[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-06-2013, 12:17 PM   #5121
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Postotke nisu dobili ovi sa prvim ugovorom nego ovi koji su izrali u nositelje igre (mladoženja i milić).
istina ... otprilike ka i Vukusic prije par sezona ... mislim da je to dobar stav

"Ugovor će se dijeliti 80:20, radi se o drugom ugovoru, nije to prvi, za početnike pa da sva odšteta pripada Hajduku, nego taj relativno mali postotak smije pripasti nogometašu. Tako smatra i Hajdukov pregovarački dio tima, Marin Brbić i "nadzornik" Ljubo Pavasović koji su jučer finiširali dogovor s Andrijaševićem."
Old 21-06-2013, 12:33 PM   #5122
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Vukušić je dobija 30% i jebenu plaću. Samo šta je taj % podiljen između rica,svagija i šošona...
Old 21-06-2013, 12:37 PM   #5123
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Triba ovaj stoj dovest za naprid, je.ate, kako zabija!

Old 21-06-2013, 06:47 PM   #5124
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

http://slobodnadalmacija.hr/Sport/Ha...-Hajdukom.aspx
ovoga ćemo se riješiti teže nego fiorentinija!
Old 21-06-2013, 06:55 PM   #5125
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
http://slobodnadalmacija.hr/Sport/Ha...-Hajdukom.aspx
ovoga ćemo se riješiti teže nego fiorentinija!
potez sasvim na mjestu, 100 000 eura ćemo umjesto ggodinu dana isplatiti u 2 godine, s tim da postoji mogućnost da ga na ljeto nekom i uvalimo, i druga mogućnost ona malo vjerojatna da proigra i posluži
Old 22-06-2013, 03:08 PM   #5126
mangic
Member

mangic is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mangic View Post
Franko će ti potpisati i dobiti će 20%, zubići će se podijeliti i svi sretni. To je već davno dogovoreno, ovo sada je samo igrokaz za naivne.

Ovo ostalo i mene zanima, ali očito da kada odgovori ne pašu ovoj upravi svi stoje kuco, nadajući se da će tako ova pitanja ispariti u magli koju Brbić stalno prodaje (a to se neće dogoditi).

Samo da podsjetim malo ekipu na ono što sam davno rekao da će biti za Franka.

Tada su me Vulić i još neki napali da lažem, da to nije istina, da će mali Frankica ići na tribine ili obići Marjanske šume, a da će Anadabibin heroj Brbić i moralna vertikala LJPV braniti interese Hajduka .

Zanimljivo će biti promatrati i licemjere pojedinih skupina koji su prozivali Svagušu za kriminal (što i je bio ), a sada će dizati spomenike Brbiću zbog istog poteza

Uglavnom, VRIJEME NA KRAJU SVE POKAŽE. Isto kao što će sada godišnja skupština uskoro pa ćemo vidjeti koliko su ovi "Naši" "zaradili" u 2012. i tako smanjili dug iz prethodnih godina .

A sada odoh, a vi i dalje uživajte u optimističnim najavama velikog Hajduka i poštenju Brbića i Co dok klub nezaustavljivo tone prema dolje........

Eh moj Hajduče
mangic is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2013, 04:15 PM   #5127
VVuuKK
Senior Member

VVuuKK is on a distinguished road

Quote:
Samo da podsjetim malo ekipu na ono što sam davno rekao da će biti za Franka.

Tada su me Vulić i još neki napali da lažem, da to nije istina, da će mali Frankica ići na tribine ili obići Marjanske šume, a da će Anadabibin heroj Brbić i moralna vertikala LJPV braniti interese Hajduka .

Zanimljivo će biti promatrati i licemjere pojedinih skupina koji su prozivali Svagušu za kriminal (što i je bio ), a sada će dizati spomenike Brbiću zbog istog poteza

Uglavnom, VRIJEME NA KRAJU SVE POKAŽE. Isto kao što će sada godišnja skupština uskoro pa ćemo vidjeti koliko su ovi "Naši" "zaradili" u 2012. i tako smanjili dug iz prethodnih godina .

A sada odoh, a vi i dalje uživajte u optimističnim najavama velikog Hajduka i poštenju Brbića i Co dok klub nezaustavljivo tone prema dolje........

Eh moj Hajduče
Nisam mogao da se ne ulogiram kad sam vidio ovo

Eh, ajde se ti lipo vrati u svoju jazbinu (SD) i tamo prosipaj te gluposti

Uspoređivat Svagušu i Brbića može samo zloban čovik

Uspoređivat čovika koji je licitirao Srnin dres na račun kluba, koji je sam sebi isplatio koliko ono 100k eura za EL....koji je davao postotke jer mu je to bio hir....koji je davao postotke bez obzira što je imao milijune na računu....momčad ga je godišnje stajala ko sam vrag........a ono u slučaju Vukušića, kad ovaj skoro nije ni znao da mu je Svaguša povećao plaću i dao postotak....

Uspoređivat takvog kretena sa Brbićem koji je u klub doveo kakav takav red, koji je smanjio proračun za duplo i koji se trudi i radi za dobrobit Hajduka...
Koji je napravio toliko dobrih stvari....istina, bilo je i grešaka, ali opet....uspoređivat ta dva čovika....ono, svaka ti čast....koda uspoređuješ fiću i BMW

Ajme, ajme, ajme
VVuuKK is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2013, 05:11 PM   #5128
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Mangic, kurca ti nerazumis brale
zile is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 05:08 PM   #5129
borba
Senior Member

borba is on a distinguished road

dobro čovik i govori.Nemojte meni počitavat sd portal jer ja tamo ne idem, nit me zanima.Dajte jedanput budite dosljedni! ovako postajete teški licemjeri!
borba is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 05:53 PM   #5130
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

Borba, kurca ti nerazumis brale
zile is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 06:55 PM   #5131
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zile View Post
Borba, kurca ti nerazumis brale

evo, ovo je sve sta vam triba rec
Old 23-06-2013, 09:56 PM   #5132
VVuuKK
Senior Member

Quote:
Originally Posted by borba View Post
dobro čovik i govori.Nemojte meni počitavat sd portal jer ja tamo ne idem, nit me zanima.Dajte jedanput budite dosljedni! ovako postajete teški licemjeri!

Pa daj to onda argumentiraj....ovako ispadaš teški bedak

Znači Brbića i Svagušu se stavlja u isti koš zbog jednog jedinog poteza

A uspoređivat postotke u doba kad se imalo milijune na računu i ovo sada može samo glup čovik.
I uspoređiva čovika koji je za duplo smanjio proračun i čovika koji je doveo Hajduk na rub stečaja može samo površni navijač...i to ono, teško površni....ili old school kojem ni vraga nemoš objasnit (čast izuzecima)

Proračun za vrime Svaguše - preko 100 mil.
Proračun za vrime Brbića - nešto preko 50 mil.
Tada je postotke imao doslovno svaki igrač, a samo doslovno glup čovik daje postotke kad možeš igraču dat 300k godišnje
Svaguša sam sebi isplatio 100k eura za ulazak u EL
Svaguša licitirao Srnin dres na račun kluba - 300 000kn
Mogao prodat Ibričića Galatu za 8 mil. ali on je ipak pametan....tražio je 10....a na kraju ga prodao za 5....pa što je to 3 mil. eura više manje....pfff...pa Hajduk je ionako milijarder, tako da tih 3 milijunčića ne igra ulogu....
A o tome da ne zna sastavit jednu prostu rečenicu, iako je na čelu neke tvrtke....o tome nećemo

Uh koliko samo toga mogu još nabrojat, ali pitam se kome? Kad vi uopće ne slušate....
Kome ja to pričam i objašnjavam?

Znači tisuće i tisuće navijača su licemjeri, samo ste vi, vas par stotina takvih, pametni?!

Zar ti dovoljno ne govori podatak da se svaki isprdak rugao Prelošu, Svagiju i ekipi? A Brbića niko ne dira, bez obzira što nema nikakve privilegije (niti ih ima za što imat) nad svojim predhodnicima...jer što mene boli kurac što je on Andabakin? Mene ne zanima čiji je, nego kakav je čovik i kako radi svoj posal....a ako je radio kod Jake ne znači da je on Jako II.. Zar ti nije jasno da je i najpovršnijem navijaču bilo jasno što i kako radi Svaguša, a sada (osim vas par pametnih) s razlogom niko ne dira u Brbića?! Zar ti nije jasno da su navijači ti koji na kraju sude Brbiću, a ja vidim da su redom svi jako zadovoljni...zar ti misliš da ga neko voli zato jer je on nečiji? Pa pola ljudi ni ne zna da je radio kod Jake....uostalom što je to Jako dobro napravio za klub da bi ja zbog toga volio Brbića i da bi Brbić zbog toga imao privilegij kod ostalih navijača? Kamatario klub ili? Dakle još je Jako uzet na zub navijača, ali njegov bivši radnik nije....i što ćemo sad? Sva teorija ti pada u vodu....

IMA GREŠAKA, TO SVAKO VIDI, ALI STAVLJAT GA U ISTI KOŠ SA PRETHODNICIMA....TO JE ZA SAMOUBOJSTVO

ONO, JA VAM SE ISKRENO DIVIM!!!!

SREĆOM TAKVI SU RIJETKI....ZBILJA RIJETKI TAKO RAZMIŠLJAJU

Last edited by VVuuKK; 23-06-2013 at 10:32 PM.
Old 23-06-2013, 10:30 PM   #5133
mangic
Member

Hahahaha koja jeftina objašnjenja.... Uglavnom, gledajući argumente Brbić je Totalna Nula, Svaguša koji je isto bio katastrofa od predsjednika je ipak bolji od njega, gledajući činjenice.

Dakle...

Quote:
Originally Posted by VVuuKK View Post
Uspoređivat čovika koji je licitirao Srnin dres na račun kluba, koji je sam sebi isplatio koliko ono 100k eura za EL....
Novac za dres za Srnu je išao u humanitarne svrhe. Jes da mi nije drago da se novac Hajduka daje u humanitarne svrhe u ovakvoj situaciji, ali je ipak bolje nego da se daje ZG mafiji kao postotke. Ili da se daje nekim muljatorima, "posrednicima", kako je Brbić isplatio finu proviziju od Hajdukovog novca na transferu Vukušića.

Koliko ja znam Svaguša je ipak radio besplatno što se plaće tiče. Brbić nas košta preko 100ak tisuća eura godišnje na njegovu plaću, tako da to dođe na isto kad se zbroji, a Svaguša nas je ipak uveo u EL dok Brbić to nije uspio.

Quote:
koji je davao postotke jer mu je to bio hir....koji je davao postotke bez obzira što je imao milijune na računu....momčad ga je godišnje stajala ko sam vrag........a ono u slučaju Vukušića, kad ovaj skoro nije ni znao da mu je Svaguša povećao plaću i dao postotak....

Kakve milijune??? Svaguša je naslijedio 20 milijuna kuna na računu (koje je odmah spiskao na braću i odmah doveo na nulu ) i ogromne ugovore koje mu je Peroš ostavio na trube od igrača ala Jertec, Buljat, Vejić, itd...

U slučaju Vukušića da Svaguša mu je povećao plaću i dao postotak. 180.000 eura + 30 %. Vuk je tada vrijedio oko 5 mil. eura na tržištu

U slučaju Franka Brbić je Franku povećao plaću i dao postotak. 100.000 eura + 20 %. Franko vrijedi možda nešto više od milju eura na tržištu.

Da, oboje su igračima povećali plaću i dali postotak.

Brbićeve dobre stvari????? Koje???? Smanjio dug??? Hahahah evo sada će izvješće u kojem ispada je Hajduk u 2012. (znači ne računajući godine prije) izgubio 22 milijuna kuna. A Brbić u intervjuima kada spominje smanjenje prvo ne računa dug koji je nastao u kolaboraciji Maleš/ovaj NO, te u smanjenje računa nepostojeće novce: dakle pare od Anasa, Dnjipra, Vuka KOJIH NEMA!

Kad se realno crta podvuče, NO je samo povećao dug, a Brbić ga je minimalno smanjio u svom mandatu prodajom 3 najbolja igrača ispod cijene (od kojih se od 2 ne može naplatiti).

A što se tiče Franka, kao što sam rekao već davno, odavno je ovih 20 % bilo dogovoreno, teški pregovori su bili samo igrokaz za naivne navijače (inače bi klub čekao prijelazni rok i ponude; ali ipak ne smije mali Frankica propuštati treninge )... Koji očito to jako dobro puše .

E i čujem da će se tražiti smjena Stipe (što bi bila prva logična stvar već odavno) ??? Ali kako smjeniti nekoga tko je samo s tobom radio u tajnom dogovoru cijelo vrijeme ?

Ali ajde ništa, neka traže dečki, mogle bi konačno maske pasti, te čak i slijepi progledati
Old 23-06-2013, 10:34 PM   #5134
VVuuKK
Senior Member

Quote:
Hahahaha koja jeftina objašnjenja.... Uglavnom, gledajući argumente Brbić je Totalna Nula, Svaguša koji je isto bio katastrofa od predsjednika je ipak bolji od njega, gledajući činjenice.

Dakle...

Novac za dres za Srnu je išao u humanitarne svrhe. Jes da mi nije drago da se novac Hajduka daje u humanitarne svrhe u ovakvoj situaciji, ali je ipak bolje nego da se daje ZG mafiji kao postotke. Ili da se daje nekim muljatorima, "posrednicima", kako je Brbić isplatio finu proviziju od Hajdukovog novca na transferu Vukušića.

Koliko ja znam Svaguša je ipak radio besplatno što se plaće tiče. Brbić nas košta preko 100ak tisuća eura godišnje na njegovu plaću, tako da to dođe na isto kad se zbroji, a Svaguša nas je ipak uveo u EL dok Brbić to nije uspio.

Kakve milijune??? Svaguša je naslijedio 20 milijuna kuna na računu (koje je odmah spiskao na braću i odmah doveo na nulu ) i ogromne ugovore koje mu je Peroš ostavio na trube od igrača ala Jertec, Buljat, Vejić, itd...

U slučaju Vukušića da Svaguša mu je povećao plaću i dao postotak. 180.000 eura + 30 %. Vuk je tada vrijedio oko 5 mil. eura na tržištu

U slučaju Franka Brbić je Franku povećao plaću i dao postotak. 100.000 eura + 20 %. Franko vrijedi možda nešto više od milju eura na tržištu.

Da, oboje su igračima povećali plaću i dali postotak.

Brbićeve dobre stvari????? Koje???? Smanjio dug??? Hahahah evo sada će izvješće u kojem ispada je Hajduk u 2012. (znači ne računajući godine prije) izgubio 22 milijuna kuna. A Brbić u intervjuima kada spominje smanjenje prvo ne računa dug koji je nastao u kolaboraciji Maleš/ovaj NO, te u smanjenje računa nepostojeće novce: dakle pare od Anasa, Dnjipra, Vuka KOJIH NEMA!

Kad se realno crta podvuče, NO je samo povećao dug, a Brbić ga je minimalno smanjio u svom mandatu prodajom 3 najbolja igrača ispod cijene (od kojih se od 2 ne može naplatiti).

A što se tiče Franka, kao što sam rekao već davno, odavno je ovih 20 % bilo dogovoreno, teški pregovori su bili samo igrokaz za naivne navijače (inače bi klub čekao prijelazni rok i ponude; ali ipak ne smije mali Frankica propuštati treninge )... Koji očito to jako dobro puše .

E i čujem da će se tražiti smjena Stipe (što bi bila prva logična stvar već odavno) ??? Ali kako smjeniti nekoga tko je samo s tobom radio u tajnom dogovoru cijelo vrijeme ?

Ali ajde ništa, neka traže dečki, mogle bi konačno maske pasti, te čak i slijepi progledati

Kojim to igračima je Brbić sve povećao plaću i dao postotak?

Eto svi smo mi slijepci, vi se najpametniji i to je to...stvar riješena
Old 23-06-2013, 10:35 PM   #5135
mangic
Member

Quote:

Jel znaš čitati?
Old 23-06-2013, 10:41 PM   #5136
VVuuKK
Senior Member

Quote:
Jel znaš čitati?
Jel ti znaš pisat? Napisao si IGRAČIMA....Brbić je to napravio sa JEDNIM igračem, a Svagi sa njih koliko? Oćemo ić nabrajat ili?

Eto, svi mi smo slijepci, glupi, zaostali, ne pratimo situaciju, površni smo itd.

Vi ste najpametniji i jel sad sve ok?

A argumenti su ti na razini osmaša....

Pozdrav
Old 23-06-2013, 10:45 PM   #5137
mangic
Member

Quote:
Jel ti znaš pisat? Napisao si IGRAČIMA....Brbić je to napravio sa JEDNIM igračem, a Svagi sa njih koliko? Oćemo ić nabrajat ili?

Eto, svi mi smo slijepci, glupi, zaostali, ne pratimo situaciju, površni smo itd.

Pozdrav
Napisao sam oboje su igračima... dakle oboje = Brbić i Svaguša; igračima: množina, dva igrača = Vukušić i Franko....

Sa koliko njih je Svaguša to napravio??? Slobodno nabroji...

Plaće i postotke koje je Brbić davao svakom anonimusu koji je došao u Hajduk neda mi se nabrajati (evo Mikanović ti je najnoviji primjer).

I da mislim da ti je to najbolje - mi smo najpametniji i OK je. Jer kad počneš s argumentima očito je da nemaš ništa pametno za napisat.

Pozdrav
Old 23-06-2013, 10:56 PM   #5138
Hajduk91
Senior Member

Hajduk91 is on a distinguished road

Quote:
Napisao sam oboje su igračima... dakle oboje = Brbić i Svaguša; igračima: množina, dva igrača = Vukušić i Franko....

Sa koliko njih je Svaguša to napravio??? Slobodno nabroji...

Plaće i postotke koje je Brbić davao svakom anonimusu koji je došao u Hajduk neda mi se nabrajati (evo Mikanović ti je najnoviji primjer).

I da mislim da ti je to najbolje - mi smo najpametniji i OK je. Jer kad počneš s argumentima očito je da nemaš ništa pametno za napisat.

Pozdrav

Pa nije valjda da Mikanovic stvarno ima 20%?
Hajduk91 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2013, 10:59 PM   #5139
VVuuKK
Senior Member

Quote:

Pozdrav
I zaboravio sam napisat da se nama duguje 30 mil. kuna....znači u roku 2 godine Brbić će klub dovest do nule, a nije on taj koji ga je doveo na rub stečaja....
Talentiran trener vodi momčad...sportski direktor stranac....
Marketing proključao

Jedino što mu se može zamjerit ne pronalaženje sponzora, ali kad vidim stanje gospodarstva sve je jasno....mislim da čak jedan Basel koji je igrao LP nije imao sponzora do prije pola godine....Možemo mi pričat Hajduk je institucija ovo ono....ali niko živ neće ulagat u klub koji je i dalje na rubu stečaja..

U njegovom mandatu osvojen kup, bez obzira što nas ova momčad košta oko 900k eura....bez ikakvih zvijezda u momčadi....a ono morao si bit meštar da osvojiš kup sa Andrićem, Skokom, Ibrom, Anasom, Cernatom, Strinićem, Subom, Tomasovom itd. a ta nas je momčad koštala 2,24 mil. po sezoni....dakle usporedi samo koliko je Brbić smanjio rashode prve momčadi....

Kod Svaguše je prosjek ugovora prve momčadi bio 140k eura, a ko Brbića 58k

I sad stvarno pozdrav....

HŽV!
Old 23-06-2013, 10:59 PM   #5140
mangic
Member

Quote:
Originally Posted by Hajduk91 View Post
Pa nije valjda da Mikanovic stvarno ima 20%?
Mikanović ti ima 30 %.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules