu politiku....znam da nije mjeto za to ali još nešto me zanima, sješam se kad je Mate Bilić odlazio u Real Zaragozu, isto ljeto u isto vrijeme je iz zvezde u real zaragozu odlazio Goran Drulić, razlika u kvaliteti je očita, očita, zna se gdje je BIlić i što radi a što radi Drulić, a zanimljivo je to da je real platio za bilića mislim da nisam siguran ne više od 5 miljuna €, a za drulića oko 10 miljuna €, pa se pitam tko je ovdje lud, tko ovdje pije a tko plaća....isto sada čitam da man utd kupuje jednog igrača za 16 miljuna € iz zvezde....a hajduk ne može prodat svog najboljeg igrača za više od 10 miljuna €, pa se pitam tko to prodaje, ima li on smislu za to kako se to radi, neznam, neznam.....
Mago is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules