[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Navijački kutak

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-07-2011, 11:20 AM   #1461
jerko
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 28
jerko is on a distinguished road
Default

Prodajem ulaznice

ANDERLECHT HAJDUK 1994
AJAX HAJDUK 1995
CROATIA HAJDUK 1998
DINAMO HAJDUK 1.12.2002
HAJDUK PANATHINAIKOS
SLOVENIJA HRVAŠKA 1995
ZAGREB HAJDUK
CROATIA PARTIZAN
CROATIA HAJDUK 1999
ROMA HAJDUK
CROATIA HAJDUK 1998
DINAMO HAJDUK 2000.
GRASSHOPER HAJDUK
CROATIA HAJDUK 1994
DINAMO HAJDUK 2000
RIJEKA HAJDUK 1999
VATEKS HAJDUK 2003
FIORENTNA HAJDUK
ZADAR HAJDUK 2004
ZADAR DINAMO
ULJANIK HAJDUK 2003
OSIJEK HAJDUK

HAJDUK AJAX
HAJDUK BENFICA
HAJDUK STEAUA
HAJDUK ANDERLECHT
HAJDUK LEGIA
HAJDUK GRASSHOPPER
HAJDUK KARLSRUHER
HAJDUK WISLA
HAJDUK FULHAM
HADUK FIORENTINA
HAJDUK SHELBOURNE
HAJDUK HAKA
HAJDUK SCHALKE
HAJDUK HERTHA
HAJDUK ROMA
HAJDUK LEGIJA
HRVATSKA DANSKA
HRAVTSKA DANSKA PRIJATELJSKA
HRVATSKA SLOVENIJA
HRVATSKA JUGOSLAVIJA
HRVATSKA ITALIJA


...kao i dosta ulaznica s prvenstvenih utakmica na Poljudu.
jerko is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2011, 09:49 PM   #1462
fantomjohnny
Member
 
fantomjohnny's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 92
fantomjohnny is on a distinguished road
Default

prodajen hajdukov dres, original, nikad nošen, veličina xl ...........200 kn

http://www.slobodnadalmacija.hr/Port...dukDresWeb.jpg
__________________
VJEČNA SI LJUBAV NAŠA
fantomjohnny is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 06:53 PM   #1463
Petak
Senior Member
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 121
Petak is on a distinguished road
Default

Tražin kartu Stoke - Hajduk. U zamjenu nudin neke karte po izboru od Hajduka ili Hrvatske. Iman masu duplih od Hajduka, dajen i Hrvatske sa nekih Eura ili svjetskih prvenstava.
Petak is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2011, 02:31 AM   #1464
Vipsanius Agrippa
Senior Member
 
Vipsanius Agrippa's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 111
Vipsanius Agrippa is on a distinguished road
Default

Prodajen Torcida magazin 50kn
Bar šal 70kn
http://s1096.photobucket.com/albums/...bioza69/300kn/
Vipsanius Agrippa is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 07:16 PM   #1465
bubi
Senior Member
 
bubi's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 128
bubi is on a distinguished road
Default

trazin nindza majicu!! velcina M
http://torcida.hr/index.php?option=c...esti&Itemid=92

PM
bubi is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 05:49 PM   #1466
najvijac
Senior Member
 
najvijac's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: split
Posts: 167
najvijac is on a distinguished road
Default

prodajem knjige:
monografija hajduk 1911.-1981.
tijardovićeva kraljica lopte hajduku
ratnim stazama hajduka iz 1989.
lalićeva torcida pogled iznutra
ivan gudelj hajdučka priča
i LP ploču iz 1981. sa posterom
sve po 100 kn
više informacija na pm koga interesira
__________________
Klub kolekcionara Bili tići
najvijac is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 08:47 PM   #1467
Mrky
Senior Member
 
Mrky's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 879
Mrky is on a distinguished road
Default

Prodaje se

bar šal h i bar šal Torcida 2006.
bar šal Kohorta Osijek
šal Cibalija Vinkovci
šal Hooligan
šal Hrvatska

karirana kapa Lonsdale,
kapa Black brain,
kapa Torcida (bila),
kapa Alpha Industries,
kapa Mentalita Ultras

Ono što se ne proda bit će darovano Caritasu
__________________
Tamo se crven bijeli plavi vije, tamo se pjesme pjevaju ko prije, na djedovini gdje moji stari snivaju
Mrky is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2011, 11:36 AM   #1468
jerko
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 28
jerko is on a distinguished road
Default

prodajen ovakvu baskijsku zastavu
http://spc.fotolog.com/photo/44/17/2...01549983_f.jpg
jerko is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2011, 07:05 PM   #1469
bubi
Senior Member
 
bubi's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 128
bubi is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by jerko View Post
nevalja ti link...
bubi is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2011, 11:23 AM   #1470
jerko
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 28
jerko is on a distinguished road
Default

http://www.google.hr/search?q=gora+e...w&ved=0CEoQsAQ


100 kuna

Last edited by jerko; 19-08-2011 at 07:31 PM.
jerko is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2011, 01:37 AM   #1471
19hnkcv19
Junior Member
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 2
19hnkcv19 is on a distinguished road
Default

Neke su prodane već,ali 90% je tu...

Inter-Hajduk 06.03.2010.
Šibenik-Hajduk 17.04.2010.
Dinamo-Hajduk 07.05.2008.
Cibalia-Hajduk 24.10.2010.
Cibalia-Hajduk 27.09.2009
Cibalia-Hajduk KUP 18.03.2009.
Cibalia-Hajduk 14.04.2007.
Cibalia-Hajduk 17.08.2003.
Cibalia-Hajduk 03.05.2003.
Cibalia-Hajduk 05.03.2003.
Cibalia-Hajduk 16.03.2002.

Hajduk-Cibalia 27.10.1996.
Hajduk-Cibalia KUP 17.03.1999.
Hajduk-Cibalia 27.08.2000.
Hajduk-Cibalia 23.11.2002.
Hajduk-Cibalia KUP 19.03.2003.
Hajduk-Dinamo 06.12.2003.
Hajduk-Cibalia 24.03.2004.
Hajduk-Dinamo SUPERKUP 17.04.2004.
Hajduk-Inter 19.03.2005.
Hajduk-Cibalia 27.08.2005.
Hajduk-Dinamo 03.12.2005.
Hajduk-Cibalia 05.08.2006.
Hajduk-Cibalia KUP 06.12.2006.
Hajduk-Inter 28.07.2007.
Hajduk-Budućnost KUP UEFA 02.08.2007.
Hajduk-Osijek 11.08.2007.
Hajduk-Sampdoria KUP UEFA 16.08.2007.
Hajduk-Zagreb 25.08.2007.
Hajduk-Inter 22.03.2008.
Hajduk-Deportivo KUP UEFA 28.08.2008.
Hajduk-Cibalia 19.10.2008.
Hajduk-Dinamo 22.02.2009.
Hajduk-Cibalia KUP 04.03.2009.
Hajduk-Croatia Sesvete 08.03.2009.
Hajduk-Cibalia 12.04.2009.
Hajduk-Žilina EUROPA LIGA 06.08.2009.
Hajduk-Lokomotiva 29.08.2009.
Hajduk-Dinamo Bukurešt EUROPA LIGA 05.08.2010.
Hajduk-Šibenik 08.08.2010.
Hajduk-Stoke EUROPA LIGA 04.08.2011.
19hnkcv19 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2011, 03:12 PM   #1472
CHICO DJ
Senior Member
 
CHICO DJ's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Đakovo
Posts: 1,158
CHICO DJ is on a distinguished road
Default

jel ima neko bedzeve ?
__________________
svi na svemu !
CHICO DJ is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2011, 07:00 PM   #1473
bubi
Senior Member
 
bubi's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 128
bubi is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by CHICO DJ View Post
jel ima neko bedzeve ?
ima ti na pazaru ako te zanima
bubi is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2011, 08:25 PM   #1474
Vipsanius Agrippa
Senior Member
 
Vipsanius Agrippa's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 111
Vipsanius Agrippa is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by CHICO DJ View Post
jel ima neko bedzeve ?
imam ja onog žana, ne u krugu nego baš oblikovana figurica ka.to su prodavali tamo prije 6godina
Vipsanius Agrippa is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 03:18 PM   #1475
bubi
Senior Member
 
bubi's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 128
bubi is on a distinguished road
Default

mijenjam ove...
ponude na PM

[IMG=http://img220.imageshack.us/img220/1653/dc10970.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
bubi is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 02:49 PM   #1476
0vertake-GER
Senior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 266
0vertake-GER is on a distinguished road
Default

Neka mi se netko javi, ako je voljan razmjeniti naljepnice...
__________________
ULTRAS NOT RED!
ZA DOM SPREMNI!
0vertake-GER is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 03:25 PM   #1477
white boys 1950
Senior Member
 
white boys 1950's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 115
white boys 1950 is on a distinguished road
Default

prodajem Torcida magazine brojevi :4,5,7,8 ....zainteresirani ponude na pm
__________________
Nije važno odakle sam sve dok znadeš kuda putujem
white boys 1950 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2011, 01:30 PM   #1478
Mrky
Senior Member
 
Mrky's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 879
Mrky is on a distinguished road
Default

Prodaju se patike Londale, broj 44, NOVO

__________________
Tamo se crven bijeli plavi vije, tamo se pjesme pjevaju ko prije, na djedovini gdje moji stari snivaju
Mrky is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2011, 04:38 PM   #1479
jerkovac
Senior Member
 
jerkovac's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: u šumarku skrivenom
Posts: 826
jerkovac is on a distinguished road
Default

vidija san na rivi kraj marmontove jučer su se prodavale neke majice sa 3 lava, kasnio sam na utakmicu pa nisan ni pita ni koliko ni šta...u splitu je tek iduća tek za 3 tjedna, ko zna oće li se onda prodavat.. jel zna ko čija je to marka i di se more kupit???
__________________
Za mene postoji samo jedan klub, a to je Hajduk Split
jerkovac is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2011, 10:36 PM   #1480
ohoho
Junior Member
 
ohoho's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Location: Split
Posts: 15
ohoho is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by jerko View Post
prodajen ovakvu baskijsku zastavu
Jel još prodaješ?
ohoho is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 04:45 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.