[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 11-07-2013, 02:41 AM   #5301
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Ma da je Maloča iša za ove pare ne bi mi smetalo, ali ovo je prodavanje svoje budućnosti u svakom smislu...
zile is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 02:59 AM   #5302
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Nisam te razumio kakve veze Maloca ima s ovime
kazes buducnost,ok,pogledajmo cinjenice

Hajduk ima dva stopera 94.godiste Antonio Milic i Josip Elez,uz njih ima jos 3 stopera koja imaju neko ime na trzistu Maloca,Milovic,Jonjic..Hajduk je tokom sezone i priprema tu poziciju dao Maloci i Milovicu,sada Milicu i Milovicu,znaci opredijelio se za njih dva
i sada Hajduk nudi Elezu ugovor i planira ga poslat na posudbu u Solin da igra,on pristaje na to usmeno,ali dolazi Lazio i nudi ponudu za njega i on vise nije spreman produziti ugovor sa Hajdukom,znaci ili ce mu Hajduk dati mjesto u prvoj momcadi ili nece produziti ugovor
Hajduk se odlucio za Milica,planirao je s Elezom nakon Milica,ovaj nije htio pricekat
rezultat toga je da ga Hajduk moze poslat na tribinu ili uzeti ovih ajmo reci 500.000 €
Zao mi je sta momak odlazi,zanimljiv je igrac,ali situacija je takva da nemogu svi igrat

Moje misljenje je da mladi igrac ne bi trebao odlaziti van kao no name igrac,vec bi trebao otici u strani klub sa nekom reputacijom da ga strani klub vise cijeni. u Hajduku je imao put,u Rimu ce biti jedan talent na provjeri pretpostavljam u B momcadi
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 08:31 AM   #5303
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

jbga oces neces usporedba se namece sama po sebi

Hajduk - dinamo ... Lazio - Roma ... 19 god. - 17 god. ... 3 ut. u HNLu - 13 ut. u HNLu .... U19 reprezentativac - U19 reprezentativac ... 3 mil. kuna - 45 mil. kuna ili ti 15 puta vise
Old 11-07-2013, 10:19 AM   #5304
zile
Senior Member

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
Nisam te razumio kakve veze Maloca ima s ovime
kazes buducnost,ok,pogledajmo cinjenice

Hajduk ima dva stopera 94.godiste Antonio Milic i Josip Elez,uz njih ima jos 3 stopera koja imaju neko ime na trzistu Maloca,Milovic,Jonjic..Hajduk je tokom sezone i priprema tu poziciju dao Maloci i Milovicu,sada Milicu i Milovicu,znaci opredijelio se za njih dva
i sada Hajduk nudi Elezu ugovor i planira ga poslat na posudbu u Solin da igra,on pristaje na to usmeno,ali dolazi Lazio i nudi ponudu za njega i on vise nije spreman produziti ugovor sa Hajdukom,znaci ili ce mu Hajduk dati mjesto u prvoj momcadi ili nece produziti ugovor
Hajduk se odlucio za Milica,planirao je s Elezom nakon Milica,ovaj nije htio pricekat
rezultat toga je da ga Hajduk moze poslat na tribinu ili uzeti ovih ajmo reci 500.000 €
Zao mi je sta momak odlazi,zanimljiv je igrac,ali situacija je takva da nemogu svi igrat

Moje misljenje je da mladi igrac ne bi trebao odlaziti van kao no name igrac,vec bi trebao otici u strani klub sa nekom reputacijom da ga strani klub vise cijeni. u Hajduku je imao put,u Rimu ce biti jedan talent na provjeri pretpostavljam u B momcadi
Hoću reći da Maloča nije naša budućnost i da nećemo uvatit ni puno više para za njega nego za Eleza (pogotovo kad klubovi vide za koje pare prodajemo svoje talente) pa mi ne bi bilo ža da ga prodamo za manje para, a Eleza koji ti je budućnost (mislim da si sam pisa da jedva čekaš viditi stoperski par Elez- Milić ) nesmiješ prodavati za takve cifre. Ako neželi potpisati, neka sidi na klupi.
Ove pare što smo dobili za njega neće nama ništa spasit, ali će nam donit puno štete, čak će nam direktno utjecati na cijene idućih prodaja. Poslali smo poruku koja će nam se odbiti o glavu, umisto da smo kad smo žrtvovali Tomasova, bili konzekventi i dosljedni (naravno i promišjleni) mi radimo ovo. Jer sad smo poništili sve šta smo tili postići kad nismo popustili Reni u slučaju Tomasov, sami smi sebe posrali, umisto da je jasna poruka bila da nema popuštanja i da će se siditi na tribini cila sezona ako triba, pa neka gleda suigrače kako igraju i napreduju dok on ćumi na tribini...
Old 11-07-2013, 10:40 AM   #5305
zoranvulic
Senior Member

Zile,
Maloca vrijedi 5-6 puta vise,neznam o cemu pricas,ali vidjet ces uskoro

Ne razumijem opet ovo sada sa Tomasovim,i Tomasov nakon sta je odbio ugovor je pusten u Olympiacos za milijun eura,ali je Reno rekao da je njemu 300.000 eura malo da digne na njemu i odbio taj transfer i radije cekao istek ugovora
Isti slucaj je sa Elezom,prihvacena je ponuda za igraca koji ne zeli potpisat ugovor a 10 njegovih vrsnjaka je to ucinilo
A to sta sam ja htio da on ostane u Hajduku i igra,pa nemoze niko silom zadrzat igraca
Bio je i Elez na to spreman do dolaska ponude lazia
Kome se zuri iz hajduka boze moj,neka ide,mnogi se nisu bas usrecili sta su ovako odlazili
Old 11-07-2013, 11:01 AM   #5306
zile
Senior Member

To za Maloču ćemo vidit, daj Bože da sam u krivu ali ja ne očekujem nek velike pare za njega.
Na Tomasovu smo popušili pare, ali to je ok jer smo pokazali karakter i čvrstinu, u stilu neće nas niko zajebavati i ucjenjivati, pa ako je spreman siditi na tribini ok.
Ali u tom stavu nismo ostalo dosljedni, o tome ja govorim, ne može se desiti da igrač iz Hajdukove škole neželi potpisati ugovor. Pa jebate led odgajaš ga od malih nogu da bi ga sad netko jeftino pokupija. Ispada da naša škola trenira i selektira igrače za druge klubove.
I kad se to desi, sve šta se napravi je da se sliježe ramenima i govori a šta ćeš kad neće da potpiše. Ponavljam ova cifra nikoga neće spasiti, ako na kraju bude falilo samo tih 400.000 eura da se Hajduk oslobodi duga bez problema će se naći te pare. A ovako smo poslali ovu poruku: da za mali iznos možete kupiti i najtalentiranije igrače iz Hajdukove omladinske škole, samo ih nagovorite da ne potpišu ugovor sa Hajdukom(što očigledno nije problem) i vaši su(jer Hajduk će popustiti i dati igrača za iznos koji god ponudite).
Old 11-07-2013, 11:08 AM   #5307
bljak
Member

bljak is on a distinguished road

dinamo proda jedvaja za 6 milja e,a Hajduk boljeg igraca od njega za 400.000e...i onda se pitajte kako i sta dalje
bljak is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 11:14 AM   #5308
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by bljak View Post
dinamo proda jedvaja za 6 milja e,a Hajduk boljeg igraca od njega za 400.000e...i onda se pitajte kako i sta dalje
navijaj za dinamo i sve 5
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 11:22 AM   #5309
zoranvulic
Senior Member

Ako ti 2.5 milijuna eura nisu neke velike pare,tj Hajduku 1,5 kada se odbiju dijelovi onda ok
Ja sam samo htio ti reci da nikome nije pala cijena zato sta smo
Ovo napravili sa Elezom,takve su okolnosti i ne vidim smisao usporedbe sa Tomasovim
Kada i u jednom i drugom slucaju je prihvacena ponuda klubova za njih,samo Elez jedva ceka otici ,a Tomasov je kalkulira i neka sam procijeni jel dobro izkallulora u drugoj ligi

Bljak,Dinamo ga je prodao za 15 milijuna eura i 40% transferA buduceg ako te neko pita
Koga boli neka stvar za koliko je Tajna Udruga Gradjana prodala igraca,neka prodaju za 300 milijuna
Old 11-07-2013, 11:28 AM   #5310
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

Quote:
Jes ti svijestan da Hajduk mora prodati da bi preživio dok se dugovi ne vrate?
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 11:37 AM   #5311
bljak
Member

vidi dezurnih forumasa sta su aktivni...samo hrabro

...izvadite takuin i ulaplatite za Hajduka,a ne prevelika mudrovanja,ali jbg,,,vi znate
Old 11-07-2013, 11:45 AM   #5312
mangic
Member

mangic is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zile View Post
To za Maloču ćemo vidit, daj Bože da sam u krivu ali ja ne očekujem nek velike pare za njega.
Na Tomasovu smo popušili pare, ali to je ok jer smo pokazali karakter i čvrstinu, u stilu neće nas niko zajebavati i ucjenjivati, pa ako je spreman siditi na tribini ok.
Ali u tom stavu nismo ostalo dosljedni, o tome ja govorim, ne može se desiti da igrač iz Hajdukove škole neželi potpisati ugovor. Pa jebate led odgajaš ga od malih nogu da bi ga sad netko jeftino pokupija. Ispada da naša škola trenira i selektira igrače za druge klubove.
I kad se to desi, sve šta se napravi je da se sliježe ramenima i govori a šta ćeš kad neće da potpiše. Ponavljam ova cifra nikoga neće spasiti, ako na kraju bude falilo samo tih 400.000 eura da se Hajduk oslobodi duga bez problema će se naći te pare. A ovako smo poslali ovu poruku: da za mali iznos možete kupiti i najtalentiranije igrače iz Hajdukove omladinske škole, samo ih nagovorite da ne potpišu ugovor sa Hajdukom(što očigledno nije problem) i vaši su(jer Hajduk će popustiti i dati igrača za iznos koji god ponudite).

Točno to, s time da je Hajduku zagarantirano 350.000 eura od Eleza ako ide u prvu ligu ili vanka, čak i kad mu istekne ugovor... Dakle, ako bi Lazio htio Eleza na zimu ili na iduće ljeto svejedno bi nam morao dati 350.000 eura, a mi bi poslali snažnu poruku svim budućim mulcima šta će im se desiti ako ne potpišu s Hajdukom.

Naravno to kod Eleza nikad nije bila opcija, jer mu je menadžer u dosluhu s upravom i nikad oni nebi to radili nekom igraču koji ima takve zastupnike, jebeš Hajdukove interese...

A možemo ga mi voljeti ili ne, ali Maminjo je po sposobnosti tata-mata za Brbića i ove naše tugiće, jebiga tu je stvar i motivacije, on ipak radi za svoj džep pa želi izvući maksimum za klub i sebe, dok ove naše boli kurac... I to je očito, mrzim Dinamo i Mamića, ali je bolno kada vidiš da klub koji je ništa za nas da nas tare i prodaje svoje igrače usporedive s našima za 15 puta veću cijenu, naravno da je to dobra referenca koja pokazuje koliko su naši "sposobni".

Inače Vuliću bila je priča da se za Maloču nudilo 3.5 milje eura na zimu, sada nude 2.5 milje, kako to nije smanjenje???? (koje potvrđuje ziletovu teoriju)

Mi smo s ovim debilima postali jeftina samoposluga, dođi, daj šta daš, evo kažu da će pustiti i Blaževića besplatno samo da bi mafijin pulen u miru mogao igrati, pa gdje to ima, reprezentativac, najbolji vratar lige i mi ga dajemo džaba samo da bi otvorili misto za onoga za koga Ljubo Pavasović kaže da mora braniti, kad je Mamić za onog invalida Kelavu uhvatio 600 tisuća eura i postotak od buduće prodaje, da mi ne možemo uhvatiti ništa za Šilju...

Koji nas retaji vode majko mila...
mangic is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 11:56 AM   #5313
zoranvulic
Senior Member

Mangicu,
sta je trziste neko fiksno,pa juce si vrijedio 100,pa tako 100 godina
vrijedio je 3,5 ,nije prosao lijecnicki pregled,nakon toga bio dugo ozlijeden,
nije zaigrao za reprezentaciju,prosjecno odigrao u Hajduku i sada Hajduk moze riskirat i ici na 3,5 u jendoj varijanti ili prihvatiti odmah 2,5
Maloca je imao ponudu Kaiserslauterna na 1,pa Werdera 2,5,pa Krasnodara 3,5..sada je na nekih 3..sasvim normalne amplitude za nekog nogometasa koji je imao problema sa ozljedama,a sigurno nije zato sta je Hajduk prodao Eleza

Sta seres koju PM,kakav Ljubo ,kakav Soso,kakav Kalinic..Da su htjeli pustiti Blazevica besplatno onda bi valjda to vec ucinili a ne bi cekali da neko ponudi vise od 100 tisuca eura sta nude Izraelci za posudbu(znaci i ta tvoja teorija da ce ici besplatno ne drzi vodu)
Kalinic Lovre brani iz razloga sta je ocjenjen od Tudora i trenera vratara da je najbolji vratar u hrvatskoj(potvrdio i maksimirski tomo butina koji ga je na silu htio dovest u dinamo)
Blazevic ima problema s prodajom jer je slab u igri nogom i u tom nekom strucnom svijetu ne moze dobiti velike ocjene od skauta,zadnje sta je imao na zimu je dogovor sa Genkom,ali mu propalo,sada nema nista vise od te ponude Izraelaca,postoje upiti ali nista konkretno

Gdje se informiras za Dinamove transfere,mene bas zanima prihod od transfera i TROSAK Od transfera u Dinamu? pa mozes li me uputiti na izvor
Old 11-07-2013, 12:02 PM   #5314
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

nije 350 000 nego 250 000 ako govorimo o naknadi za razvoj... slažem se da prodajemo igrače po principu daj šta daš ali nije baš ni da se klubovi otimaju za njih.... Elez je ima samo ponudu od Lazia, da je tu bija još neki klub pa da se licitacijom cijena podigla onda bi bila i drukčija prića.
Uostalom, može se licitirat i priko novina ali novinari koji prate Hajduka su smeće koje radi za tuđi interes i potkopava svaki pokušaj normalnog rada. U svakom članku crne svaki potez uprave i paralelno esaju svaki Mamićev znajući da tako odgajaju nove navijače iskompleksirane sa dinamom koji se okreću protiv svog kluba i zagovaraju prodaju.
elez nije ni prvi ni zadnji junior koji je ovako otiša, na način kako smo i mi uzeli drugima par juniora. iskreno kad pogledam unazad 7, 8 godina neznam koliko ih je uspilo napravit neku karijeru, mislin da je jedino Perišić uspija ostvarit 2-3 kvalitetna transfera...
Old 11-07-2013, 12:07 PM   #5315
zoranvulic
Senior Member

"uspio" je tezak pojam,jer on je opet poceo iz malog kluba nakon odlaska u Francusku
kao i npr Strinic,nisu ostali u svojim klubovima koji su ih doveli i napravili karijeru vec su imali pad u razvoju i ponovno dizanje na svoju razini,a to sam govorio i za Eleza,odmah si je digao visoku letvicu,umisto da je malo bio strpljiv i u Hajduku odradio 2,3 sezone ka prvi stoper,vrijedio bi vise i u buducem klubu bi mogao traziti neke svoje uvjete

Cak mislim da je Jelavic od tih mladih nekako najvise napredovao tokom karijere koji nije otisao za neki veliki novac u drugi klub
Old 11-07-2013, 12:19 PM   #5316
mangic
Member

mangic is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
Mangicu,
sta je trziste neko fiksno,pa juce si vrijedio 100,pa tako 100 godina
vrijedio je 3,5 ,nije prosao lijecnicki pregled,nakon toga bio dugo ozlijeden,
nije zaigrao za reprezentaciju,prosjecno odigrao u Hajduku i sada Hajduk moze riskirat i ici na 3,5 u jendoj varijanti ili prihvatiti odmah 2,5
Maloca je imao ponudu Kaiserslauterna na 1,pa Werdera 2,5,pa Krasnodara 3,5..sada je na nekih 3..sasvim normalne amplitude za nekog nogometasa koji je imao problema sa ozljedama,a sigurno nije zato sta je Hajduk prodao Eleza

Sta seres koju PM,kakav Ljubo ,kakav Soso,kakav Kalinic..Da su htjeli pustiti Blazevica besplatno onda bi valjda to vec ucinili a ne bi cekali da neko ponudi vise od 100 tisuca eura sta nude Izraelci za posudbu(znaci i ta tvoja teorija da ce ici besplatno ne drzi vodu)
Kalinic Lovre brani iz razloga sta je ocjenjen od Tudora i trenera vratara da je najbolji vratar u hrvatskoj(potvrdio i maksimirski tomo butina koji ga je na silu htio dovest u dinamo)
Blazevic ima problema s prodajom jer je slab u igri nogom i u tom nekom strucnom svijetu ne moze dobiti velike ocjene od skauta,zadnje sta je imao na zimu je dogovor sa Genkom,ali mu propalo,sada nema nista vise od te ponude Izraelaca,postoje upiti ali nista konkretno

Gdje se informiras za Dinamove transfere,mene bas zanima prihod od transfera i TROSAK Od transfera u Dinamu? pa mozes li me uputiti na izvor

Je ali kako naši retaji uvijek izvuku manje od prvotne ponude. U p. Maminju ponude neku cifru, u pravilu izvuče veću cijenu i na maksimumu ih proda, dok naši uvijek manje.

Nisi spomenuo za Maloču da je ljetni rok uvijek bolji za dobiti veću cijenu, a sigurno ne može stav naše uprave da smo mi samoposluga gdje možeš uzimati igrače za budzašto... Daj koliko daš....

Blažević je iz jebenog Šibenika mogao prijeći za pola milje eura, Genk je nudio 700.000 eura zimus, od tada je stekao reprezentativni status i postao najbolji golman lige. Spasio nas je sto puta, po meni tri puta bolji od Subašića koji je isto otišao za solidnu cifru. O čemu mi pričamo??? A baš ćemo viditi koliko će ovi retaji dobiti za njega, naravno da neće dobiti veću cifru kada svi znaju situaciju da ga praktički moraju prodati da mali Lovre igra...

A što se tiče Kalinića nema to nikakve veze s Tudorom, Kalinića se već počelo forsirati prošle godine, mafija je odlučila da bi on trebao biti prvii golman u klubu, situacija idealna Šiljo kako nije primao plaću u Šibeniku, a potom u Hajduku računali su da će ga lako potrati makar su se zajebali samo u tome što je on pravi Hajdukovac za razliku od Lovre koji pred svima u svlačionici zove menadžera da jebe mater treneru ili se hvali suigračima da ima ugovor po kojem mora igrati... Kad se nije Šiljo prodao onda su odlučili da je kraj sezone idealan da ga maknu i Lovru instaliraju. I da, zato ga je Mišo odlučio bio staviti prvo na gol umjesto Šilje, jer je to bio dogovor, ali onda kad je skužio da bi oni htjeli da Lovre brani sve do kraja sezone (a prvotno je bilo pola-pola) onda je to zajebao i ipak ostavio Šilju na branki. M

A sada ti prodaji bajke da je Tudor odlučio da će Lovre igrati... Nemam ništa protiv njega igrački, ima talenta, ali trenutno bolji od Šilje nije, šta će ti igra s nogom (gdje se ja ne sjećam da smo primili neki gol radi Šiljine igre nogom) kada braniš duplo lošije od Šilje, ne sjećam se nijedne baš vrhunske intervencije Lovre gdje nas je spasio u svim ovim utakmicama gdje je igrao...

Što se tiče DInama, odgovorit ću ti istim pitanjem: gdje se ti informiraš za iste parametre u Hajduku???
mangic is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 12:32 PM   #5317
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
vidi dezurnih forumasa sta su aktivni...samo hrabro

...izvadite takuin i ulaplatite za Hajduka,a ne prevelika mudrovanja,ali jbg,,,vi znate
jesmo izvadili smo takujin i uplatili za Hajduka. Svi mi...više puta. Spasili ga više puta. I šta sad...
sokole odjebi laganim troskokom na mista di je velika glava omiljeni lik pa tamo skupljaj forum prijatelje....
ostavi ljude ode da mudruju
Old 11-07-2013, 12:36 PM   #5318
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

kad će više ta imene "mangic". čekamo ode, da više izroni taj lik iz sjene da kupi Hajduka. A da na vrhu njegove trozupca stoje Brbić, LJPV i Andabak?

jel to ovi australac, mamić ( tommy), rus, kosooki?

Ko???

kad nam to kažeš onda čekamo da nas prosvjetliš u vezi memićevog žiro računa i načina njegove prodaje igrača

Da ti nisi fio?
Old 11-07-2013, 12:52 PM   #5319
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Da ti nisi fio?
ne virujeN da je.
jerbo bi mu slova imala sjenu od indiga...

Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 01:00 PM   #5320
bljak
Member

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
jesmo izvadili smo takujin i uplatili za Hajduka. Svi mi...više puta. Spasili ga više puta. I šta sad...
sokole odjebi laganim troskokom na mista di je velika glava omiljeni lik pa tamo skupljaj forum prijatelje....
ostavi ljude ode da mudruju
da ste rekli nesto sta valja ,nego vamo ima par ljudi sta znaju pricu i sve...a vi ladite jaja mudrovanjem,je to sve govori o vama...nebi bilo Hajduka da vas nema,samo tako nastavite...egotripasi
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules