[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 23-06-2013, 11:15 PM   #5141
mangic
Member

mangic is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by VVuuKK View Post
I zaboravio sam napisat da se nama duguje 30 mil. kuna....znači u roku 2 godine Brbić će klub dovest do nule, a nije on taj koji ga je doveo na rub stečaja....
Talentiran trener vodi momčad...sportski direktor stranac....
Marketing proključao

Jedino što mu se može zamjerit ne pronalaženje sponzora, ali kad vidim stanje gospodarstva sve je jasno....mislim da čak jedan Basel koji je igrao LP nije imao sponzora do prije pola godine....Možemo mi pričat Hajduk je institucija ovo ono....ali niko živ neće ulagat u klub koji je i dalje na rubu stečaja..

U njegovom mandatu osvojen kup, bez obzira što nas ova momčad košta oko 900k eura....bez ikakvih zvijezda u momčadi....a ono morao si bit meštar da osvojiš kup sa Andrićem, Skokom, Ibrom, Anasom, Cernatom, Strinićem, Subom, Tomasovom itd. a ta nas je momčad koštala 2,24 mil. po sezoni....dakle usporedi samo koliko je Brbić smanjio rashode prve momčadi....

Kod Svaguše je prosjek ugovora prve momčadi bio 140k eura, a ko Brbića 58k

I sad stvarno pozdrav....

HŽV!

OK ostat ćemo na tome, svatko ima svoje mišljenje i sve pet. Ja sam svoje rekao, ti misliš svoje i to je to . Demokracija i pluralizam

Što se tiče osvajanja kupa - svaka čast! Držim da nas je Mišo spasio ovu sezonu, ali naravno rezultatski svaka čast i Brbiću. Što se tiče budžeta, nije bitno koliki je (dapače bolji da je što veći ako ga možeš pokriti), nego da ga možeš pokriti. Kod Svaguše je više koštala, ali je imao i više love od transfera (Ibričić, Strinić su se jako dobro prodali), igrali smo EL što nam je donijelo dosta para samo po sebi, itd.

Tako da mali budžet sam po sebi nije cilj, pa nismo mi Cibalia .

Što se tiče još budžeta i momčadi problem Hajduka je da se vrlo malo od ukupnog budžeta troši na momčad. Recimo u Hajduku ti se na momčad troši samo 40 % (što je glavno), dok se 60 % troši na ostale stvari. Recimo za usporedbu u inozemstvu ti klubovi preko 80 % budžeta troše na momčad, a 20 % na sve ostalo.

Tako da je to loša politika, da nam toliki dio budžeta uzmu troškovi koji nemaju veze s momčadi.

Što se Tudora tiče, ja sam pesimist za iduću sezonu što se njegovog znanja tiče

Ono kada sam ja definitivno prekrižio Brbića je kada sam vidio da se stare politike opet guraju: djelenje postotaka, zubići, postotci posrednicima za ništa (kao u slučaju transfera Vukušića), mafija je opet na velika vrata u klubu što ti i slučaj Franko govori (samo se malo raspitaj tko stoji iza Bože Sliškovića i u kakvim su vezama ti ljudi s LJPV-om koji vuče glavne konce u Hajduku uz Anadababu i sve će ti biti jasno zašto je nešto tako). Ali dobro, vi ne morate vjerovati, imate svoje mišljenje i sve pet.

Kao što rekoh vrijeme sve pokaže, tako ćemo vidjeti hoće li nas Brbić dovesti u financijsko blagostanje ili će nas dovesti u situaciju da je "potrebna" dokapitalizacija i "ozbiljni ulagač" (što uostalom sam tvrdi u zadnjem intervjuu ).

Vrijeme sve pokaže....

Pozdrav
mangic is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 11:17 PM   #5142
Hajduk91
Senior Member

Hajduk91 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mangic View Post
Mikanović ti ima 30 %.
Et ak je istina nek idu stvarno u pm volin Hajduk vise od zivota al ovo je stvarno nemoguce Pa sta je ovo Andrijasevic je Peder al da se da Mikanovicu cak 30% ma daj... Stvarno sam razocaran

Di nam je Deanovic nas decko pricali kao da je odlican a kad je doso Mikanovic nista od jednoga ni drugoga a tako nam fali taj jebeni desni bek godinama
Hajduk91 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 11:29 PM   #5143
VVuuKK
Senior Member

VVuuKK is on a distinguished road

Quote:
Napisao sam oboje su igračima... dakle oboje = Brbić i Svaguša; igračima: množina, dva igrača = Vukušić i Franko....

Sa koliko njih je Svaguša to napravio??? Slobodno nabroji...

Plaće i postotke koje je Brbić davao svakom anonimusu koji je došao u Hajduk neda mi se nabrajati (evo Mikanović ti je najnoviji primjer).

I da mislim da ti je to najbolje - mi smo najpametniji i OK je. Jer kad počneš s argumentima očito je da nemaš ništa pametno za napisat.

Pozdrav

Evo najbolji primjer da ti uopće ne čitaš moje postove, nego onako preletiš ih....pa jesam gore napisao da je u najmanju ruku glupo uspoređivat postotke u doba Svaguše kad se moglo za plaće izdvojit do 300k eura i sada kada se može izdvojit jedva 100k....što nije pametnije dat Vukušiću 200k godišnje bez postotaka, a ne kad se prodaje da ispada da je na Hajduku zaradio preko 1,5 mil. eura.......

Npr. Sačer, Tokić, Čop....sve igrači koji su dobili postotak...nisu anonimusi? Plus Milić, a mislim čak da je i Tičinović...nisam siguran jel se baš svima nabrojanima dao postotak u doba Svaguše ili? A koliko se tek nudilo Livaji....ondašnjem klinji od 16 godina

Inače, kako ćeš sad kad se nema para privuć igrača da ti dođe u klub? Vrlo malo Anđelkovića postoji u svijetu....danas novci određuju sve....

I još ću samo nešto dodat....nije mi jasno kako možeš uspoređivat predsjednika koji nikad nije bio na svom radnom mjestu, sa Brbićem koji provodi takorekuć cijeli dan na Poljudu....

Ma imaš pravo nećemo više

A sad stvarno odoh, nema smisla ovako...možemo do iduće godine

Last edited by VVuuKK; 23-06-2013 at 11:53 PM.
VVuuKK is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 11:33 PM   #5144
Hajduk91
Senior Member

Quote:
Evo najbolji primjer da ti uopće ne čitaš moje postove, nego onako preletiš ih....pa jesam gore napisao da je u najmanju ruku glupo uspoređivat postotke u doba Svaguše kad se moglo za plaće izdvojit do 300k eura i sada kada se može izdvojit jedva 100k....što nije pametnije dat Vukušiću 200k godišnje bez postotaka, a ne kad se prodaje da ispada da je na Hajduku zaradio preko 1,5 mil. eura.......

Konačno se okrenulo našim igračima....dovodimo talentirane mlade igrače (Mastelić, Maloku, Vuletić, Malkoč)

Inače, kako ćeš sad kad se nema para privuć igrača da ti dođe u klub? Vrlo malo Anđelkovića postoji u svijetu....danas novci određuju sve....

P.S ko je Miliću dao postotak? Ili npr. Tičinoviću? Ili koliko je plaću imao Tomičić? U omladinskom pogonu svi imali bogovske plaće, a sad?

Edit: a koliko se potrošilo na transfere....

Oprosti brate al kad smo kod Tomicica dokle on ima ugovor? Svidja mi se kao igrac valjda nam nece otic bez odstete dynamo ga je vec trazio, jel i on ima postotak?
Old 23-06-2013, 11:36 PM   #5145
VVuuKK
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Hajduk91 View Post
Oprosti brate al kad smo kod Tomicica dokle on ima ugovor? Svidja mi se kao igrac valjda nam nece otic bez odstete dynamo ga je vec trazio, jel i on ima postotak?
do 30.06. 2014 ja mislin...
Old 23-06-2013, 11:40 PM   #5146
mangic
Member

Quote:

Konačno se okrenulo našim igračima....dovodimo talentirane mlade igrače (Mastelić, Maloku, Vuletić, Malkoč)

P.S ko je Miliću dao postotak? Ili npr. Tičinoviću? Ili koliko je plaću imao Tomičić? U omladinskom pogonu svi imali bogovske plaće, a sad?

Edit: a koliko se potrošilo na transfere....

Neda mi se stvarno odgovarati...

Samo ću napomenuti da ova sintagma nemamo para pa ih moramo privući na drugi način nije istinita. Svi igrači koji su došli uz postotak su dobili dobru plaću, prikladnu njihovom statusu + je Hajduk odlična odskočna daska za svakog od njih.

Recimo Nižić nije mogao igrati u drugoj belgijskoj ligi (gdje je 50.000 eura top plaća), 6 mjeseci nije imao klub, došao je u Hajduk i dobio je - 70.000 eura (plus postotak).

Jel ti misliš da je to malo za Nižića???

Avdija ima isto 70.000 eura, u Bosni je igrao za 2.000 eura mjesečno.

Šta misliš koliku je Mikanović imao plaću u Osijeku? Ili Anđelković u Istri???

Ili stvarno misliš da je 100.000 eura za Franka malo???

Križanac u navodno jako bogatom Splitu ima 100.000 eura, a pogledaj karijeru kakvu je imao. Rebić ima oko 70.000 mislim, a vrijedi nekoliko puta više od Franka na tržištu.

Ne moraš odgovarati, ali definitivno mislim da nije istina da ovi koji dolaze u Hajduk igraju za crkavicu pa da im se mora dati postotak...
Old 23-06-2013, 11:42 PM   #5147
mangic
Member

Quote:
Originally Posted by Hajduk91 View Post

Nema postotak, ima stipendijski ugovor još godinu dana. Po isteku stipendijskog Hajduk ima pravo na fiksnu odštetu po Uefinim pravilima, na par stotina tisuća eura (osim ako ne ode negdje drugdje na stipendijski kao M. Jelavić, onda dobijamo siću).
Old 24-06-2013, 12:10 AM   #5148
VVuuKK
Senior Member

Quote:
Neda mi se stvarno odgovarati...

Samo ću napomenuti da ova sintagma nemamo para pa ih moramo privući na drugi način nije istinita. Svi igrači koji su došli uz postotak su dobili dobru plaću, prikladnu njihovom statusu + je Hajduk odlična odskočna daska za svakog od njih.

Recimo Nižić nije mogao igrati u drugoj belgijskoj ligi (gdje je 50.000 eura top plaća), 6 mjeseci nije imao klub, došao je u Hajduk i dobio je - 70.000 eura (plus postotak).

Jel ti misliš da je to malo za Nižića???

Avdija ima isto 70.000 eura, u Bosni je igrao za 2.000 eura mjesečno.

Šta misliš koliku je Mikanović imao plaću u Osijeku? Ili Anđelković u Istri???

Ili stvarno misliš da je 100.000 eura za Franka malo???

Križanac u navodno jako bogatom Splitu ima 100.000 eura, a pogledaj karijeru kakvu je imao. Rebić ima oko 70.000 mislim, a vrijedi nekoliko puta više od Franka na tržištu.

Ne moraš odgovarati, ali definitivno mislim da nije istina da ovi koji dolaze u Hajduk igraju za crkavicu pa da im se mora dati postotak...
Ali isto to ja mogu reć tebi za Svagušu....u trenutku kad možeš dat i do 300k za plaću ti daješ Vukušiću postotak....pa to može samo glupan...

Milić i Vukušić su kao domaći igrači dobili postotak....Livaji se nudilo čudo....jedan Tomičić je imao abnormalnu plaću...ko je Tičinoviću dao postotak to zbilja ne znam, ali pretpostavljam Svaguša...

Inače dijelom se slažem sa tobom, ali mi je nepojmljivo da se u isti koš trpaju Svaguša i Brbić

To me stvarno najviše smeta....dakle Brbić je samo jednom domaćem igraču dao postotak i to u situaciji kad mu je isticao ugovor....i još važnije u situaciji kad smo milijune kuna u dugu i kad nam je svaka lipa bitna....a Svaguša je dao jer mu se davalo...to ne mogu drugačije objasnit....ne znam zašto je Miliću dao postotak, kao klincu od 16 godina...kako to objasnit? Zašto je Vukušiću dao ako on to nije tražio?

Usput, Svagušu nikad nisi mogao nać na radnom mjestu, a Brbić takoreć cijeli dan visi po Poljudu, tako da....meni oni po ničem nisu nemogu u istu rečenicu

Last edited by VVuuKK; 24-06-2013 at 12:40 AM.
Old 24-06-2013, 12:39 AM   #5149
VVuuKK
Senior Member

Što se Andrijaševića tiče to je već opjevana tema i glupo je uspoređivat davanje postotka igraču kad on ulazi u zadnju godinu ugovora i kad igrač ima još 2 godine ugovora....glupo je uspoređivat davanje postotaka kad si u minusu 80 mil. kuna i kad si u plusu...Ovako imaš situaciju da Franko za 6 miseci može tražit novi klub....a nama je svaka lipa bitna

Imaš igraca kojem je ugovor pri kraju i ne želi ga produžit. Znaci on vec za pola godine moze besplatno potpisat ugovor s bilo kime! Besplatno!
Za to je kriv iskljucivo Sergije koji je u to imao uvid od kada je dosao i da smo tada krenili u pregovore bili bi u puno boljoj pregovaračkoj situaciji, sad možemo samo uzet šta nan se nudi i bit sritni šta smo i to dobili...

Je, znam da bi bilo lijepo da nama ide 100 posto svakog transfera, ali....Nama su najplaćeniji igrači one koje ne možemo pokloniti (što nije grijeh ove uprave). Pa je l' normalno da Oremuš igra za 120 tisuća eura i da ga se ne možeš riješiti, a istovremeno ćeš očekivati da će Milić igrat za 40-50-60 tisuća eura i nadati se kako će za njega kapnuti ponuda od 4-5 milijuna eura? Samo zato što je Milić naš junior i što je naše dijete. Pa koda on ne zna da je 5 puta bolji igrač od Oremuša...

Dobre igrače treba obvezati višegodišnjim dobrim ugovorima. Anonimusima treba u startu ponuditi miminalan ugovor i postotak te ili se kasnije naplatiti od toga što te ništa nije došao ili na vrijeme reagirati i ponuditi mu novi ugovor bez postotka. Je l' problem za tri mjeseca ponudit igraču novi ugovor? Nije.

Kod nas je do sada bilo obratno. Mi bi anonimusima sa strane davali velike pare i nikako ih se ne bi mogli riješiti. A, naše domaće bi iskorištavali i vezali ih postocima jer nitko nije vjerovao u njih.

Pustimo sad priče i najave, pogledajmo crno na bilo, postotci se dile godinama, kontinuirano...
Neke mogu razumit, neke ne mogu, ali dok je financijsko stanje takvo kakvo je, sve te postotke i sranja donekle mogu i razumit i premučat, bar dok se ne pojavljuje mega pljačke iz prošlosti, stvari ala Vukušićev ugovor koji je nakon par nastupa doslovno podebljan 10x i još dodano 30% pri transferu, bez da je igrač uopće tražio išta.

Netko priča o razdoru u svlačionici, problem u razlikama s plaćama. Pa ne može ti Pašalić, Andrijašević ili neki treći za kojeg očekuješ da ćeš ga prodati za 2 milijuna eura igrati za 70 tisuća eura, a Stojanović kojeg ćeš pustiti na kraju sezone mukte igra za 50 tisuća eura.

Ali isto tako meni je ok davanje postotaka ovima sastrane...jer ako se uspije lipo prodat kapnit će lova i njemu i šta je važnije Hajduku .. a ako ne bude ništa od njega onda nemaš igrača koji ti sidi na klupi a ima ogromnu plaću ..

problem kod postotaka je šta su ih dobili maloča, milić , jozo itd s 18 god (milić čak sa 16...) i problem bi bio da ih i dalje dobivaju juniori.. a ne kad daš igraču od 22 god na kojem očekuješ zaradu i koji ti je jedan od nositelja igre....je i ovo sada sa Frankom je problem, ali ne toliki

Pozdrav Bili puče....
Old 24-06-2013, 12:56 AM   #5150
mangic
Member

Quote:
Što se Andrijaševića tiče to je već opjevana tema i glupo je uspoređivat davanje postotka igraču kad on ulazi u zadnju godinu ugovora i kad igrač ima još 2 godine ugovora....glupo je uspoređivat davanje postotaka kad si u minusu 80 mil. kuna i kad si u plusu...Ovako imaš situaciju da Franko za 6 miseci može tražit novi klub....a nama je svaka lipa bitna

Imaš igraca kojem je ugovor pri kraju i ne želi ga produžit. Znaci on vec za pola godine moze besplatno potpisat ugovor s bilo kime! Besplatno!
Za to je kriv iskljucivo Sergije koji je u to imao uvid od kada je dosao i da smo tada krenili u pregovore bili bi u puno boljoj pregovaračkoj situaciji, sad možemo samo uzet šta nan se nudi i bit sritni šta smo i to dobili...

Je, znam da bi bilo lijepo da nama ide 100 posto svakog transfera, ali....Nama su najplaćeniji igrači one koje ne možemo pokloniti (što nije grijeh ove uprave). Pa je l' normalno da Oremuš igra za 120 tisuća eura i da ga se ne možeš riješiti, a istovremeno ćeš očekivati da će Milić igrat za 40-50-60 tisuća eura i nadati se kako će za njega kapnuti ponuda od 4-5 milijuna eura? Samo zato što je Milić naš junior i što je naše dijete. Pa koda on ne zna da je 5 puta bolji igrač od Oremuša...

Dobre igrače treba obvezati višegodišnjim dobrim ugovorima. Anonimusima treba u startu ponuditi miminalan ugovor i postotak te ili se kasnije naplatiti od toga što te ništa nije došao ili na vrijeme reagirati i ponuditi mu novi ugovor bez postotka. Je l' problem za tri mjeseca ponudit igraču novi ugovor? Nije.

Kod nas je do sada bilo obratno. Mi bi anonimusima sa strane davali velike pare i nikako ih se ne bi mogli riješiti. A, naše domaće bi iskorištavali i vezali ih postocima jer nitko nije vjerovao u njih.

Pustimo sad priče i najave, pogledajmo crno na bilo, postotci se dile godinama, kontinuirano...
Neke mogu razumit, neke ne mogu, ali dok je financijsko stanje takvo kakvo je, sve te postotke i sranja donekle mogu i razumit i premučat, bar dok se ne pojavljuje mega pljačke iz prošlosti, stvari ala Vukušićev ugovor koji je nakon par nastupa doslovno podebljan 10x i još dodano 30% pri transferu, bez da je igrač uopće tražio išta.

Netko priča o razdoru u svlačionici, problem u razlikama s plaćama. Pa ne može ti Pašalić, Andrijašević ili neki treći za kojeg očekuješ da ćeš ga prodati za 2 milijuna eura igrati za 70 tisuća eura, a Stojanović kojeg ćeš pustiti na kraju sezone mukte igra za 50 tisuća eura.

Ali isto tako meni je ok davanje postotaka ovima sastrane...jer ako se uspije lipo prodat kapnit će lova i njemu i šta je važnije Hajduku .. a ako ne bude ništa od njega onda nemaš igrača koji ti sidi na klupi a ima ogromnu plaću ..

problem kod postotaka je šta su ih dobili maloča, milić , jozo itd s 18 god (milić čak sa 16...) i problem bi bio da ih i dalje dobivaju juniori.. a ne kad daš igraču od 22 god na kojem očekuješ zaradu i koji ti je jedan od nositelja igre....je i ovo sada sa Frankom je problem, ali ne toliki

Pozdrav Bili puče....

Pokušat ću samo kratko odgovoriti jer sam stvarno umoran...

Dakle ja uopće ne opravdavam Svagušu. Svaguša je krimos, debil, pijančina i bio je loš predsjednik (ali svejedno kako je krenulo bit će bolji od Brbića, nažalost ).

Tako ću ti odgovoriti i na ove Svagušine postotke: to je kriminal i debilnost.

S time kada se netko želi opravdavati uvijek će se naći razlozi isto kao sada za Franka: npr. za Milića će ti reći da ga je kao mulca tražio Juventus i da je jedini način da ga se zarži bio da mu damo postotak . I onda iz te debilne perspektive Svaguša nije kriv za postotak nego je zaslužan što je jedan od najboljih igrača još u klubu i što će Hajduk zaraditi .

Ovo ti govorim kao primjer kako se sve može opravdati...

Franko je isti slučaj kao Vukušić. Povećana mu je plaća na 100.000 eura što je dosta i Zašto se nije išlo u pregovore na vrijeme??? Ti misliš da je samo Krešić tu kriv? Misliš da je Brbić toliko glup da ne zna kada s igračem treba ulaziti u pregovore??? Misliš da je Stipe Andrijašević slučajno još u klubu (makar bi u svakom normalnom klubu on prvi odletio s radnog mista da ucjenjuje klub i ide izvući pare kao savjetnik sinu)???

S time da Stipe tu čak ovo nije ni odradio, mafija su ti menadžeri Franku i oni su odigrali svoju igru s ljudima iz kluba. Zato sam ja i davno ljude upozorio što je dogovoreno i da ne nasjedaju na igrokaz pa su me svi optužili da lažem i da Franko neće dobiti postotak.

Što se tiče postotaka sa strane već sam ti objasnio, ali još jednom. Hajduk dovodi anonimuse, daje im dobru plaću za njihove standarde + postotak što . Dakle igrači te klase i nebi imali neku ogromnu plaću negdje drugdje, ti stvarno vjeruješ da bi netko drugi recimo Nižiću dao preko 100.000 eura plaće (a u Hajduku ima 70.000) pa mu mi kao moramo dati toliko para + postotak ???

Što se tiče Hajduka, stvar je vrlo jednostavna, dok su igrači vezani stipendijskim ugovorom Hajduk može diktirati uvjete više manje. Hajduk treba nuditi njima u startu ugovore na 6-7 godina ala Šaban (pa ako treba i građanske), sva lova Hajduku, tko ne pristane fino neka od 16 pa nadalje trčkara na Marjanu ili se pokušava probiti preko nižih liga... I naravno igračima ala Andrijašević ponuditi produženje 2 godine prije, tko ne pristane, opet fino 2 godine Marjana i da vidimo tko neće pristati....

Znači... Vrlo jednostavno se to sredi.

Ali to se u Hajduku neće s ovom upravom nikad desiti. Jer tako nema zubića. I nema curenja love sa strane....

Ali dobro, završavamo. Laku noć
Old 24-06-2013, 08:26 AM   #5151
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Razlika između Vukušića i Andrijaševića je tome što je Svaguša Vukušiću promijenio ugovor bez da se isti produžio za godinu dana a Bribić je s Andrijaševićem produžio ugovor. Kad već uspoređuješ onda barem navedi točne činjenice.
Old 24-06-2013, 10:10 AM   #5152
mangic
Member

Quote:
Originally Posted by Bobika View Post
Razlika između Vukušića i Andrijaševića je tome što je Svaguša Vukušiću promijenio ugovor bez da se isti produžio za godinu dana a Bribić je s Andrijaševićem produžio ugovor. Kad već uspoređuješ onda barem navedi točne činjenice.
Nije istina. I Svaguša je produžio ugovor Vukušiću.
Old 24-06-2013, 11:01 AM   #5153
Hajduk91
Senior Member

Quote:
Nema postotak, ima stipendijski ugovor još godinu dana. Po isteku stipendijskog Hajduk ima pravo na fiksnu odštetu po Uefinim pravilima, na par stotina tisuća eura (osim ako ne ode negdje drugdje na stipendijski kao M. Jelavić, onda dobijamo siću).
Hvala vam Pa zar se ne planira produzit? Jebes Jelavica eto neigra ni u belupa a glumio je frajera neka mu, Tomicica moramo zadrzati eto i Tudor ga hvali :/

http://www.dalmacijanews.com/Nogomet...e-Marsica.aspx

Jel zna netko nesta za njega koliko sam cuo rnk vec je skoro sve snjim dogovorio :/
Old 24-06-2013, 11:42 AM   #5154
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Nisam uspio sve procitati pa cu samo na neke stvari se osvrnuti

Nizic nema 70.000 eura vec 18.000!

Sta se tice postotka,tu je problem menagerske agencije! Shvatite da postoje i da zive od postotka i na osnovu tog postotka se brinu o svom igracu i lakse dovedu nekog igraca u odredeni klub bilo da se radilo sada ili prije
Treba biti tendencija smanjenja igracevih udjela u daljnoj prodaji i ne vjerujem dok nismo financijski stabilni da mozemo tek tako reci nema postotka

Opet s druge strane klub bi trebao malo odigrat na kartu lojalnosti i one koji su potpisali povoljnije ugovore po klub malo vise isforsirati
Npr kada Deanovic ozdravi,malo ga vise tetosit nego Mikanovica i reci mu ,lada smanjis svoj udio bit ces u boljoj poziciji a mi se moramo oduziti nasem junioru koji je potpisa da sve ide klubu

Franko je dosta toga trazio pd kluba,100.000 eura za potpis,120.000 eura godisnje i 30%
E sada vrijeme prolazi,a njega nitko ne zove iz vana,opet s druge strane je vrijednost kluba i Brbic se odlucio za opciju da ga zadrzi ukolilo se odrekne 10% i prvog zahtjeva i to je njegova poslovna odluka
Ja je ne bi ucinio vec bi ga posla na tribinu godinu dana
Ali kada se pogleda s druge strane aada njegovi menageri ce viti aktivniji na trzistu jer svaki euro vise ide petina i njima pa ce promocija igraca biti sigurno jaca
Kao sta su ljudi sigurno motoviraniji na poslu ako znaju da ce dobit 5% od nekog projekta
Nama Jesenski Franko treba,nama treba njegova dobra ponuda,na sirem je popisu reprezentacije i ako svi zapnu mozda Brbiceva odluka ispadne dobra po klub(mozemo pratiti kroz neko odnos da bi sada max mogli dobit 1-1,5 mil eura)

Naplatili smo potrazivanja od Napolija i Dnipra tako da nam ne duguju vise 30 vec nekih 23 milijuna kuna ( al itihad,pescara,mornar)
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2013, 11:46 AM   #5155
Hajduk91
Senior Member

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
Nisam uspio sve procitati pa cu samo na neke stvari se osvrnuti

Nizic nema 70.000 eura vec 18.000!

Sta se tice postotka,tu je problem menagerske agencije! Shvatite da postoje i da zive od postotka i na osnovu tog postotka se brinu o svom igracu i lakse dovedu nekog igraca u odredeni klub bilo da se radilo sada ili prije
Treba biti tendencija smanjenja igracevih udjela u daljnoj prodaji i ne vjerujem dok nismo financijski stabilni da mozemo tek tako reci nema postotka

Opet s druge strane klub bi trebao malo odigrat na kartu lojalnosti i one koji su potpisali povoljnije ugovore po klub malo vise isforsirati
Npr kada Deanovic ozdravi,malo ga vise tetosit nego Mikanovica i reci mu ,lada smanjis svoj udio bit ces u boljoj poziciji a mi se moramo oduziti nasem junioru koji je potpisa da sve ide klubu

Franko je dosta toga trazio pd kluba,100.000 eura za potpis,120.000 eura godisnje i 30%
E sada vrijeme prolazi,a njega nitko ne zove iz vana,opet s druge strane je vrijednost kluba i Brbic se odlucio za opciju da ga zadrzi ukolilo se odrekne 10% i prvog zahtjeva i to je njegova poslovna odluka
Ja je ne bi ucinio vec bi ga posla na tribinu godinu dana
Ali kada se pogleda s druge strane aada njegovi menageri ce viti aktivniji na trzistu jer svaki euro vise ide petina i njima pa ce promocija igraca biti sigurno jaca
Kao sta su ljudi sigurno motoviraniji na poslu ako znaju da ce dobit 5% od nekog projekta
Nama Jesenski Franko treba,nama treba njegova dobra ponuda,na sirem je popisu reprezentacije i ako svi zapnu mozda Brbiceva odluka ispadne dobra po klub(mozemo pratiti kroz neko odnos da bi sada max mogli dobit 1-1,5 mil eura)

Naplatili smo potrazivanja od Napolija i Dnipra tako da nam ne duguju vise 30 vec nekih 23 milijuna kuna ( al itihad,pescara,mornar)

Sta ima mali Deanovic :/?
Old 24-06-2013, 12:10 PM   #5156
zoranvulic
Senior Member

Stipendijski ugovor do 2015.,inace je polomio prednji krizni ligament,sutra bi trebao imat operaciju,te sest mjeseci mirovanja!
Old 24-06-2013, 12:13 PM   #5157
Hajduk91
Senior Member

Quote:
Stipendijski ugovor do 2015.,inace je polomio prednji krizni ligament,sutra bi trebao imat operaciju,te sest mjeseci mirovanja!

A u pm zato ga nije bilo na Turniru u Zagrebu steta, dobro da ima barem ugovor jos 2 Godine Jesil ga ikad gleda? Jel more bit nesta od njega? Vidio sam da je 95 znaci jos jednu godinu moze u Juniorima ako triba samo nek mu da bog srece i zdravlje
Old 24-06-2013, 12:25 PM   #5158
zoranvulic
Senior Member

Jesam,dosta sam ga gledao,najpotentniji nas desni bek
Vidjet cemo koliko ce ozljeda imat utjecaja
Njega ocekujem kroz dvije do tri godine u prvoj momcadi
Old 24-06-2013, 12:27 PM   #5159
Hajduk91
Senior Member

Quote:
Jesam,dosta sam ga gledao,najpotentniji nas desni bek
Vidjet cemo koliko ce ozljeda imat utjecaja
Njega ocekujem kroz dvije do tri godine u prvoj momcadi
Ok nek nam bude novi Srna hvala ti
Old 24-06-2013, 12:49 PM   #5160
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Quote:
Nije istina. I Svaguša je produžio ugovor Vukušiću.
E ap nije istina to što ti pišeš. Svaguša je poboljšao ugovor Vukušiću ali datum isteka ugovora je ostao isti.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules