[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-07-2013, 01:03 PM   #5361
Bule
Senior Member

Bule's Avatar

Bule is on a distinguished road

Na službenoj stranici su rekli da zarada od koncerata iznosi oko 2m kuna, sličice je oko 1m iako o tome nema podataka, pretplate su u prodaji i treba pričekati da se vidi konačan broj, isto i za članarine, jer se učlanjivanje vrši do kraja ove godine. Još kada se tome pridoda zarada od piva, fan shopa biti će prilično lijep iznos. Bilo bi lijepo da se može nekako usporediti zarade od marketinga prošlih godina i ove godine
Bule is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2013, 01:29 PM   #5362
RedBull
Member

RedBull is on a distinguished road

Znači negdje oko milijun €, al kada dodamo 30 milijuna potraživanja, te prodaja Maloče, Vukovića i Blaževića, to če biti lijepa cifra
RedBull is offline   Reply With Quote
Old 21-07-2013, 01:34 PM   #5363
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Brbić je rekao da nam treba 4 mil eura + naplata Anasa ovo ljeto i da će situacija biti puno bolja. S koncertima, donacijama, Elezom, hajdučkim pivom i sličicama računam da smo negdje na cca milijun eura.
Čekaju se prodaje ove trojice
Old 21-07-2013, 03:33 PM   #5364
RedBull
Member

RedBull is on a distinguished road

Najbitnije od svega je da polako smanjujemo dug, nadam se da do kraja godine budemo na nuli.
RedBull is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2013, 01:05 PM   #5365
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

jučer 20tak iljada ljudi. Valjda se skupilo 1M kn. Brojčanik pretplata danas sta na 4800... nekome puno nekome premalo. Nadajmo se da će dobri rezultati protiv Turnova/Splita privuč još koga za Dilu i HD.
Očekujem u ovih 10 tak dana da dođemo bar do 6k pretplata. Ako se neko i dvoumija oće li je kupit, valjda su ga oni redovi jučer razuvjerili
Old 22-07-2013, 08:05 PM   #5366
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Nikako ne razumim ovakav postupak prema Gigi.Momak je bia posten prema klubu i cemu ovakav odnos prema njemu.Ne mogu virovat da nisu u stanju ga prodat za m Eura nego je otisa za 200 000 $ ??????
Pa neka i nije u planu tudoru, koliko je pokaza bolje ga je bilo ostavit nego ga dat za stvarno smisne novce.Osim toga ako se i proda kogod od male dice pa neko dobije crveni pa neko iz napada se ozljedi, a ko ce igrat??Na kraju krajeva kakav je to signal dici, " ....kad nam ne budete vise trebali odjeb.... cemo vas samo tako...."
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2013, 08:08 PM   #5367
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

p.s nece naplata od Anasa jos 2-3 miseca.Jos samo da i Silju poklonimo u Tadjekistan za 47 000 lira :-(
Old 22-07-2013, 08:53 PM   #5368
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Sta smo mu mi napravili? Nije igra jer po treneru nije po kvaliteti medju 18. Ne igramo vise formaciju koja trazi njegovu poziciju. Na krilu ima 4-5 igraca isprid njega,u spici dva.
Ne sican se da ga je neko vridja,omalovazava,tuka...
Nije niko ponudia za njega ni miljun eura a po procjenama nekih je bia najbolji. Sta to govori o njegovim kvalitetama?
Old 22-07-2013, 10:32 PM   #5369
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

1.Virujem da se moga bolje unovčit, da ne nagađamo koliko bi maminjo izvuka za njega ali ovo šta smo dobili je smišna lova.
2.Svi dobiju plaču a on i Šiljo ne, ja bi se nakon dobro odrađene sezone osječa ka piz....a
3.Šta ako se jedan od dva špica -neću imena govorit da ne ureknem-teže ozljedi?
Ne kažem da triba držat igrača bezveze ali praktički smo u minusu sa njim a nije toliko loš igrač.

p.s. ka i Šiljo, ono iskakanje Kalinića iz šesnasterca se Šilji ne bi dogodilo i prošle godine je bia odličan, pa barem mu plaču daj!!!
Old 22-07-2013, 11:21 PM   #5370
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Slažem se da Giga ovakav odnos nije zaslužio. A ako je Hajduk htio postići što višu cjenu smatram da je trebao biti u kadru i igrati ovih par utakmica. OK, Tudor ga nije koristio jer nije htio uigravati momčad s igračem koji odlazi,ali ovo nije bilo fer prema njemu,gurnit ga u stranu i skoro pa doslovno potjerat iz kluba.
Old 22-07-2013, 11:38 PM   #5371
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Pa to me smeta a on nam je donia kup, jer da onaj balun nije proša ko zna šta bi bilo u drugome?!
Old 22-07-2013, 11:53 PM   #5372
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Tako će i Blažević završit, šteta, bio je odličan igrač, dobro nam je poslužio kao i Blažević a na kraju nećemo ni kune dobit za njih.
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2013, 07:37 AM   #5373
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Ja da san trener nebi nekog stavlja da mi igra ako iman isprid njega 3 igrača. Da bi mu ja poštovanje i sve to,al nebi igra. Nebi mi igra isprid maglice i kiša nikako. O krilima da i ne govorim.
U privatni odnos trenera i igraća nebi ulazia jer ne znan šta se dogodilo. Ako je istina da ga je ovi izvriđa ( šta vjerojatno nije istina čim je neki novinar napisa) onda nije bilo greške u tome da ga se makne.
Ne branin ja nikoga od trenera pa do sportskog, ali ako nije došla poštena ponuda za njih dvoje a prošlu su sezonu igrali sezone života onda mi se nekako čini da nije problem u Hajduku...

Medijska govna koja se pišu kako šiljo namjerno nije dobia plaću i parole o mamiću trgovcu su debilane...
Old 23-07-2013, 10:38 AM   #5374
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Giga nije zaslužio da ga se tako škartira. Trebao mu je Tudor reći "Ok, ti odlaziš,ja ću uigravat momčad koja ostaje,treniraj s nama,bit ćeš na klupi ako bude trebalo da uskočiš" i sve 5. Ovako ga potjerat da sam trenira i poslat na tribine nije bilo fer.
Old 23-07-2013, 10:55 AM   #5375
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

A šta kad mi ne znamo šta je bilo među njima pa ga je ovi izbacia iz ekipe...
Možda je stvarno tudor bia takav pa ga je bez obrazloženja škarta, a možda je bilo nećega pa je ovome iskočia osigurać i samo ga izbacia iz ekipe...
Ako mu je tudor reka da neće igrat u prvoj i ako je ovi bia fer i ako ga je tudor onda izbacija van onda to nije u redu...
Ne znan šta je bilo, ali mi je malo glupo da bi njega kresnia vanka i još onda ova vriđanja kad odeš iz kluba prema bivšem treneru...
Malo previše drame oko igraća koji bi moga bit eventualno na klupi...svaka ti čast na odigranom u bilom dresu,ali ti više nisi dovoljno kvalitetan za Hajduka,hvala ti i doviđenja...
Old 23-07-2013, 10:56 AM   #5376
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Mislim da je Hajduk ovdje pokazao koliko se srozao u onom moralnom i profesionalnom dijelu zahvaljujući financijskoj situaciji. Ali usprkos nedostatku financija treba ostati covjek i tretirati igraće kako zaslužuju. Jedan Giga Vukovic je igrao pod blokadama, stiskao zube radi naše divne publikei našeg Hajduka, ne zbog Misa, Brbica ili ne znam ni ja koga. Bio je prvi strijelac i asistent kluba i zasluzio je bolji tretman. Ako želimo opet biti veliki klub moramo i igrace tako tretirati a ne ih odbacivati ko robu. Pogledajte Milan, Man Utd, Bayern i takve velikane kako se odnose prema zasluznim igracima.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2013, 11:56 AM   #5377
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Ajde šta serete koji kurac sad, igra pod blokadama ovo ono, igra je za praseću plaću dok je klub na aparatima, kad je tako dobar šta nije smanjija plaću. Ko da ga ne bi prodali za više para da je bilo ponuda, koji ste vi mozgovi!? Plaću nije dobija jer se valjda tako dogovorilo da će pribit kad ode to Hajduk onda bar nemora dilit sa Budućnosti koja ima 40% od transfera. Osim toga jeli Šved reka da je to njegova odgovornost, sad bi se Tudor još triba mislit ko će se i kad prodat i po tome sastavljat momčad, ko da nema dovoljno posla...
Giga se nakesa para u Hajduka i dobio više nego šta je dao, i sad bi odbija transfere dok Hajduku gori pod nogama. Mrš ća i Maloču prijatelja što prije prodat, jedini koji nije zaslužija da ga se ovako škarta je Šiljo, njega mi je jedino ža.
zile is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2013, 01:07 PM   #5378
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

OK. Otišao je, nešto će para kapnuti, poletjele su otrovne strelice bla bla bla.... nego
Quote:
Originally Posted by Bernard Jurišić
Dobro, Hajduk je zaradio samo milijun kuna za Ivana Vukovića, ali to je opet milijun više nego Dinamo za Alispahića, Krstanovića, Tomečaka i Maleša, što ne?
Ima i tu istine,zar ne?
Old 23-07-2013, 01:22 PM   #5379
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Giga nije zaslužio da ga se tako škartira. Trebao mu je Tudor reći "Ok, ti odlaziš,ja ću uigravat momčad koja ostaje,treniraj s nama,bit ćeš na klupi ako bude trebalo da uskočiš" i sve 5. Ovako ga potjerat da sam trenira i poslat na tribine nije bilo fer.
a onda bi se sralo sta ne igraju mladi, nego neki panjevi sa 10+ kila, 150tis eura a nemogu dat gol......
covik je bia nespreman, tudor ga nije tia u momcadi i gotova prica.....

zasto se niko ne pita kako to da nije nasa bolji klub nego je zavrsia u koreji i to za istu placu ko u hajduku.....mozada je problem u igracu???' zamisli da jedanput u nasem klubu je igrac kriv za nesto
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2013, 07:42 PM   #5380
Torcida-Kamenjar
Senior Member

Torcida-Kamenjar is on a distinguished road

Toliko gluposti od nekih pročitat da odma dobijem proljev,znači još kad pročitam Mamić bi utopio Gigu za 5 milijuna eura (minimum ) e onda stvarno vrh..

Prema Gigi se nije odnosilo ko prema čovjeku,to stoji,ipak je Giga nekim svojim igrama zasluzio nekakvo poštovanje ali nema veze,nakraju su se rastali u dobrim odnosima.Giga je dvaput u sezoni prošloj "propustio" dobiti svoju plaću jer su u klubu rekli ostalim dečkima ne možemo Vama dat plaću ako Giga primi i čovjek je pošteno rekao neka njima prvo isplate to što imaju jer čovjek ima ogroman ugovor koji je potpisan za vrijeme Maleša dok smo još uvijek imali para,tojest trosili pare koje ne postoje.Tko je kriv za tu situaciju u to neću ulazit,to svak normalan zna.Gigi nije pušteno da trenira jer su mislili nešto iskemijat da mu ne moraju isplaćivat plaću,tu smo čak i ostali sretni jer da nas je čovjek tuzio,ćao europa,nakraju je Gigin menadžer nešto izvukao da mora trenirat i tek tada je Gigi dopušteno treniranje i napokon oštampan dres,igrom slučaja je odma idući dan došla ponuda iz Seoula tog korejskog,a prije toga niti jedna jedina ponuda nije došla za Vukovića,čisto da se zna.Naši su Gigi duzni 60 tisuca eura (bili duzni) i svakim danom taj se dug povečavao,Seoul ponudio 200 tisuca dolara odštete i sad je bilo pitanje oćemo uzet tih milijun kuna i još dobit oprost duga od 60 tisuca eura ili odbit i ostavit da se dug popne pa da kad nas Giga tuzi lagano zaključamo klub i svi skupa odemo navijat za RNK Dinamo Split number IV kao uzdanicu dalmatinskog sporta općenito.Giga na transfermartku vrijedi 1.3 milijuna eura,ali kako ljudi ne mogu skuzit da ti nijedan normalan klub neće dat 1.3 milijuna eura ako znaju da ti grcas u dugovima,da nemas za prebijene plać i svaka kuna ti je ko da je s neba pala.Pa nisu japanci pali s neba da ne znaju šta se događa u Hajduku.Da je Hajduk klub sređenih financija pa da su ga prodali za 200 tisuca dolara,onda možemo pričat o psihijatrijskim slučajevima,ali u ovom stanju je po meni to normalno,pa i prodaja Blaževića za 47 000 nekih lira kako je gore napomenuto.Kad se klub stabilizira Hajduk će imati normalne transfere,dotad ne možete očekivat mil eura za Vukovica i 4 mil eura za Maloču i sta ja znam kolko para za Blažeevića..Hajduk životari iz dana u dan,a znamo i sami zbog čega..ali izvuć ćemo se iz toga,iako ćemo morat žrtvovat još dosta toga i još će ovakvih slučajeva bit,to sam siguran,ali draže mi je i to pa da za 4-5 godina imamo Veliki Hajduk za kojeg smo se sami izborili nego da nas pijani rus otera u stečaj za 2 mjeseca..

SVI PO PRETPLATE!
SVI U NAŠ HAJDUK!

HŽV!

Last edited by Torcida-Kamenjar; 23-07-2013 at 07:52 PM.
Torcida-Kamenjar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules