[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-05-2013, 02:27 PM   #4741
bojan
Senior Member

bojan is on a distinguished road

mala škola Bodulizma:
1. spajanje nekoliko izjava u jednu i koristiti ih kao dokaz unaprijed pripremljene teze (naravno da ta izjava nije dokaz tome, a vjerojatno nije ni smisao pogođen)
2. citiranje polu-rečenica i koristiti ih kao dokaz unaprijed pripremljene teze (naravno da polu-rečenica govori o nećem trećemu, a ne o navedenoj temi)
3. navoditi činjenice ala prodaja dresova vrati sve što se uloži u transfer ili ovo sa šibenikom bez iti jednog linka ili analize koja tome ide u prilog (ali ima google pa se vi sad jebite i kopajte 300 postova i financijskih izvještaja da bi dokazali da on nije u pravu!? čemu?)
4. i naravno kad to neko i napravi onda mijenjamo temu

Kad se već prisjećamo tih događaja sa Šibenikom da spomenem - istina se dobro zna i tko želi može se podsjetiti u svakom trenutku.

kako je nastao dug:
http://www.nashajduk.org/nashajdukor...-Rukavina.aspx

onda se dogodilo ovo:
http://www.nashajduk.org/nashajdukor...treci-put.aspx

i tu zaista Hajduk nije imao privolu Šibenika za odgodom (a kad već spominjemo u tom periodu se dogodio i Kerumov upad u Klub. Navodno je, ako dobro pamtim sve što se pričalo oko toga, Hajduk, koji je bio stisnut od HNS-a i nije imao izbora, ugovorio malo manju uplatu Šibeniku za zatvoriti dug, te je čak i našao sredstva za plaćanje. Tada Kerum, zbog imenovanja Brbića, upada u klub i odlazi na GV, te dobrava posidbu od 7,5 mil kuna za dva računa koja su tih dana došli na naplatu Hajduku - ti novci kasnije od Grada nikad nisu isplaćeni, ali je posljedica Kerumova igrokaza bila da se NK Šibenik opet vratio na stari iznos (razlika je ako dobro pamtim bila oko milijun kuna) ).

U svakom slučaju, koliko se sičam, Hajduk je dopisom HNS-u "mi bi platili, ali ne znamo na koji račun" dobio odgodu od tjedan/dva. Božo Sušecu aka Bodul, komentator navedene utakmice u Puli, je skidanje suspenzije naveo kao očiti dokaz smiješnog i netransparentnog HNS-a - pojasnivši da su samo "najveće poštenjačine i naivci možda mislili kako Hajduk neće igrati utakmicu" - aludirajući, bez pojašnjenja gledateljima, kako je Hajduk izveo igrokaz. Čak je u prijenosu zazvao sudbinu Glasgow Rangersa koji su radi blokade (financijske, a ne saveza) završili u nižim ligama!?

Nakon toga se Porezna uprava iz Šibenika sitila da su oni jedan od dužnika na onom pravom i godinama blokiranom računu Šibnenika i poslali obavijest Hajduku da uplati dug na njihov račun. I onda NK Šibenik daje potvrdu HNS-u da se ne treba platiti dug, već da će pričekati da ih se preoblikuje i da onda Porezna tj. država prepusti dug kojeg imaju prema Poreznoj u dionice. Dug Hajduka bi tada opet bio prema Šibeniku i oni će dobiti kompletan iznos.

Eto to je kronologija u kojoj Hajduk koristi situaciju, ali ustvari ne zaslužuje naslove "Hajduk opet dobio odgodu" ili da ovi sa "Šubićevca mogu poslati "zahvalnicu" Hajduku, koji im još nije platio dug za Rukavinu...".

Posebno ne zaslužuju da ti, koji želiš biti objektivan i pametan navijač Hajduka, sam ne znaš točnu istinu i zloupotrebljavaš taj događaj u skroz krive stvari. Ako mi našim navijačima ne možemo pojasniti što se događa, kako ćemo drugima!? Šteta.

p.s. Nakon svega očekujemo ili 2. ili 4.
bojan is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2013, 02:39 PM   #4742
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

bodule i dalje pokušavaš privrtat riči,rečenice i cile postove...

ali i zato ima lijeka...

ispočetka krenimo
eliminirali smo priču o poštenju i moralu,jer bi puno uzela.

bojan ti je napisa sve kako je bilo...
Ti nisi pisa o vremenskoj tabeli, nego o tome kako "neki" idu u 3. ligu a Hajduk ne ide. To san ti pokuša pojasnit da je Hajduk sve svoje obveze zakonski izvršia,prema hrv. i eu standardima.
Sad mi reci zašto pišeš da je Hajduku u kurcu ( u fino,onako kurvanjski između redova) u kontekstu izbacivanja šibenika?
Šibenik je tražia da mu isplatimo pare na privatni a ne na klupski račun. Odjebali smo ih. Sasvim pošteno i pravedno. Posli, kad smo mu ih išli isplatit, oni su zatražili od nas da pričekamo do privatizacije. I to je činjenica.
I maloču smo apsolvirali.
Old 21-05-2013, 02:39 PM   #4743
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by bojan View Post
Hajduk nije imao privolu Šibenika za odgodom

Hajduk je dopisom HNS-u "mi bi platili, ali ne znamo na koji račun" dobio odgodu od tjedan/dva

Hajduk koristi situaciju
sve ovo je Bodul reka i koji Q oces sad ti?
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2013, 02:42 PM   #4744
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

bojane ja sam za razliku od tebe kada sam reka da lazes jasno napisao di i kada lazes ... dakle dvije tvrdnje su bit mojih postova iz ove blesave rasprave koja se razvila danas ... poziv Maloci koristi Hajduku i na primjerima prije toga Radosevica i Andrijasevica sigurno je da i ljudi u Hajduku lobiraju za te igrace sto je potpuno legitimno ... onda se pojavila prica Sibenika di sam napisao da je Hajduk koristio sve raspolozive metode i kemije da se iz toga izvuce; opet legitimno

apsolutno nitko nije napisao nesto sta kaze suprotno

opet primjer Maloce ... ja napisem ovo gori, barba da to koristi i Pasalicu, a Mass_Sarr da je Maloca medu 6-7 stopera za repku ... kako te dvi izjave "demantiraju" ovo sta sam ja napisao

ista prica Sibenik ... ja kazem ovo gori, a ti to razvuces na cili post, spominjes semu sa cudenjem Hajduka na koji racun uplatit, jos si moga dodat i zahvalu Uprave na razumijevanju HNSa , ali nicim ne demantiras ono sto sam ja napisao ... dapace cak to indirektno i potvrdis

dakle savjet pogotovo tebi bojane, a i ne samo tebi ... bolje se drzi rasprava na zidicu i prodavanja floskula na tajnim radionicama jer ode kad nesto napises to i ostane napisano sto tebe ocito je*e s obzirom na tvoj nacin komunikacije

a kad se vec pozivas na linkove i analize ... kada ce linkovi i analize Brbicevih izjava koje te zuljaju vise nego ista sta sam ja napisao; zato i bizis od njih ko vrag od tamjana
Old 21-05-2013, 02:48 PM   #4745
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
Ti nisi pisa o vremenskoj tabeli, nego o tome kako "neki" idu u 3. ligu a Hajduk ne ide. To san ti pokuša pojasnit da je Hajduk sve svoje obveze zakonski izvršia,prema hrv. i eu standardima.
jesam li ja negdje tvrdio drugacije?! ... imas c/p pa stavi ... ono sta cilo vrime govorim i bojanu ... on ako se ne varam jadan ne zna kako quote funkcionira; koji je tvoj razlog?!
Quote:
Sad mi reci zašto pišeš da je Hajduku u kurcu ( u fino,onako kurvanjski između redova) u kontekstu izbacivanja šibenika?
na ovo si djelomicno i sam odgovorio u nastavku posta
Quote:
Šibenik je tražia da mu isplatimo pare na privatni a ne na klupski račun. Odjebali smo ih. Sasvim pošteno i pravedno.
dakle odjebao ih je klub koje je ne znam ni ja koliko godina igrao i HNL i europu sa blokiranim racunom, a poslovao preko onog famoznog Hajduk-Sirio sporta ... i opet cu ponovit i to je legitmno ... nebi ulazija u ovo pravedno i posteno
Old 21-05-2013, 02:59 PM   #4746
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
poziv Maloci koristi Hajduku i na primjerima prije toga Radosevica i Andrijasevica sigurno je da i ljudi u Hajduku lobiraju za te igrace sto je potpuno legitimno ... onda se pojavila prica Sibenika di sam napisao da je Hajduk koristio sve raspolozive metode i kemije da se iz toga izvuce; opet legitimno

apsolutno nitko nije napisao nesto sta kaze suprotno

opet primjer Maloce ... ja napisem ovo gori, barba da to koristi i Pasalicu, a Mass_Sarr da je Maloca medu 6-7 stopera za repku ... kako te dvi izjave "demantiraju" ovo sta sam ja napisao
samo cu se uvatit onoga di mene spominjes jer opet lazes. Nisam reko da koristi i Pasalicu nego sam rekao da koristi Pasalicu (Stimcu) te jos priznao da koristi i Hajduku i da niko ziv to nece osporit. Isto tako drzim da je odluka Stimceva a ne Hajdukova i vecina nas ne zna zasto je sigurno da neko iz kluba sastavlja Stimcu listu (ti naravno znas). Nadalje sam ti pokusao pojasnit da kad se i ubaci koje ime na popis to je mozda bas zbog mazanja ociju drugima jer mi smo isti kao i GNK. To je slicno kao kad nas sjebu sa sucima i onda za nas izmasakriraju neku Cibaliju/Inter/Varteks i mi isti ka i oni. OK ti mislis drugacije i to je legitimno.
Ja samo mogu zakljucit da te ocito nesto dobro jebe po pitanju Hajduka kad je u svemu (ponavljam u svemu) najprije sporan klub a ne drugi.
Da bude jos jasnije (jer tebi se treba pojasnit da se ne uvatis za pola recenice) kao navijaci Hajduka trebamo uvijek biti realni a to i radimo jer uvijek priznajemo ako/kad imamo i mi (klub) masti na glavi.

Vidis razliku: ti uvijek seres i upires prstom na Hajduk drugi kad to treba.
A sad ti po svome okreci i nastavi sebi dokazat ono sta si zamislio.
Old 21-05-2013, 03:03 PM   #4747
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
jesam li ja negdje tvrdio drugacije?! ... imas c/p pa stavi ... ono sta cilo vrime govorim i bojanu ... on ako se ne varam jadan ne zna kako quote funkcionira; koji je tvoj razlog?!
na ovo si djelomicno i sam odgovorio u nastavku posta
dakle odjebao ih je klub koje je ne znam ni ja koliko godina igrao i HNL i europu sa blokiranim racunom, a poslovao preko onog famoznog Hajduk-Sirio sporta ... i opet cu ponovit i to je legitmno ... nebi ulazija u ovo pravedno i posteno
dobro,definirali smo da je Hajduk odradia sve svoje obaveze uredno i pošteno. Amo dalje.

Hajduk nije uplatia šibeniku pare na privatni račun, jer su oni mogli komodno dan posli tražit ponovnu uplatu na klupski račun. Nije to samo legitimno,da su to učinili,bilo bi protuzakonito. Ne znan zašto potenciraš da je to legitimno. To je činjenica. Ka šta je to i pravedno.
Pravdu i poštenje smo rekli da ćemo ostavit za druga vrimena,očito se tu razilazimo u stavovima u ta dva pojma.

Nisan te pita jesam li si ja sam odgovoria. Lipo te pitan zašto si u kontekstu izbacivanja šibenika prozva i Hajduka. Evo točno ovom rečenicom :

...od ovog sta si jos nabroja nista nisam reka osim sta ti drzi vodu ona o ne vracanju dugova zbog kojih evo neki drugi klubovi padaju u nizi rang natjecanja ...

Zašto si namjerno, ciljano i onako kurvanjski napisa da je Hajduk u kurcu?

Znači,zašto ? Zbog čega? Znači konkretni odgovor. Nemoj mi prodavat priče i izvrčat teze,uvaljivat bojana u ovu raspravu...
Reci zašto?
Eto s ovim završavam prepisku s tebom,pa odgovoria ti ili ne. Uživaj...
HŽV
Old 21-05-2013, 03:10 PM   #4748
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Nisam reko da koristi i Pasalicu nego sam rekao da koristi Pasalicu (Stimcu) te jos priznao da koristi i Hajduku
isprika ... evo da ne editiram post gori napisat cu ode ... nije govno nego se pas posra
Quote:
Ja samo mogu zakljucit da te ocito nesto dobro jebe po pitanju Hajduka kad je u svemu (ponavljam u svemu) najprije sporan klub a ne drugi.
upravo suprotno ... bilo je to i prije, a pogotovo je vidljivo u zadnje vrime ... dakle sta god da se dogodi "uvik je sporan neko drugi" ... ka sta Maloca eto sigurno nije pozvan da se pomogne Hajduku u realizaciji transfera nego je pozvan da se pomogne Pasalicu i zamaze drugima oci
Old 21-05-2013, 03:19 PM   #4749
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Quote:
isprika ... evo da ne editiram post gori napisat cu ode ... nije govno nego se pas posra
upravo suprotno ... bilo je to i prije, a pogotovo je vidljivo u zadnje vrime ... dakle sta god da se dogodi "uvik je sporan neko drugi" ... ka sta Maloca eto sigurno nije pozvan da se pomogne Hajduku u realizaciji transfera nego je pozvan da se pomogne Pasalicu i zamaze drugima oci
Znaci uzalud zadnja recenica s pojašnjenjem.
vidim taktika 2. super.
Kad ignoriras sve skupa bit cu konkretan: mislim da je najprije pozvan zbog govana kao sta si ti da mogu srat po Hajduku jer mu se i ovako pomaže.
OK?
Old 21-05-2013, 03:23 PM   #4750
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Ma Bodul je plaćenik s nekog konkurentskog foruma s ciljem da potjera sve normalne ljude s ovog foruma!
Old 21-05-2013, 03:36 PM   #4751
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

HNK Šibenik u 3. ligi?!

Quote:
Što je sa Hajdukovim dugom od 4.7 milijuna kuna, za koji je predsjednik Šibenika nedavno kazao da bi se mogao izdvojiti iz mase ukupnog duga kluba premna državi (dug kluba iznosi 59 mil.kuna)?

-U pripremi je odluka o korekciji poreznog duga čime bi se napokon stekli uvjeti da s tim novcem koji bi Hajduk uplatio na račun grada Šibenika, kao budućeg većinskog vlasnika kluba, isplatio svoje vjerovnike, odnosno igrače kojima dugujemo novac. Država je da budem slikovit stavila svoje „šape“ na taj iznos, što također nije praksa.

Pauk međutim nije dalje želio ulaziti u spekulacije zašto je Hajduku primjerice uvažena žalba iako duguje Šibeniku.

-To je druga priča, i ne bih ulazio u te odnose – veli Pauk. No, činjenica je da je Šibenik dao pismenu suglasnost Splićanima za odgodu svojih potraživanja, zbog čega su Bijeli dobili zeleno svjetlo Uefa-e. No, isti je dokument prošao i HNS-ovu Komisiju za licenciranje, iako je na tom dokumentu jasno stajalo da se odnosi samo na Europu! Šibenik međutim ima problem s trojicom vjerovnika – igrača, koji su odbili dati suglasnost za odgodu naplate dugovanja. Radi se o Malčiću, Medvidu i Bačeliću-Grgiću, kojima se zajedno duguje oko 900.000 kuna dok je Šubić (s najmanjim iznosom) pristao na odgodu.
http://www.sibenik.in/nogomet/goran-...ija/10715.html
Old 21-05-2013, 03:37 PM   #4752
bojan
Senior Member

Quote:
dakle savjet pogotovo tebi bojane, a i ne samo tebi ... bolje se drzi rasprava na zidicu i prodavanja floskula na tajnim radionicama jer ode kad nesto napises to i ostane napisano sto tebe ocito je*e s obzirom na tvoj nacin komunikacije
pa na zidiću je još gore - tamo nemaš arhivu razgovora i isto se polu-qvota što je ko i kad reka i mislio, a još ako se popije počnu ljudi i izmišljati razgovore, ali ne znam što bi tebi to pojašnjava kad si ti dobro upoznat sa formusko-zidičkim stilom.

eh da i vidim da ćeš sad sigurno kazati o barbi-mentoru i ironično.-zafrkanstskom postu, ali ne vidim niti jednu drugu mogućnost za ovaj post nakon mog upisa i tvojih odgovora!? Zar misliš da bi te trebao shvatiti ozbiljno?
Old 21-05-2013, 03:58 PM   #4753
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Zašto si namjerno, ciljano i onako kurvanjski napisa da je Hajduk u kurcu?
ovo si bolda pa je ocito to ostalo visit u zraku ... pa cu jos jednom iako se samo mogu ponovit tj. nadovezat se na prvi odgovor ... dakle u kontekstu duga prema Sibeniku ironicno (evo novi izraz ) je da klub koji godinama posluje sa racunom u blokadi preko drugog racuna dovodi u pitanje identicnu situaciju u Sibeniku, izvodi kemiju sa disciplinskom komisijom kojoj je na celu pazi ovo Tin Dolicki i salje otvoreno pismo zahvale HNSu na razumijevanju ... opet cu ponovit sve legitimno i svak od nas bi napravio isto da spasi Hajduk
Quote:
Kad ignoriras sve skupa bit cu konkretan: mislim da je najprije pozvan zbog govana kao sta si ti da mogu srat po Hajduku jer mu se i ovako pomaže.
jedino govno koje sere zbog toga sto se na ovakav nacin pomaze Hajduku si ti tj. da se ispravim ti si prvo govno koje je pocelo pa su se druga zalipila na tebe
Quote:
Originally Posted by bojan View Post
pa na zidiću je još gore - tamo nemaš arhivu razgovora i isto se polu-qvota što je ko i kad reka i mislio, a još ako se popije počnu ljudi i izmišljati razgovore, ali ne znam što bi tebi to pojašnjava kad si ti dobro upoznat sa formusko-zidičkim stilom.
upravo zbog ovoga sta si napisa mislim da je to za tvoj nacin komunikacije puno primjerenije misto za razgovor ... konkretno ... jel mislis na stil i arhivu razgovora u kojoj ti lazes da sam ja napisao da dugovi nisu problem (evo ti opet prilike da stavis taj c/p da se napokon vidi istina), jel mislis na stil i arhivu razgovora gdje konkretne Brbiceve izjave nazivas polu-qutovima (naravno evo ti opet prilike da stavis i taj c/p da se napokon vidi istina) ... vec sada mogu reci naravno da neces staviti niti jedan od tih c/p jer si u oba slucaja lagao tj. u prvom slucaju si lagao, a u drugom u nedostatku argumenata naprosto izbjegavas odgovor
Old 21-05-2013, 04:04 PM   #4754
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Quote:
jedino govno koje sere zbog toga sto se na ovakav nacin pomaze Hajduku si ti tj. da se ispravim ti si prvo govno koje je pocelo pa su se druga zalipila na tebe
Bio sam malo slikovit. Sorry. Ne trebas zato druge vrijeđat. Ali stvarno digneš živac nekad...

Možeš li prokomentirat ova razmišljanja nakon poziva Maloče:
http://www.index.hr/indexforum/posto...u-i-portugal/1

sutra cu postat i clanke/komentare iz redakcija SN/JL/VL
a bit ce zanimljivo vidit i konacan popis imena
Old 21-05-2013, 04:13 PM   #4755
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
..Možeš li prokomentirat ova razmišljanja nakon poziva Maloče:
http://www.index.hr/indexforum/posto...u-i-portugal/1
mislis ovaj
Quote:
Ako mogu gledati panjinu Lovrena, e onda mogu i Maloču.
ili ovaj
Quote:
ovim štimac ne pomaže hajduku nego mafimenadžeru. hajduk od ovog nema ni lipe iako maloča i nije toliko loš
a pazi ovaj ... nije los sta kazes ... nekako kao da unatoc sazetosti obuhvaca vise toga
Quote:
Maloča u repki...majko mila, a ja mislio da je sa Sammirom pretjerao...
Old 21-05-2013, 04:18 PM   #4756
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Bio sam malo slikovit. Sorry. Ne trebas zato druge vrijeđat. Ali stvarno digneš živac nekad...
isprika i s moje strane ... povuka si me za jezik sa svojim nepotrebnim vridanjem pa sam u afektu ukljucio i druge u to a nisam triba

off topic ... al ode je zivo pa mozda neko odgovori ko zna ... jel istina da je negdi kod Parka mladezi bio grafit "pituri tunela" i da je neko dopisao "i bankarska mafija - sve splitsko nama je blisko" ... lik koji mi je to reka ima cudan smisao za humor (ka i ja ) pa ne znam bas koliko mu je za virovat
Old 21-05-2013, 04:31 PM   #4757
bojan
Senior Member

Quote:
upravo zbog ovoga sta si napisa mislim da je to za tvoj nacin komunikacije puno primjerenije misto za razgovor ... konkretno ... jel mislis na stil i arhivu razgovora u kojoj ti lazes da sam ja napisao da dugovi nisu problem (evo ti opet prilike da stavis taj c/p da se napokon vidi istina), jel mislis na stil i arhivu razgovora gdje konkretne Brbiceve izjave nazivas polu-qutovima (naravno evo ti opet prilike da stavis i taj c/p da se napokon vidi istina) ... vec sada mogu reci naravno da neces staviti niti jedan od tih c/p jer si u oba slucaja lagao tj. u prvom slucaju si lagao, a u drugom u nedostatku argumenata naprosto izbjegavas odgovor
mislim da sam u zadnjih par dana preko nekoliko konkretnih stvari napisao i postavio pitanja koja si ignorirao i kao što sam onda napisao c/p i dokaz da lažeš mogu staviti tek kad utvrdimo neke činjenice koji će nedvosmisleno dokazati laž - obično tome pomažu da/ne odgovori. Već prvo pitanje nisi odgovorio, pa ne vidim smisla dokazivat nedokazivo - jer je tvoj pojam izricanja istine rastezljiv posebno jer nikad ništa konkretno ne napišeš da bismo to tvoje mišljenje mogli "mjeriti" s nečim drugim i da bismo utvrdili granice.

tako da - vidimo se na zidiću
Old 21-05-2013, 04:38 PM   #4758
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Quote:

off topic ... al ode je zivo pa mozda neko odgovori ko zna ... jel istina da je negdi kod Parka mladezi bio grafit "pituri tunela" i da je neko dopisao "i bankarska mafija - sve splitsko nama je blisko" ... lik koji mi je to reka ima cudan smisao za humor (ka i ja ) pa ne znam bas koliko mu je za virovat
Sad je sve jasno.

Old 21-05-2013, 04:39 PM   #4759
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

mogu se samo ponoviti tj. neskromno ustvrditi da sam bio u pravu
Quote:
vec sada mogu reci naravno da neces staviti niti jedan od tih c/p jer si u oba slucaja lagao tj. u prvom slucaju si lagao, a u drugom u nedostatku argumenata naprosto izbjegavas odgovor
a dobronamjeran savjet je neka ti ovo bude skola kada drugi puta budes raspravljao s nekim u pisanoj formi ... nije dovoljno samo reci lagao si jer ode tu laz mozes/moras i pokazat i to doslovce pokazat jer je u pisanom obliku ... dakle laz ti ode kao sto si vidio na svom primjeru pokusaja sirenja lazi i neargumentiranost ne prolazi

ako je ovo "vidimo se na zidicu" bio kraj onda OK a ako se i dalje mislis vracat na moje postove onda imaj obraza nakon svega i prvo zatvori teme "problema dugova" i "Brbica" ... mogu ja opet stavit c/p; nije problem
Old 21-05-2013, 05:40 PM   #4760
bojan
Senior Member

Kao što rekoh ne mogu se raspravljati s nekim tko nije postavio tezu, a ti je nikad ne postaviš - zato sam sebi izgledaš tako uspješan u raspravama, jer je nemoguće protuargumentirati ništa, a ustvari kad si (iako rijetko) napisao konkretnu tezu koju zastupaš to bi bilo prilično suprotno od onoga što ti vidiš kad se pogledaš u ogledalu.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules