[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-12-2008, 03:02 PM   #4341
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

psiho..mogu i ja jednom pogrijesit...
dionicari ulazu u hajduka opasno...andabak u brkljacu...milicic u vrucinu....
sad se trazi za Vejica,Krizanca i Sharbinija
ali mislim da je to odlicno...neka plate transfere poslije im se to vrati..hajduku pozitivni dio i igrac..njima ulozeno...i svi sretni i zadovoljni...
kkavo vracanje suraca...neka igra u junaku...triba te mladice poslat na kaljenje u drugu ili prvu ligu....sta ce im donit sjedenje na klupi ili tribini....neka se idu razvijat i dokazivat....
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 06:05 PM   #4342
pravdac
Banned

pravdac is on a distinguished road

Sharbini danas u sportskim je svatija da je cijena od 7 milijunčića eura pusti san.Kad će to svatiti Kalinić i njegova bulumenta savitnika pridvođena Ercegom.Prije misec dana dvojica menadžera koja su sidila ispred Hajdukova kafića pričala su kako je taj Erceg dobijao prošle godine za Kaleta 9 milijuna ali je nadobudno odbija.Sada dobija manje a na lito još manje.Sharbini je to svatija a da li će to prepotentni Kale to shvatiti uskoro ćemo saznati.Sharbini je incidentnog ponašanja i ka takav je nepredvidljiv.Slažem se sa onima da se on nebi uklopija u ekipu nego bi ekipa morala se potčiniti njemu ka šta je u Rijeci u Hajduku bi naiša na žestok otpor domaćih igrača.
pravdac is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 07:18 PM   #4343
zoranvulic
Senior Member

daj molim te..koji je tebi Bog...kale vrijedi toliko i ne vidim u cemu je problem..sta bi ga ti proda za 3 milijuna eura je tvoja stvar...kad ima takvih igraca onda neka kupe takvoga za 5 milijuna eura...bas me zanima di ce ga naci...momak se moze razvit u svjetskog igraca...ako brate mili to ne vridi 10 milijuna eura..onda nezna sta vridi...
drkamo na mamica i na njegovu prodaju...pa on je beka proda za 10 milijuna...a mi nemozemo najboljeg igraca jer bi uvik bili preposteni...
cijena je 13 milijuna eura ko ga zeli neka da toliko...ili ostaje u hajduka!!
koji dio tu nije jasan...
jel manchester mora staviti cijenu za ronaldo 100 milijuna kad su znali da to niej realno...
boli njih ona stvar..toliko mislimo da vrijedi i dajte nam toliko ili odjebite od Hajduka...
zelimo biti neki sreden euro klub...a prodali bi najboljeg igraca za 5 milijuna eura...od toga bi nama pripalo 3 milijuna..odlicno!!!
veliki Hajduk!!!
sta Kale ima s time,daj mi objasni molim te...sta on ima s time kolika je odsteta za njega...
a rijeka ne moze staviti cijenu od 7 milijuna eura jer ne igra europu..jer je 6ta u ligi...jjer igrac nije u rperezentaciji..nema nastup za repku...
sta ti jos treba objasniti...
Old 16-12-2008, 07:42 PM   #4344
Neyko-MB
Member

Neyko-MB's Avatar

Neyko-MB is on a distinguished road

http://www.sportskenovosti.hr/index....clanak_id=7239

eto vejić ne dolazi
Neyko-MB is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 08:18 PM   #4345
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

E ako dovedu ovog partibrejkera Sharbinija-ondak u pičku materinu i balun i nogomet i fudbal...
Old 16-12-2008, 08:29 PM   #4346
pravdac
Banned

Z Vuliću.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje.No mišljenje mora biti potkrijepljeno argumentima.Kad osobe procjenjuju oni polaze od subjektivnog no ono objektivno je europsko a ne hrvatsko nogometno tržište, europsko daje na osnovu više pokazatelja kolika je stvarna vrijednost nekog igrača.Hrvatska liga je slaba i spada u donji dom europskih liga po kvalitetu.Kalinić je igrač koji se nije dokazao na reprezentativnoj razini za razliku od Mamićevog braniča Čorluke koji je igra u ligi prvaka i u repki odigra dobro da su ga zapazili .Diara,Vedad Ibišević itd ovih dana imaju tu cijenu od 10 -11 milijuna koji su se dokazali u ligi petice.Vani postoje agencije koje surađuju u procjeni oko kupnje igrača i njih ne možeš prevariti.Možeš ti ka klub postaviti koju god cijenu hoćeš, doći će iz velikog kluba informirati se i otići a ti odma priko svojih novinara napisati da je bila Valencija i da oće Kalinića i tako misliš da mu dižeš cijenu a samo mu štetiš jer ga dižeš u oblake daleko od stvarnosti kao i njegove simpatizere,(kurvanjska novinarska balkanska posla) evo upravo jučer -danas se priča kako Vručina ide u Valenciju, notorna laž koju su demantirali iz Belupa a priča se ovih dana da je Valencija prid bankrotom.Financijska kriza je zakucala na vrata, cijena igrača će biti sve manja.Modrićeva prodaja je maksimum za igrača iz naše lige.Kao šta se Hajduk ismijava na cijenu Anasa i Vručine Rijeci i Belupu tako se ismijavaju vanka iz ovih većih klubova na Ercega i njegovu cijenu za Kaleta.I na kraju u menadžerskoj igri prodaje naši umišljeni kvazi menadžeri moraju ići priko jačih europskih igrača.U svom neznanju i umišljenosti misle da onu to mogu sami prodati.I tu Erceg i naši ostali također padaju !!!
Old 16-12-2008, 08:42 PM   #4347
MIhOVIL
Member

MIhOVIL's Avatar

MIhOVIL is on a distinguished road

http://www.index.hr/sport/clanak/vej...ru/413917.aspx

Jeba vas Rodić u guzicu.
Old 16-12-2008, 08:47 PM   #4348
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Ima Pravdac pravo.
Ja bi Kalinić proda za dva milijuna eura odmah.

Lipo bi s tim novcima mogli otkupiti ugovor Milića od Osijeka i potpisati petogodišnji ugovor s njim, pa onda ako se i javi netko iz Lige prvaka da ga 'oće, ne bi ga dali ispod 10 milijuna eura. Čovjek je ipak zabio 12 golova u drugoj momčadi i svi ga hvale da je tamo najbolji
Old 16-12-2008, 08:52 PM   #4349
bezmislaw
Member

bezmislaw's Avatar

bezmislaw is on a distinguished road

Nakon velikih najava, pomalo stvari idu svojim starim, oronulim tokom...
Od pojačanja dolaze Rodić(?!), Brkljača(?!) i u vrh glave neki bosanski napadač sa perspektivom. Za ime se i nakon privatizacije nema novaca.
Novi XYZ, bia on u obliku Peroša, Andabaka, Šoše ili koga većuvjetovat će igranje Brljača i sličnih u svrhu prodaje dotičnog igrača, vlastite investicije, u klub iz donje klase belgijske lige za 350000 €. Sitničarenje i kupljenje mrvica glavnih kao posljedica veličanstvenog preoblikovanja. I dalje će služit kao sitna zarada sitnim ulagateljima u HNL igrače. Klub i dalje neće vidit pomaka naprid. And that's the way the cookie crumbles...

*moje mišljenje* i sve mi upućuje na ovakav razvoj u skoroj budućnosti.
bezmislaw is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 09:23 PM   #4350
..h..
Member

..h.. is on a distinguished road

Sve me je strah da će Hajduk postat ka i dinamo import-export. samo ćemo mi imat puno malih mamića. Strah me je da ne mažu navijačima oči, obečavaju pojačanja i rezultate a na kraju će bit dolasci a od rezultata molit boga da naletimo na jačega(opravdanja) ili najslabijega. tolika je promenada da se svakih 5 minuti pojavi neko novo ime vezano za hajduk, jasno 80% nije u nikakvim kombinacijama. hajduk mora stvorit kostur od 6-7 pravih igrača, neke već imamo na svojim pozicijama Andrić, skoko, subašić, Gabrić...
..h.. is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 09:25 PM   #4351
zoranvulic
Senior Member

sta bi hajduk triba ..dovest krizanca za 3 milijuna eura...kupit sharbinija za 3 milijuna....ne razumijem?!
nama ko pojacanje je trebao samo iskusan stoper...ovo sve ostalo su popune!!!
e kad je nas liga slaba onda neka dovedu igraca iz druge spanjolske lige...i neka daju milijarde za svakave igrace...to mene ne zanima...
i ne zanima me sta oni misle koliko kalinic vrijedi...puca mi ona stvar...i jesmo li im mi smjesni..dao Bog da smo im mi smjesni pa da nikad nisu uzimali srnu,pletikosu,modrica,corluku,eduarda i ostale igrace...
ako neko pokaze da je potencijal onda taj decko vrijedi...medju 23 igraca je 5.te reprezentacija na svijetu...nase misljenje je da on vridjedi 10..znaci ako ne zelite toliko davat lipo odjebite od Hajduka...
meni je draze da kale ostane u hajduka sto dogina nego da ide u liverpool...to ce barem znaciti da cemo 5 godina u miru stvarat momcad za nesto veliko...a mi sigurno talent imamo...nasa liga je slaba a reprezentaciji se to nije vidilo kad su momci iz hrvatske lige se obracunavali sa svsjetskim poznatim gerrardima i ostalim igracima...
nas kalinic je zapazen jos na europskom prvenstvu do 17 godina u svojoj konkurenciji...
17 talent je po izbotu Talijana...
samo neka oni ne kupe ni gabrica,ni tomasova ni kaliica za 5 godina...
odlicna stvar za nas...
meni nece kuna otici od transfera kalinica....ako vec mora otici neka ode za maksimalnu cijenu...da kazemo e to stvarno nismo mogli odbit...
meni treba jaki Hajduk
ako neko zeli igraca Hajduka zna se koliko mora dati...uzmi ili ostavi...
pa nismo mi seljacki klub d adajemo igrace za dzabe sta ce neki tamo kasnije preprodavat za 30 milijuna eura...zbog cega?!
Old 16-12-2008, 09:45 PM   #4352
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Po meni Kalinić vridi nekih 6 miljona.Al s time da je ta cjena takva,da ako je dobijemo prodat odma.I to ne zato što nije talent,dapače,al mislim da nikad od njega neće bit vrhunski igrač zbog karaktera.Nema potrebnu skromnost.
Old 16-12-2008, 11:04 PM   #4353
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Neyko-MB View Post
Bogu hvala ..
Old 16-12-2008, 11:06 PM   #4354
Mister_NO
Member

Mister_NO's Avatar

Mister_NO is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
Po meni Kalinić vridi nekih 6 miljona.Al s time da je ta cjena takva,da ako je dobijemo prodat odma.I to ne zato što nije talent,dapače,al mislim da nikad od njega neće bit vrhunski igrač zbog karaktera.Nema potrebnu skromnost.
a srca ti....neće bit velik igrać jer nema potrebnu skromnost,kakve pizdarije...kakav to karakter igrać triba imat da bi bia vrhunski igrać?
Old 16-12-2008, 11:10 PM   #4355
pravdac
Banned

El Chino,

Nažalost moram ti iskreno reći da mi sve više padaš u očima sa tvojim sarkastičnim dosjetkama te mi sve više sličiš na Iku Buljana čovika koji je izgubljen u vremenu i prostoru! Samo naprid u nove verbalne nebuloze
Old 16-12-2008, 11:21 PM   #4356
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Šta je krivo čovik napisa, šta će nam Vejić??????

Mogli bi i Mišu stavit da igra stopera...

Neka igra Maloča, Buljat, i sl. imamo i kvalitetnih juniora, ne tribaju nam istrošeni igraci, ito još pritom i povratnici...

Dovođenjem Vejića dobili bi novog Živkovića, sitite se samo lani i euforije oko dovođenja Sablića il Tudora, nema od takvih ništa...
malduk is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 11:24 PM   #4357
El Chino
Hare Krishna

El Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura aboutEl Chino has a spectacular aura about

Čovječe Božji...ti proklamiraš budućnost Hajduka ubacivanjem u momčad odjednom nekakvih Čurjurića, Milića, Kukoča, Obšivača i sličnih poletaraca.
Tko od njih može danas pronaći mjesto u Hajduku, pod uvjetom da ovi stariji ne odu? Može li Ćurjurić izbaciti Andrića iz ekipe? Može li Milić biti bolji od Gabrića? Ne može li...nego hoće li?

Raspravljate ovdje o cijeni Kalinića, kao da ste stavili u oglas staru Opel Astru, pa sada dodajete i spuštate svaki za 500 eura...ovisi jeste li prodavač ili kupac.

Kalinić u ovoj situaciji nema cijenu. Kada bi netko ponudio Hajduku 15 milijuna eura za njega, opet Hajduk ne bi mogao pronaći adekvatnu zamjenu.
Igrača takvih odlika i kvaliteta kod nas nema. Vani možda ima po nekoj cijeni od par milijuna eura. No, niti jedan od njih neće doći u HNL.
Ako odnekud netko ne dovede nekoga iz Afrike, Azije ili Južne Amerike, mi napadača nećemo imati.
Možemo kupiti i Vručinu i Rodića i Zeca i ovog i onoga...i opet nećemo imati igrača kvalitete Kalinića.

Stoga je Hajduku od presudnog značaja da tog momka drži što duže pod svaku cijenu u svojoj ekipi. Znaš kada će Hajduk pronaći zamjenu za njega? Onog trena kada se u juniorima pojavi netko sličan njemu.
Što će Hajduku 15 milijuna eura (sve da ih dobije)? Samo mamac raznim "Milićima, Jertecima, Rodićima"...da umjesto 100 tisuća eura godišnje, traže 300 tisuća eura....jerbo, ima Hajduk novaca.

Najveća pojačanja Hajduku bi bila da ne prodaje nikoga od ovih koji sada igraju i da se riješi svih onih starih iscjedaka koji sjede na klupi i ono malo minuta što igraju kradu mladim igračima....
Old 16-12-2008, 11:27 PM   #4358
LUDI BIK
Senior Member

LUDI BIK's Avatar

LUDI BIK is on a distinguished road

Ovo za Vejica je velika steta!
Nama triba ne jedan, nego dva iskusna stopera!
Negdi sam procita da nam se Jese nudi, po meni triba ga odma uzet, odlican stoper! Neznam sta je sa Zivkovicem, sra sam po njemu prije, ali kad oce covik igrat, nije toliko los....steta velika steta za Vejica, racuna sam da sigurno dolazi, on bi bio jedino pravo pojacanje...ma di cemo mi u europu sa buljatom i malocom, pa to je smijesno...
imamo li mi jos kojega bilog tica u inozemstvu da je voljan se vratit za 300 000 eura godisnje. ajmo ponuda potraznja, plavi oglasnik, trazimo viskog plavog,dobro situiranog stopera starijeg od 25 a mladjeg od 30 godina...
Old 16-12-2008, 11:28 PM   #4359
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Žalosno je ovo šta se maloga Tičinovića gurnulo skroz u drugi plan, jer triba igrat nekakav Ibričić, koji je 4 godine stariji, nije igrač, niti će ikad bit, a sve zato jer su uložene pare u njega pa da ne propadnu, a dovođenje debila od Sharbinija bi bila 3 koraka unazad...
malduk is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 11:30 PM   #4360
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by pravdac View Post
El Chino,

Nažalost moram ti iskreno reći da mi sve više padaš u očima sa tvojim sarkastičnim dosjetkama te mi sve više sličiš na Iku Buljana čovika koji je izgubljen u vremenu i prostoru! Samo naprid u nove verbalne nebuloze
ne daj se prdac.............dosad si u svojih 100 od ukupnih 118 postova iskazao svoju opterećenost Kalinićem i mojom malenkosti ,ali proširi vidike,nađi nove vjetrenjaće ooooo ti don hihotiću ovog foruma,ne daj ni da ti se meksikanac čino isprijeći u tvojim verbalnim isprdcima

a što se tih velikih i močnih klubova petce(nije zaboravljeno slovo i ) i toga kolko oni pratidu i sve dobro procjenjuju..........hm da vidimo...........cvitanović,marić,balaban(top ten promašenih investicija engl.baluna)...............još malo pa će tu i službeno modrić stići......dakle stvar je jasna,sve se da prodati,agregatu je to uspijevalo jer je uvijek posao i lovu brala jedna osoba,nama nije jer se za postotak grebalo 30 jadnika + edvard peqi za večeru

šta vas sve boli k... kolko Kalinić vridi,vam nit u žep nit iz žepa............meni vridi 50 miljuna kad bi raspolaga s lovon od čelskoga,al da moran dat svoju lovu da bi mu 20 kuna za čevape(one gumene...stadionske)............uvik svi dušebrižnici razbijaju glavu s glupostima i potpuno nevažnim stvarima.........vridi više nego svi mi koji ovdi laprdamo o njemu i jebe se njemu.......doduše,navodno je u zadnje vrime malo štufan,opet navodno,pogađaju ga komentari od pravednika(među narodima i narodnostima) pa zato,opet navodno,pruža lošije igre i opet navodno zbog lošijih igara mu cina pada........

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules