[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 24-06-2013, 01:10 PM   #5161
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Nije,produzen je za dvije godine
Razlog postotka je zadrzavanje igraca jer bi vani mogao dobit 300-400 tisuca eura godisnje
Pa mu je dao 120 plus 30 %
Po meni debilan potez jer smatram da ga je bolje bilo prodat te zime
Nakon europa lige nego ici u novi ugovor

E sada tu jesen je Vuk nesto konkreno napravio za trziste kao i u ljeto kada je prodan(Inter Milan) i moglo ga se prodat
U slucaju Franka proljece je bilo katastrofa i da on sada nije vrijednost na trzistu
Te da ovih 20% nije toliko los potez
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 01:11 PM   #5162
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

neda mi se sad googlat, ali ako vi tako kažete vjerovat ću vam na riječ i ispričavam se mangicu.
Ali, nekako mi skroz stoji negdje u glavi da je nekome poboljšao ugovor a nije ga produžio.

nego, stiže Mesija

http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/...cna-obala.aspx
Old 24-06-2013, 01:39 PM   #5163
VVuuKK
Senior Member

VVuuKK is on a distinguished road

Mangic nisi li ipak malo pretjerao u izjavi da Nižić ima 70k godišnje? Vulic kaže da ima 18k, a ja iman saznanja da ima nešto više od 18k, ali ok....ali reć da ima 70k....a ako si stvarno toliko fulao (namjerno ili nenamjerno), onda ja neman što pričat sa tobom

Što se Andrijaševića i Vukušića tiče....Andrijašević je na zimu mogao tražit novi klub....i upravo je u tome ogromna razlika....otišao bi bez odštete, a Hajduk bi izgubio potencijalnih 1-1,5 milijuna eura...

A ova rečenica je vrh vrhova
"Dakle ja uopće ne opravdavam Svagušu. Svaguša je krimos, debil, pijančina i bio je loš predsjednik (ali svejedno kako je krenulo bit će bolji od Brbića, nažalost )."

Dakle govoriš da će Brbić bit gori od Svaguše, a argumenata ni na vidiku....kako bilo ko može bit gori od pijančine, krimosa i debila????....kažeš da je Svaguše lopov, kriminalac, pijančina i debil....
1. Nit je Brbić pijančina, nit je debil, nit je krimos....dakle već je u prednosti nad Svagušom....
2. Smanjio je za pola proračun kluba....drugi plus u odnosu na pekara
3. Smanjio rashode prve momčadi sa 2.24 mil. eura, na 900k....treći plus u odnosu na Svagušu
4. Doveo sposobne ljude u marketing.....četvrti plus u odnosu na Svagušu
I DA NIŠTA VIŠE OSIM OVOG NIJE NAPRAVIO VEĆ U OGROMNOM PLUSU U ODNOSU NA SVAGUŠU...

I po kojoj logiki će onda Brbić bit gori? To mi nije jasno, daj argumentiraj...
Kako neko pod čijim se vodstvom vide evidentni pomaci u klubu može bit isti sa nekim ko nije ništa radio? Ko je realno toliko zatucan da ne zna sastavit 2 proste rečenice?

A što se Milića tiče....ti Svagušu opravdavaš što mu je dat postotak....pa onda može i Bašić dobit postotak jer ga traži Liverpool...može i Mujan i Pašalić jer su ekstratalenti....ali oni nisu niti će dobit postotak....pa nebi kadetu davao postotak da je zlatno tele....i onda ne znam što Bribiću imaš zamjerat postotak kad i sam kažeš da je za Milića to bio jedini način da ga se zadrži....a za Franka nije jel?

Mislim, sam sebi skačeš u usta

I ne znam po kojoj logiki je pekar klub ostavio u plusu...

Last edited by VVuuKK; 24-06-2013 at 01:55 PM.
VVuuKK is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 01:42 PM   #5164
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

nakon raznih rekla kazala tekstova (Luksic, arapi, Gazprom itd.) ovo je prvi puta nesto konkretnije na tu temu tj. da neko stvarno i izjavi da ga zanima Hajduk

Quote:
Naš interes je uložiti novac u Hajduk. Zanima nas kupnja dionica kluba, ali prije svega ulaganje u Hajduk ... Zanima nas investiranje u Hajduk jer želimo biti dio budućnosti tog čudesnog kluba ... Što se tiče Hajduka, bitni su nam razgovori sa gradonačelnikom Baldasarom i ljudima koji su odgovornima za investicije. Imali smo preliminarne razgovore, upoznali smo se, dali smo pismo namjere ... Kada se govori o investiranju u sport, smatramo da se ništa ne može mjeriti s Hajdukom. Respektiramo sve ostale sportove, uvijek postoje mogućnosti, ali Hajduk je naš izbor
kad covik procita ovakvo nesto odma skoci adrenalin i pojavi se nada da ima spasa za ovaj jad u kojem je Hajduk danas ... a nista jbga nadajmo se da ovo nije jos jedna patka u sezoni kiselih krastavaca
Old 24-06-2013, 01:57 PM   #5165
mangic
Member

mangic is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by VVuuKK View Post
Mangic nisi li ipak malo pretjerao u izjavi da Nižić ima 70k godišnje? Vulic kaže da ima 18k, a ja iman saznanja da ima nešto više od 18k, ali ok....ali reć da ima 70k....a ako si stvarno toliko fulao (namjerno ili nenamjerno), onda ja neman što pričat sa tobom

Što se Andrijaševića i Vukušića tiče....Andrijašević je na zimu mogao tražit novi klub....i upravo je u tome ogromna razlika....otišao bi bez odštete, a Hajduk bi izgubio potencijalnih 1-1,5 milijuna eura...

A ova rečenica je vrh vrhova
"Dakle ja uopće ne opravdavam Svagušu. Svaguša je krimos, debil, pijančina i bio je loš predsjednik (ali svejedno kako je krenulo bit će bolji od Brbića, nažalost )."

Dakle govoriš da će Brbić bit gori od Svaguše, a argumenata ni na vidiku....kako bilo ko može bit gori od pijančine, krimosa i debila????....kažeš da je Svaguše lopov, kriminalac, pijančina i debil....
1. Nit je Brbić pijančina, nit je debil, nit je krimos....dakle već je u prednosti nad Svagušom....
2. Smanjio je za pola proračun kluba....drugi plus u odnosu na pekara
3. Smanjio rashode prve momčadi sa 2.24 mil. eura, na 900k....treći plus u odnosu na Svagušu
4. Doveo sposobne ljude u marketing.....četvrti plus u odnosu na Svagušu
I DA NIŠTA VIŠE OSIM OVOG NIJE NAPRAVIO VEĆ U OGROMNOM PLUSU U ODNOSU NA SVAGUŠU...

I po kojoj logiki će onda Brbić bit gori? To mi nije jasno, daj argumentiraj...
Kako neko pod čijim se vodstvom vide evidentni pomaci u klubu može bit isti sa nekim ko nije ništa radio? Ko je realno toliko zatucan da ne zna sastavit 2 proste rečenice?

A što se Milića tiče....ti Svagušu opravdavaš što mu je dat postotak....pa onda može i Bašić dobit postotak jer ga traži Liverpool...može i Mujan i Pašalić jer su ekstratalenti....ali oni nisu niti će dobit postotak....pa nebi kadetu davao postotak da je zlatno tele....i onda ne znam što Bribiću imaš zamjerat postotak kad i sam kažeš da je za Milića to bio jedini način da ga se zadrži....a za Franka nije jel?

Mislim, sam sebi skačeš u usta

Po mojim informacijama, Nižić u Hajduku zarađuje od 60.000 do 70.000 eura godišnje bruto kad se sve zbroji i oduzme. Prošle sezone je za pola godine koštao Hajduka oko 30.000 eura.

Ako griješim ispričavam se, ali mislim da to nije slučaj. Eto nek Vulić opet pita svoje koliko je Nižić zaradio samo za ovih pola sezone što je sada proveo u klubu pa će vidjeti da je to puno više od 18.000 eura.

Što se tiče Milića nisam ja opravdavao Svagušu kao što sam ja jasno napisao, nego ti kažem kako se sve stvari mogu gledati. Evo netko gleda da je dobro da Franko ima postotak jer će tako njegovi menadžeri biti više motivirani, jebeš Hajduka što je izgubio pare glavno da Frankovi menadžeri mafijaši imaju dobru motivaciju .

Brbić je gori...

1. Po meni je on isto krimos, pudlica ratnog profitera i mafija je preuzela veliki utjecaj trenutno u klubu. Dogovoraju postotke za svoje igrače, ti isti igrači se mogu bahatiti koliko god hoće i kako imaju mafijaše za menadžere (koji su u dilu s klubom) mogu prolazititi nekažnjeno. Zato sam ja i znao već odavno da će Andrijašević dobiti 20 %, jer je to već odavno dogovoreno na tim razinama i svi potezi su išli u tom pravcu (neprodužovanja ugovora na vrime, potpis novog ugovora prije početka prijelaznog roka, neupitan status čače Stipe). Igrače koji nisu u dilu s mafijom ala Blažević se ide potrati za male pare kako bi mafijinim igračima otvorili mista.

2. Smanjenje proračuna nije plus. Predsjednik Hajduka bi trebao povećavati proračun i gledati kako će dovesti prihode koji taj proračun mogu pokriti.

3. Opet isto. Znači da Brbić smanji izdvajanja za momčad na razinu Cibalie onda bi bio najbolji predsjednik??? Mislim komedija.. Da ne govorim da Hajduk troši samo 40% proračuna na momčad što je svjetski paradoks.

4. Kakve sposobne ljude???? Neke stvari se pokreću, ali daleko je to od bilo kojeg ozbiljnog kluba, pogledaj samo website, shop i branding nekih ozbiljnijih klubova poput Medveščaka pa ćeš skužiti di smo mi od njih. Hajduk ima sreću da ima navijače ko nitko u regiji inače bi sve bilo kurac....

5. Svaguša je bio rezultatski uspješniji i bolje je birao trenere. A rezultat je ipak cilj svakog kluba, a ne smanjenje proračuna na razinu Cibalie.

I da Svaguša je debil i krimos. Ali svejedno bolji od Brbića .

Ali opet kažem, vrijeme sve pokaže, s ovima definitivno idemo u provailiju punom brzinom naprijed.
mangic is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 02:23 PM   #5166
VVuuKK
Senior Member

Quote:
Originally Posted by mangic View Post
Po mojim informacijama, Nižić u Hajduku zarađuje od 60.000 do 70.000 eura godišnje bruto kad se sve zbroji i oduzme. Prošle sezone je za pola godine koštao Hajduka oko 30.000 eura.

Ako griješim ispričavam se, ali mislim da to nije slučaj. Eto nek Vulić opet pita svoje koliko je Nižić zaradio samo za ovih pola sezone što je sada proveo u klubu pa će vidjeti da je to puno više od 18.000 eura.

Što se tiče Milića nisam ja opravdavao Svagušu kao što sam ja jasno napisao, nego ti kažem kako se sve stvari mogu gledati. Evo netko gleda da je dobro da Franko ima postotak jer će tako njegovi menadžeri biti više motivirani, jebeš Hajduka što je izgubio pare glavno da Frankovi menadžeri mafijaši imaju dobru motivaciju .

Brbić je gori...

1. Po meni je on isto krimos, pudlica ratnog profitera i mafija je preuzela veliki utjecaj trenutno u klubu. Dogovoraju postotke za svoje igrače, ti isti igrači se mogu bahatiti koliko god hoće i kako imaju mafijaše za menadžere (koji su u dilu s klubom) mogu prolazititi nekažnjeno. Zato sam ja i znao već odavno da će Andrijašević dobiti 20 %, jer je to već odavno dogovoreno na tim razinama i svi potezi su išli u tom pravcu (neprodužovanja ugovora na vrime, potpis novog ugovora prije početka prijelaznog roka, neupitan status čače Stipe). Igrače koji nisu u dilu s mafijom ala Blažević se ide potrati za male pare kako bi mafijinim igračima otvorili mista.

2. Smanjenje proračuna nije plus. Predsjednik Hajduka bi trebao povećavati proračun i gledati kako će dovesti prihode koji taj proračun mogu pokriti.

3. Opet isto. Znači da Brbić smanji izdvajanja za momčad na razinu Cibalie onda bi bio najbolji predsjednik??? Mislim komedija.. Da ne govorim da Hajduk troši samo 40% proračuna na momčad što je svjetski paradoks.

4. Kakve sposobne ljude???? Neke stvari se pokreću, ali daleko je to od bilo kojeg ozbiljnog kluba, pogledaj samo website, shop i branding nekih ozbiljnijih klubova poput Medveščaka pa ćeš skužiti di smo mi od njih. Hajduk ima sreću da ima navijače ko nitko u regiji inače bi sve bilo kurac....

5. Svaguša je bio rezultatski uspješniji i bolje je birao trenere. A rezultat je ipak cilj svakog kluba, a ne smanjenje proračuna na razinu Cibalie.

I da Svaguša je debil i krimos. Ali svejedno bolji od Brbića .

Ali opet kažem, vrijeme sve pokaže, s ovima definitivno idemo u provailiju punom brzinom naprijed.

Ajme majko, ajme majko....

1. Ali sve to što si nabrojao može se reć i za Svagušu....ovo što sada pričaš za Andrijaševića to je u Svagušino vrime bio Fiorentini
2. Smanjenje proračuna je plus, ako imaš skoro isti rezultat kao i sa duplo većim proračunom...znači pazi ovo....do ove sezone smo u SEDAM godina uzeli JEDAN trofej....a sad Brbić u PRVOJ sa duplo manjim proračunom izjednačio uspjeh sa ZADNJIH 7 GODINA
3. I sam znaš da smo u minusu od 80 mil.
4. Nabroji što je marketing radio u Svagušino doba...glupo je Hajduk kojeg se sustavno uništavalo 20 godina uspoređivat sa Medveščakom....tamo se vrte puno manji novci i imaš više prostora za korekcije....
Znam da je ono što Medveščak radi odlično i da Hajduk trenutno nije blizu toga...ali opet kažem, što je marketing (jel to uopće postojalo) za vrime Svaguše? Ovo sada je mila majka za ono prije...radi se, za razliku od prije
5. Kad se sitin ko je sve bio u klubu za vrime Svaguše, ovo je mila majka....ima još uhljeba, ali u ono vrime.....uff neću se vraćat
Svaguša je bio rezultatski sposobniji i bolje je birao trenere? A da nije zato jer je on te trenere mogao platit i jer smo imali vanserijski sastav?

Dakle opet u najmanju ruku ispadaju jednaki....i to u nekim najluđim kombinacijama, a ne da je Svaguša bolji kako ti kažeš

Po tome ispada da je Brbić veći kriminalac od njega....a ovaj sam sebi ispatio 100k eura za EL, a Brbić što je on napravio? On je Andabakin i zato je kriminalac? Ni meni se ne sviđa što je Andabakin, ali ta teza ti je velika glupost, jer nemaš dokaza da radi išta protiv kluba... Pa već sam ti pisao o tome, ali to je onaj problem....što ti jednostavno ne čitaš ono što ja pišem...nego onako, površno....

Ako je moj šef kriminalac, jel to znači da sam i ja kao njegov radnik kriminalac?

Da ti njega osobno poznaš, pa da možeš tvrdit takvo što, ali ovako....nije u redu, jer kao što rekoh nema nikakvih dokaza da radi na štetu kluba....dapače...
Old 24-06-2013, 02:34 PM   #5167
mangic
Member

mangic is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by VVuuKK View Post
Ajme majko, ajme majko....

1. Ali sve to što si nabrojao može se reć i za Svagušu....ovo što sada pričaš za Andrijaševića to je u Svagušino vrime bio Fiorentini
2. Smanjenje proračuna je plus, ako imaš skoro isti rezultat kao i sa duplo većim proračunom
3. I sam znaš da smo u minusu od 80 mil.
4. Nabroji što je marketing radio u Svagušino doba
5. Kad se sitin ko je sve bio u klubu za vrime Svaguše, ovo je mila majka....ima još uhljeba, ali u ono vrime.....uff neću se vraćat
Svaguša je bio rezultatski sposobniji i bolje je birao trenere? A da nije zato jer je on te trenere mogao platit i jer smo imali vanserijski sastav?

Dakle opet u najmanju ruku ispadaju jednaki....i to u nekim najluđim kombinacijama, a ne da je Svaguša bolji kako ti kažeš

Po tome ispada da je Brbić veći kriminalac od njega....a ovaj sam sebi ispatio 100k eura za EL, a Brbić što je on napravio? On je Andabakin i zato je kriminalac? Ni meni se ne sviđa što je Andabakin, ali ta teza ti je velika glupost, jer nemaš dokaza da radi išta protiv kluba... Pa već sam ti pisao o tome, ali to je onaj problem....što ti jednostavno ne čitaš ono što ja pišem...nego onako, površno....

Ako je moj šef kriminalac, jel to znači da sam i ja kao njegov radnik kriminalac?

Da ti njega osobno poznaš, pa da možeš tvrdit takvo što, ali ovako....nije u redu, jer kao što rekoh nema nikakvih dokaza da radi na štetu kluba....dapače...

OK ajmo završiti svatko ima svoje mišljenje i na tom će stati... Ovako možemo pilati do ponoći .

I nije on krimos zato što je Anadababin nego je npr. krimos što recimo da proviziju iz Hajdukovog novca u transferu Vukušića, a za ništa... I to naravno sve skriveno... Kao da nije malo što moramo dati Šoši onih Svagušinih 30 %, nego Brbić mora dodatno para dati posrednicima...

I ovo s Frankom je igra već odavno odigrana i dogovorena na tim razinama, ali dobro, neću opet započinjat...

Svatko nek misli svoje, a vrijeme sve pokaže!!!
mangic is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 02:36 PM   #5168
VVuuKK
Senior Member

I evo jedan ODLIČAN komentar sa jednog drugog foruma....i onda slobodno u glavi usporedi doba Svaguše i doba Brbića

Kad se klub stabilizira onda možeš radit ozbiljne i bitne operacije

Naime, da je Brbić po dolasku išao ko bager, čisto sumnjam da bi uspio, i da bi se održali na životu, međutim iskreno i ja imam osjećaj da su promjene prespore

Sigurno dio krivice snosi sam Brbić, malo je preoprezan, međutim ako se baviš dnevno operativnim poslovima, koliko ti vremena ostane za bavit se strateškim stvarima? I koliko si više sposoban iz te prizemno operativne pozicije razlikovati i vidjeti šumu od stabla?
Old 24-06-2013, 02:37 PM   #5169
VVuuKK
Senior Member

Quote:
OK ajmo završiti svatko ima svoje mišljenje i na tom će stati... Ovako možemo pilati do ponoći .

I nije on krimos zato što je Anadababin nego je npr. krimos što recimo da proviziju iz Hajdukovog novca u transferu Vukušića, a za ništa... I to naravno sve skriveno... Kao da nije malo što moramo dati Šoši onih Svagušinih 30 %, nego Brbić mora dodatno para dati posrednicima...

I ovo s Frankom je igra već odavno odigrana i dogovorena na tim razinama, ali dobro, neću opet započinjat...

Svatko nek misli svoje, a vrijeme sve pokaže!!!

Ista stvar kod transfera Kalinića....Hajduku nije ostalo pola onog iznosa od 7 milijuna eura

Ajd bolje da zatvorimo temu, ali mene opet kopa što ti imaš takvo mišljenje...

Ali dobro ajde
Old 24-06-2013, 03:25 PM   #5170
zoranvulic
Senior Member

Zasto se uvijek vatate nekih imena jer vam oni pasu
Jesu razliciti Franjo Pasalic,Germaniasport ili Soso,tj Pharos sport
Svi su oni ulagaci i uzimaju najbolje za svoje igrace i zele zaraditi sto vise
Sta se kasnije pregovara njihova pozicija je jaca
I uzmite sami sebe,ako imate novaca i ulazete u neko dijete recimo Alena Deanovica,ocete li pregovarat sve Hajduku ili cete probat malo nasapunat dasku o ponudama iz PM i da vam se ako nemate 30 tisuca kuna za placu da 10 i 20%

Po meni rjesenje za sve je linearni
Model postotka
Prvi ugovor juniora mora biti 0%
A onda drugi ugovor po godini staza 5% svake godine do maks 20%
Znaci ako recimo Mujan danas potpise na 4 godine,za dvije godine se ocjeni napredak ili prije i onda mu se produzuje ugovor ali sa stavkom postotaka ovisno o stazu
Znaci ako ce Mujan sa 18 do 25 ostat u Hajduku,moze dobiti 20%
Ako ode u 19 npr dobije 0%,a npr u 21.. 5% itd kao nagradu za vjernost
Old 24-06-2013, 08:31 PM   #5171
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

Quote:
Nije istina. I Svaguša je produžio ugovor Vukušiću.
glupost, nije ga produzija nego samo doda postotak (od kojeg je on ima korist)
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 10:58 PM   #5172
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Čuj onoga, brbić treba povečavati proračun. Ako već uspoređuješ Brbića i Svagušu, s čime je Svagi povećavao proračun? Koliko je trošio a koliko prihodovao? Kako to da smo nakon njegove vladavine (i onih prije njega) u jebenoj dubiozi?
Smješan si jebote.
Nije Brbić najbolji,ali je bolji od pekara.
I 100% sam siguran da Vukušiću nije produžen ugovor nego samo poboljšan.
Old 25-06-2013, 01:33 PM   #5173
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

@ mangic

Možeš li mi objasnit kvalitetu upravljanja klubom kroz slijedeće:
Unatrag predsjednici kada su dolazili imali su i dobijali lovu (ne znam koji predsjednik i koliko novaca da se ne zapetljamo u to) nisu rješavali dugove nego su ih stvarali.
Sadašnja uprava je jedva dobila jamstvo za kredit koji Hajduk vraća uz sve dugove koje su prijašnji stvarali, a bez novca koji je "nepovratno" dan Hajduku? Ne pišeš kao da si budala, znači nisi glup. Očito moraš i ovakvu stvar percipirati pa me zanima zašto "ne vidiš" i s kojim ciljem 2ne vidiš" očiglednu razliku?
Da ne govorim da je omladinski pogon sada bolji kao i marketing itd. Spomenuo si splitsku banku. Za koje uprave je taj sponzor izišao iz kluba i iz kojeg razloga? Misliš li da bi se to dogodilo ovoj upravi?
Uglavnom ne čini mi se da si dobronamjeran...
Old 26-06-2013, 07:49 PM   #5174
zarate
Member

zarate is on a distinguished road

KIŠ opet dva komada!
zarate is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2013, 08:00 PM   #5175
Hajduk91
Senior Member

Hajduk91 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zarate View Post
KIŠ opet dva komada!
Kako citam i Mikanovic vrlo dobar steta sta je dobio 30%
Hajduk91 is offline   Reply With Quote
Old 27-06-2013, 11:03 AM   #5176
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Kiš rastura

Kiš, Kiš, Kiš, Kiš, Kiš,
Kiš, Kiš, Kiš, Kiš, Kiš,
Kiš, Kiš, Kiš, Kiš, Kiš

Mali bi morao dobiti "pristojnu" minutazu i u "ozbiljnim" utakmicama, pa da pokaze je li vec sad kapacitet, proslosezonskih par minuta na kraju utakmice ipak nije ono sto "srce trazi"
Inace, za sad na pripremama "deremo" Ukrajince, Rumunje, ne bih se zalio i da nam zrijeb u EL podari nesto slicno (naravno, ne Ukrajinsku "elitu", nego recimo neki Ćrni Morec)
Old 28-06-2013, 10:14 AM   #5177
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Mirko Oremuš odlazi na posudbu u Izrael (opet), produžuje ugovor za jednu godinu a Hajduk se u ovoj sezoni rješava jednog igrača sa sise (navodno oko 100 000 eura). A valjda će ga na kraju sezone prodat Izraelcima kad već lani Krstičević nije dao.
Old 28-06-2013, 11:37 AM   #5178
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Mirko Oremuš odlazi na posudbu u Izrael (opet), produžuje ugovor za jednu godinu a Hajduk se u ovoj sezoni rješava jednog igrača sa sise (navodno oko 100 000 eura). A valjda će ga na kraju sezone prodat Izraelcima kad već lani Krstičević nije dao.
ja mislin da njemu sljedeće godine istiće ugovor

da, zato ga je i produžio za godinu dana da ga se dogodine eventualno može unovčiti ako Izraelci budu zainteresirani za njegov otkup. U protivnom bi nakon posudbe otišao besplatno.

Last edited by Bobika; 28-06-2013 at 12:38 PM.
Mass_Sarr is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2013, 10:23 PM   #5179
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Znači od sada gledamo ovo
Kalinić
Mikanović-Jonjić-Milić-Jozinović
Sušić-Anđelković
Galešić-Andrijašević-Kouassi
Maglica

I prvi pikovi za zamjene Caktaš,Pašalić,Kiš,Milović
Ovo malo šta su okačili iz pripremnih čini mi se da je ovaj Mikanović pojačanje.Vršajevića volin i poštujen radi pristupa,ali nedorečen,nit bek,nit krilo.Za beka obrambeno loš,slab centaršut,a i ne voli baš po crti trčat,više voli ovo tipa tzv "krilnog napadača" ubacivat se u sredinu....
Još da nas pomazi pa da se proda Maloča,Giga,Šiljo,Vršajević.....
Old 30-06-2013, 11:23 AM   #5180
zoranvulic
Senior Member

Odakle si to izvukao prijatelju dragi
franko i maglica upitni za pocetak sezone

Milovic i Milic su stoperi
U vezi su Caktas,Andelkovic i Susic(Pasalic)
U napadu Galesic ,Kouasi i borba je za lijevo krilo(tomicic,mujan)
Igra se 4-3-3
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules