[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-01-2009, 12:05 AM   #6861
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by ruppa View Post
E moj monkule sve si nas lipo obavijesti, osim još jedne bitne činjenice a ta je da će forska liga imat ŽIRO RAČUN po prvi put u povijesti tako da se sad možemo uključiti u normalne civilizacijske tokove!!!!
glede Levande i bajki, moran ti kontrirat, bajke nisu za malu dicu i da oni još jesu mala dica, funkcija bajke nije u priči više u pozadini recimo bajke su ona 4 zadnja liniji a ponekad su između ona zadnja 4 i ona 4 u sredini, dakle između redova i molin te ne diraj mi ćirota i galvanizacijsko transformacijske procesese, ja san osobno od ćirota nauči puno, zapravo najmanje o balunu, za ostalo je prof ex catedra.
Inače sastanak klubova je bio ok, samo mi nisu bili jasni oni kojima nismo jasni zoc igramo KUP Dalmacije. Najboje da se nikad ne maknemo iz škoja, nadam se da će im jednog dana bit jasno da nije poanta lige da oni budu prvi 20 prvenstava za redom pa makar u ligi igrali dva kluba od kojih su ovi drugi osobe sa mentalnom retardacijom, mislin jebiga da se niko ne uvridi, dajte jaku ligu da se igramo.
Evo vidin da se u Jelsi prijavilo masu ekipa i to poprilično jakih pa čestitan, dvorana puno znači e i da Mladost će igrati protiv NK Jadran TUČEPI. Živili
nisu ni meni..poanta svega je u razvitku naše lige prema još boljoj ligi, pri tome mislim na kompletnu ligu a ne samo na dva kluba..jedan od puteva bi trebao biti i iskustva igranja utakmica van otoka...mogu to biti i prijateljske na raznoraznim turnejama naših klubova ,ali svakako to jesu i utakmice kao što je npr. Kup Dalmacije..
ma da je financija dao bih ja da svaku godinu mi imamo još jednog ( osim NK Hvar) predstavaika u takmičenjima naše Županije...

jaka liga jaki klubovi - naravno!!!

Ponavljam i Mladosti i Levandi želim dobriu janjetinu i dobre rezultate..ako ništa neka ovi van škoja koji tu i tamo provire na ovaj dio Foruma vide da nismo mi tek tamo neka egzotična liga baluna na usamljenom otoku....

a o računu? pa zar nisam ukratko bio jasan?....meni je smiješna opaska "a onda ćemo plaćati PDV"....pa šta ako ga plaćamo...plaćaju li ga oni u svojim firmama? PDV je realnost i ako nekome smeta - zašto ga ne plačati?, potrudite se pa inzistirajte da se smanji ili bar za sport da bude manji...nisu mi njasna ta razmišljanja...
krvarili smo za državu a zajebali bi je na svakom kanutunu.

mali balun u Jelsi,....neka baluna, neka sporta neka napetosti ali neka ne bude mriž priko mriž - neovisno velikog, malog ili ženskog baluna.

i daaaa, ja se počinjem polako moliti svevišnjem da nam podari lipo vrime za Memorijal jer ako se ne daj Bože ponovi situacija kao lani, strefit će me......

inače danas sam na mail dobi pitanje koji su mi suci i koliko koštaju?...
suci na memorijalu su suci sa otoka i ja im i ovako iskreno zahvaljujem šta su prepoznali DUH našeg Memorijala i sude bez ikakve novčane naknade..onako za pivu i ""lipe oči" - ja to zaista cijenim i poštujem i molio bih sve učesnike Memorijala da im suci budu najmanje na pameti, a da se posvete svojim klubovima i vlastitim igrama, te da Memorijal bude praznik baluna, fer pleja i dostojno sjećanje na momka kojeg više nema među nama.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 01:20 PM   #6862
dinko
Senior Member

dinko is on a distinguished road

Kup Dalmacije

Jadran(supetar)-Južnjak 15.02
dinko is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 01:49 PM   #6863
Del Piero
Senior Member

Del Piero's Avatar

Del Piero is on a distinguished road

Je more ko napisat u koju se uru igraju utakmice molega baluna?
Del Piero is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 01:53 PM   #6864
ruppa
Senior Member

ruppa is on a distinguished road
Thumbs up Živila liga

Quote:
Originally Posted by dinko View Post
Kup Dalmacije

Jadran(supetar)-Južnjak 15.02
Opa promjena plana za 360 stupnjeva, evala svaka čast
ruppa is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 02:51 PM   #6865
fakin
Member

fakin is on a distinguished road
Send a message via MSN to fakin

moli balun pocinje u nediju u 16h utakmicon mnk udar-guba i znon da volat igra u sest urih protiv molega mista
fakin is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 02:55 PM   #6866
fakin
Member

http://photos-f.ll.facebook.com/phot...74373_7458.jpg
ode van je raspored
Old 16-01-2009, 04:26 PM   #6867
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

eto ga na...
dakle već tri kluba su prijavila svoje učešće u Kupu Dalmcije i za sva tri znamo tko su njihovi protivnici, drago nam mje da je unatoč sinoć iskazanom negodovanju nekih predstavnika klubova glede učestvovanja naših klubova u tom takmičenju - iapk se odlučilo broj naših predstavnika povečati na tri kluba..
Galeb-Levanda
Jadran (S) - Južnjak
Jadran (T) - Mladost
bilo bi lipo da sva tri kluba prođu u drugo kolo Kupa, a ako ne - opet dobro.
Podsjetniki svim klubovima: dali ste obnovili registracije svojih igrača za 2009. godinu???? nemojte da vas prvo kolo zatekne bez registracija za ovu godinu ili da vam liječnički igračima nisu pravovaljani...
Sutra na feštu u Vrisnik!!!!!!!!!! a večeras u omiljeni kafić na tradicionalni koncertino..
Old 16-01-2009, 06:43 PM   #6868
mr.BIG
Senior Member

mr.BIG's Avatar

mr.BIG is on a distinguished road

znaci one utakmice 14. i 16.02.2009. bit ce nojvjerojatnije odgodeno jer evo vidimo da nase tri ekipe igraju kup dalmacije.Neka van sa sricon svima

vodenjaca u dobroj skupini(mozda i nojlasnjoj) i postoji nada u prolazak

iti bipitat da il ni bilo boje kako se kup igro lone nego ovo godisce?
Old 16-01-2009, 08:34 PM   #6869
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Wink

Quote:
Originally Posted by mr.BIG View Post
znaci one utakmice 14. i 16.02.2009. bit ce nojvjerojatnije odgodeno jer evo vidimo da nase tri ekipe igraju kup dalmacije.Neka van sa sricon svima

vodenjaca u dobroj skupini(mozda i nojlasnjoj) i postoji nada u prolazak

iti bipitat da il ni bilo boje kako se kup igro lone nego ovo godisce?
te nojvjerovatnije odgođene utakmice nojvjerovatnije će i biti odgođene ali to opet ovisi o dogovoru klubova, ukoliko svi klubovi protivnici ovih klubova koji igraju Kup Dalmacije budu pristali na odgode ( u što osobno ne sumnjam), sve te utakmice odigrati će se u razdoblju od deset dana nakon dana predviđenog za odigravanje u redovnom kolu FNL-e.

glasovanjem i odlukom većine predstavnika klubova odlučeno je da će se Kup igrat na kraju....i to je to.
Old 17-01-2009, 04:11 PM   #6870
fakin
Member

jadran-hvar 2:2
Old 17-01-2009, 05:15 PM   #6871
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

dobra trening utakmica, Hvar dobiva prvo poluvrijeme i igrom i rezultatom (1-2), dok se mladost Jadrana potrudila u drugom dijelu i nadoknadila sve šta nisu radili u prvome dijelu, konačnih 2-2 zasluženo, a moj je dojam da je Jadran u drugome poluvremenu mogao ovu utakmicu dobit.. Sve u svemu, zanimljiva prijateljska utakmica između mladih nogometaša i Jadrana i Hvara, i bez obzira što Hvar nije nastupio u svojem prvom sastavu, i rezultat i igra ( naročito u drugom dijelu), temelj su Jadranašima da se još i više napune samopouzdanjem kako pred Memorijal tako i pred nastavak sezone....
Old 17-01-2009, 10:52 PM   #6872
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Talking

voljom ždrijeba večeras su u prostorijama Sloge, predstavnci 4 kluba učesnika Memorijala "Tomislav Moškatelo - 2009" izvukli slijedeće parove Memorijala.

subota;

1. utakmica: JADRAN - S.O.Š.K , 12,15 sati
2. utakmica: SLOGA - LEVANDA , 14,15 sati

nedjelja:

utakmica za treće mjesto: poraženi 1 - poraženi 2 , 12.30 sati
finale: : pobjednik 1 - pobjednik 2 , 14,20 sat

dodjela pokala: 16,15 satii

.....

šteta što će favoriti nastradati odmah u subotu, ali pokal za treće mjesto je lipši od pokala za pobjednika..
Attached Images

Old 18-01-2009, 08:02 PM   #6873
fakin
Member

MNK Udar-Guba 1:3
Farabut-Vodenjaca 1:4
Vrisak-Damizona 2:1
Volat-Molo Misto 2:1
Old 18-01-2009, 08:41 PM   #6874
Jadran_fan
Member

Jadran_fan's Avatar

Jadran_fan is on a distinguished road

Hnk Jadran veterani-Konoba Humac 1:3 kraj 1.p
Jadran_fan is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2009, 09:27 PM   #6875
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Wink

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
dobra trening utakmica, Hvar dobiva prvo poluvrijeme i igrom i rezultatom (1-2), dok se mladost Jadrana potrudila u drugom dijelu i nadoknadila sve šta nisu radili u prvome dijelu, konačnih 2-2 zasluženo, a moj je dojam da je Jadran u drugome poluvremenu mogao ovu utakmicu dobit.. Sve u svemu, zanimljiva prijateljska utakmica između mladih nogometaša i Jadrana i Hvara, i bez obzira što Hvar nije nastupio u svojem prvom sastavu, i rezultat i igra ( naročito u drugom dijelu), temelj su Jadranašima da se još i više napune samopouzdanjem kako pred Memorijal tako i pred nastavak sezone....

također još jedna dobra trening utakmica, prvo poluvrijeme završeno rezultatom zero zero, dok u drugom poluvremenu čigra godina na pravome mjestu u pravome trenutku i plasira za nula jedan, nakon toga opet godina centaršut u 5-6 metara hvarana, iznenada od nikuda leti slogin kapetan i glavom zakucava za nula dva......lagana trenig i prijateljska utakmica, ali ako smo u prethodnom postu rekli za jučerašnji rezultat Jadrana da je motivirajući, onda neznam šta bi reka za današnji rezultat. činjenica da se sloga popravila u posljednjih utakmica ( mladost 1-1, jadran 0-2, hvar 2-0), i da se uz ufanje u sreću i srca junačka možemo nadati boljim danima..danas je sloga nastupila samouvjerena, čvrsta, sa kombinatorikom, hvar vjerovatno umoran ili od jučerašje utakmice ili od subotnjih izlazaka, ili i od jednog i od drugog.
naravno da se treba ZAHVALITI HVARANIMA ŠTO SU NAS UGOSTILI, i svim našim igraćima da ovu sedmicu posvete se još i više onome što nas čeka u subotu, a to je: TEŠKA UTAKMICA PROTIV ODLIČNE LEVANDE... a odmah potom i nedjeljna utakmica protiv plavih ( )...te najdraži derbi već idučeg vikenda nakon Memorijala...

a još vezano za odigravanje Memorijala, sve pohvale Jadranašima koji će u svojim prostorijama u slučaju potrebe omogućiti igraćima momčadi koje učestvuju na Memorijalu, da se paričodu i obučedu........

.................................................. ......
Mali balun...gleda malo, veseli pristojna popunjenost tribina u dvorani - Uvik žedni ostali žedni protiv Vriska, dok u prvome poluvremenu mlada momčad Molega Mista pružila je odličan otpor favoriziranom Voltu i privela prvi dio kraju rezultatom 0-0...
Također viđen je veliki crveni kokot u plavoj veteranskoj tuti jadrana, no izgleda da ni to nije pomoglo veteranima jadrana protiv konobe humac...btw. veliki pozdrav velikom čovjeku i igraću - voditelju splitskog malog baluna!!

.................................................. .................................................. .
Attached Images

Last edited by monkul; 18-01-2009 at 10:55 PM.
Old 18-01-2009, 09:56 PM   #6876
fable11
Junior Member

fable11 is on a distinguished road

Volat 2 1 Molo Misto necu nista komentirat jer ce bit nepotrebne gvere somo cu rec ko je bi tamo sve mu je jasno!
fable11 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2009, 12:41 PM   #6877
fakin
Member

je ko zno raspored drugega kola turnira?
Old 19-01-2009, 12:50 PM   #6878
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

ima li koja slika od monkula???
Old 19-01-2009, 01:14 PM   #6879
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

Quote: